Гороскоп Козеріг на Березень

Козероги в березні 2017 року зазнають якесь розслаблення і заспокоєння. Першу декаду першого місяця весни можна поніжитися в ліжку і насолодитися улюбленим заняттям. Але вже після 10-го числа Козерогам доведеться взяти себе в руки і почати діяти. Робота навряд чи сама прийде до вас в хату, а гроші посиплються з небес. Щоб щось мати, потрібно докласти до цього зусиль. На початку березня Козерогам можна трохи відсторонитися від справ і зайнятися своїм внутрішнім світом. Розставивши все по місцях, проаналізувавши своє життя, вчинки, думки, Козероги в середині місяця зможуть зосередитися на найголовнішому і твердо йти йому назустріч. Зараз потрібно проявити відповідальність та пунктуальність, щоб зміцнити своє соціальне становище в суспільстві та заслужити повагу людей. Щоб повністю подолати неуважність, заведіть щоденник, в який будете записувати усі важливі справи та зустрічі. Це допоможе позбутися забудькуватості і підкреслити вашу діловитість. Пам’ятайте, що слово — не горобець, тому будьте стриманіші, дотримуйтеся культури мовлення відповідно до місця і часу.

У першій декаді березня 2017 постарайтеся знайти якомога більше однодумців і соратників, які підтримають ваші ідеї і допоможуть у їх реалізації. Будьте доброзичливі і поблажливі до оточуючих вас людям. Ніхто не ідеальний, і ви в тому числі. Чим добрішими і усміхненим ви будете, тим більше у вас з’явиться нових друзів і шанувальників. В основному початок березня пройде на ура, і ви будете насолоджуватися результатами своєї праці. Професійна життя Козерогів буде досить стабільною і міцною. А ті з вас, хто давно шукав підходящу роботу, нарешті отримають її. Головне не припиняти пошуки і не впадати у відчай передчасно. Зірки радять відгукуватися навіть на самі нереальні пропозиції та ті, в яких ви сумніваєтеся. Вакансію запропонують зовсім у несподіваному місці, де ви і мріяти не сміли. Але перш, ніж прийняти пропозицію, варто все добре продумати і дізнатися більше інформації, щоб переконатися в достовірності цієї пропозиції.

У другу декаду березня 2017 Козерогам вдасться приборкати час і взяти його під свій контроль. Продуктивність істотно зросте, відповідно і результат буде зовсім іншим. Козероги зможуть раціонально використовувати свої ресурси і цілеспрямовано витрачати сили і енергію. Завдяки своїй організованості і зібраності, представникам вашого знаку Зодіаку посміхнеться удача. Можливо, це буде досягнення якоїсь з поставлених цілей. До вам в цей період місяця буде чудово ставитися начальство і навіть деяких Козерогів запропонують ведення одного з великих проектів. Такі перспективи відкриють двері в щасливе майбутнє. Бізнесменам під впливом Сатурна можна очікувати нові фінансові впливу і примноження прибутку, який можна буде витратити на поліпшення якості обслуговування клієнтів. Фінансове становище Козерогів буде міцним і стабільним. У всякому разі, у середині місяця вони зможуть дозволити собі зробити серйозну покупку, про яку давно мріяли всією родиною.

У третій декаді березня 2017 на любовному фронті Козерогів очікується маса нових почуттів та емоцій. Велика частина самотніх сердець знайде свою другу половинку. Почуття будуть взаємними і Козероги-одинаки розпрощалися зі своїм холостяцьким життям. Ви і раніше не відчували дефіциту уваги з боку протилежної статі, але в цей період вам просто проходу не даватимуть. Не стримуйте свої почуття і демонструйте свою любов, виконуйте божевільні вчинки заради коханої людини, даруєте подарунки, проводите час разом, насолоджуйтеся товариством один одного. Козерогам, перебувають у шлюбі, варто бути лагіднішими і ніжними зі своїми дружинами. Не варто бути категоричними і занадто вимогливими. Цінуйте те, що для вас робить ваш партнер, і ви будете купатися в любові і турботі. Козероги в кінці березня здивують самі себе. Вони відкриють в собі ті сторони і закутки внутрішнього світу про яких раніше нічого не знали, а більшу частину вільного часу представники вашого знаку Зодіаку будуть приділяти саморозвитку та вдосконалення себе як особистості та індивіда.


Залишити відгук