Гороскоп Овен на Березень

Березень 2017 року стане дуже сприятливим періодом для народжених під знаком Зодіаку Овен. Овни зможуть взяти ситуацію під свій контроль, але не варто форсувати події. Навіть, якщо ви хочете швидше розібратися з поточними справами, не поспішайте. Все повинно бути добре продумано і виважено. Тільки відповідальність і якість роботи дадуть бажаний результат. На протязі всього першого весняного місяця Овни перебуватимуть у відмінному настрої, сповнені сил і енергії. Вже з перших днів березня відчують прилив натхнення, яке допоможе домогтися багато чого. Намагайтеся виховати в собі пунктуальність. Якщо у вас купа запланованих справ, а часу не так вже багато, не переживайте, що нічого не встигнете. Зараз найголовніше – це самоорганізація, яка підвищить вашу продуктивність в кілька разів і стане вірним супутником на шляху до успіху. Зірки радять в цей період року провести самоаналіз і привести в порядок свої думки. Пам’ятайте, щоб досягти мети, вона повинна бути конкретною і чіткою. Розставте пріоритети і зробіть переоцінку життєвих цінностей, це відкриє перед вами багато можливостей і перспектив. Приймаючи рішення, керуйтеся виключно власними бажаннями, інтуїцією та відчуттям. Не варто брати до уваги поради оточуючих людей, особливо якщо ви не впевнені в їхній щирості. В середині місяця Овнів буде долати бажання випробувати нові відчуття і отримати нові враження. Не стримуйте себе і живіть повноцінним життям.

Що стосується кар’єри, то в першій декаді березня 2017 Овнів чекають приємні зміни. Для деяких представників вашого знаку Зодіаку це можуть бути незначні зміни, а для деяких і суттєві. Всі залежить від наполегливості і цілеспрямованості. Представники творчих професій, на тлі безперервного потоку натхнення, стануть втілювати свої ідеї в життя, створюючи справжні шедеври і оригінальні речі, які в недалекому майбутньому стануть основним джерелом доходу. Початок березня під впливом Сатурна для Овнів буде досить спокійним і розміреним часом. Ближче до середини декади Овни отримають кілька пропозицій, від яких не варто відмовлятися. Одне з них повністю змінить ваше життя і підвищить її якість. Намагайтеся уникати великого скупчення людей, щоб уникнути назріваючих конфліктів. Вам зараз це ні до чого. Будьте оптимістом і сподівайтеся на краще. У вас все вийде, адже удача буде супроводжувати вас скрізь і всюди. Навчитеся правильно і раціонально розпоряджатися власним часом і заздалегідь плануйте свої справи. З начальством ведіть себе витримано і розсудливо. Це буде свідчити про вашому професіоналізмі та компетентності як працівника. Фінансовий стан Овнів буде досить стабільним.

У другій декаді березня 2017 розташування Венери буде впливати на психіку Овнів самим позитивним чином. Вони будуть випромінювати неймовірну енергетику і позитив, який приверне багато уваги з боку протилежної статі. Середина місяця обіцяє бути нудним. Велику частину часу Овни проведуть вельми активно – спілкуючись, зустрічаючись, знайомлячись і розважаючись.

У третій декаді березня 2017 є ймовірність того, що серед армії шанувальників Овни зустрінуть свою долю. Особливо це стосується Овнів народжених у березні. Для тих представників вашого знаку Зодіаку, хто в шлюбі, зірки радять подумати і якось урізноманітнити сімейне життя. Щоб запалити багаття кохання з новою силою, вам варто приділяти більше уваги своїй другій половинці і радувати її приємними сюрпризами. Але це не тільки квіти по великих святах. Організуйте романтичну вечерю, замовте столик в ресторані, купите квитки в театр. Але найбільше ваш шлюб освіжать дитячі розваги. Поверніться в дитинство, побудьте трохи дітьми. Веселіться і розважайтеся безтурботно. Адже тільки діти бувають максимально щирими. І ви побачите, як стрімко почне перетворюватися ваше подружнє життя.


Залишити відгук