Гороскоп Близнюки на Березень

У перший місяць весни 2017 року Близнюкам варто трохи відсторонитися від справ і поглянути на ситуацію об’єктивно. Цілком можливо, що ви знайдете легкі рішення ваших завдань і проблем, які здавалися нерешаемыми. Приймаючи важливі рішення, Близнюкам варто все добре обміркувати і зважити. Постарайтеся не робити поспішних висновків. Весна своїм приходом принесе чимало приємних моментів і нових вражень. Перед представниками вашого знаку Зодіаку будуть відкриті усі двері, в які ви раніше старанно стукали.

Перша декада березня 2017 буде сприятливим часом для відновлення справедливості і створення затишку в своєму домашньому гніздечку. Емоції будуть превалювати, але ви повинні керуватися лише голосом розуму і тверезим розумом. Будьте трішки стриманішими у вияві своїх почуттів, і доля піднесе вам чудовий шанс змінити своє життя в кращу сторону. На початку березня ви поставите перед собою конкретні цілі і чітко складете план дій для їх досягнення. Весь цей період у вас буде прекрасний настрій і бажання творити, а нові ідеї будуть народжуватися безперервно. Головне в цей час не боятися проявити ініціативу і винести свої думки на загальний огляд. Можливо, що ваші ідеї стануть відмінним способом збагачення і сходження на вершину слави і загального визнання. Не упускайте можливість досягти більшого і поліпшити якість свого життя.

У другій декаді березня 2017 розташування Сатурна буде сприятливо позначатися на досягнення Близнюків. Вас чекає безліч нових знайомств з потенційними партнерами та інвесторами, які виявлять бажання профінансувати одну з ваших ідей. Швидше за все, в середині березня на вас чекає багато справ, відповідальність за виконання яких ляже на ваші плечі. Не бійтеся того, що ви не впораєтеся, і не сумнівайтеся у власних силах. Настав ваш зоряний час. Зберіться й завзято рухайтесь вперед. Це підвищить ваші можливості на підвищення у посаді або на надбавку до платні. Бізнесменам у цей період потрібно проявити більше сміливості і наполегливості для розширення масштабів їх справи. А ті, хто давно шукав підходящу роботу, будуть мати можливість влаштуватися на високооплачувану посаду. Не соромтеся запитувати про можливі вакансії у друзів і знайомих. Швидше за все, ви знайдете оптимальний варіант через когось із давніх приятелів. Будьте сміливіше і розкутіше. На роботі проявіть себе з кращого боку, продемонструйте свою старанність і пунктуальність. Такий підхід відкриє перед вами абсолютно нові можливості, про які ви могли раніше лише мріяти. Фінансове становище почне стрімко поліпшуватися, тому зараз у вас з’явиться можливість відкладати гроші на те, що ви давно хотіли придбати. Уникайте сумнівних пропозицій, щоб утримати ситуацію на належному рівні.

У третій декаді березня 2017 в особистому житті Близнюків стане все прояснюватися. Позитивний вплив аспектів Марса і Венери допоможе представникам вашого знаку Зодіаку розставити пріоритети і переглянути свої життєві принципи. Нарешті-то ви виберіть з натовпу шанувальників того єдиного людини з яким хотіли б пов’язати свою долю. Буде здаватися, що ви на сьомому небі від щастя, але все-таки зберігайте розсудливість і не робіть необачних вчинків. Для тих, хто пов’язав своє життя шлюбними узами, варто бути трохи уважнішими до своїй другій половинці, зараз їй знадобиться ваша підтримка. Але не намагайтеся лізти зі шкіри геть, щоб чимось допомогти, якщо знадобитися ваша участь, вам обов’язково дадуть про це знати. Не забудьте відвідати своїх рідних і батьків. А ще краще, запросіть їх до себе в гості на урочистий сімейний обід. Це згуртує вашу сім’ю і різноманітить повсякденне життя. Зміцнить відносини між подружжям і спільна робота по дому. Зробіть перестановку або змініть інтер’єр. Новий дизайн у вашому будинку наповнять життя новими відчуттями і гармонією. Постарайтеся зробити все для того, щоб вам та вашим рідним та коханим людям було комфортно як фізично, так і морально.


Залишити відгук