Гороскоп Рак на Березень

Весна 2017 року принесе Ракам можливість здійснити давню мрію. Всі плани, які ви раніше будували, нарешті зможуть втілитися в життя. Все, що вам раніше заважало в досягненні своєї мети, вирішиться само собою. Удача сама прийде в руки, а вам всього лише варто зуміти її вчасно використовувати. Однак, не варто сидіти і чекати, коли вам все принесуть на блюдечку, починайте діяти. Кожне ваше починання завершиться успіхом, і ви зможете довести собі і всьому світу, що здатні на більше. Березень принесе вам безперервний потік натхнення та енергії, що допоможе розкрити нові таланти, про які ви раніше і не підозрювали. Напевно у Раків з’являться нові захоплення, які в найближчому майбутньому можна буде перетворити в додаткове джерело прибутку, а то і зовсім присвятити цій діяльності все свій час.

У першій декаді березня 2017 вам не потрібно боятися ризикувати. Всі ваші рішення будуть єдино вірними і правильними. У будь-якому разі, що б ви не зробили, все буде з величезною користю і вигодою для вашого положення. Вам зараз потрібно бути гранично уважними, щоб вичавити максимум з будь-якої ситуації. Не варто витрачати свої сили на з’ясування відносин і всякі дрібниці, потрібно націлитися на найголовніше і сміливо йти вперед. Ракам на початку березня необхідно оточити себе виключно позитивними і оптимістичними особистостями, які будуть наповнювати натхненням і бажанням рухатися назустріч своєї заповітної мрії.

У другій декаді березня 2017 Раків під сприятливим розташуванням Сатурна і Юпітера чекають приємні зміни. Наполегливість та ініціативність зроблять свою справу і вже у другій декаді березня вам зроблять кілька привабливих пропозицій. Але не варто приймати поспішних рішень. Виберіть той варіант, який максимально вигідний для вас. Не лінуйтеся і виконуйте доручені вам завдання на відмінно, тільки так ви зможете завоювати довіру начальства і просунутися по кар’єрних сходах. Вам зараз життєво важливо правильно організувати свій робочий час, щоб в рази підвищити свою продуктивність, чим більше ви зробите на шляху до досягнення своєї мети, тим більше буде успіх. Не варто задовольнятися малим, в цей період ви можете собі дозволити бути максималістом. Можливо, вам довірять серйозний проект, до виконання якого потрібно підійти з усією відповідальністю, але постарайтеся уникати брати на себе відповідальність за чужі справи. Вам варто навчитися відмовляти колегам в проханні про допомогу, якщо вона суперечить вашим власним переконанням і принципам. Зосередьтеся на виконання власних справ і не розмінюйтесь на дрібниці. Якщо ви самі не будете намагатися полегшити свою долю, навряд чи хтось зробить це за вас. Зараз для вас головним пріоритетом повинно стати ваше власне благополуччя і благополуччя сім’ї. Користуйтеся моментом і беріть від життя як можна більше.

Весна – час романтики і любові. Вигідне розташування Венери в третій декаді березня 2017 подарує Ракам можливість знайти серед натовпів людей свою другу половинку. Весь кінець місяця представники вашого знаку Зодіаку проведуть вельми весело. На розваги і знайомства буде витрачатися майже весь вільний час. Більшість вчинків будуть зроблені в пориві емоцій, тому їх щирість і чесність сумніву не підлягає. Але не варто перед кожним зустрічним відкривати свою душу і ділитися найпотаємнішим. Більшість вас можуть просто не зрозуміти. Не варто форсувати події, якщо ви націлені не тільки на любовні пригоди, але й на серйозні стосунки. Залиште все як є. Життя саме розставить все по своїх місцях. Зберігайте здоровий глузд у своїх словах і вчинках, це допоможе вам відсіяти непотрібні і корисливих людей. Для тих, хто завів свою сім’ю, варто постаратися якось урізноманітнити своє сімейне життя, додати яскравих фарб. Відмінним варіантом стане поїздка на двох або якісь нові сімейні традиції. Це додасть родзинку відносин і оновить почуття. Саме час зайнятися спортом і почати вести здоровий спосіб життя. Також можете побалувати себе спа-процедурами або записатися на розслабляючий масаж. Постарайтеся, щоб ваше тіло знаходилося в повній гармонії зі станом душі.


Залишити відгук