Гороскоп Водолій на Березень

У березні 2017 року Водолії будуть боротися за справедливість і це у них буде непогано виходити. У перший весняний місяць Водолії зможуть багато чого домогтися, якщо будуть дотримуватися і чітко слідувати своїм принципам і переконанням. Всі справи, які ви запланували на цей місяць будуть благополучно завершені, а результати перевершать всі сподівання. На початку березня Водоліям варто бути гранично уважними до того, що відбувається навколо них і до оточуючим їх людям. Якщо пильно придивитися і поспостерігати, ви зможете дізнатися багато нового, відкрити той завісу, який був щільно закритий перед вами раніше. Всі недоброзичливці відсіються самі собою, а біля вас залишаться самі надійні, вірні й віддані друзі. Водоліям потрібно втихомирити своє самолюбство і не ставитися до близьких людей зверхньо. Проявіть співчуття і розуміння до того, хто в цьому потребує, допоможіть порадою і справою, якщо це у вашій компетенції і життя віддячить вам за співчуття і чуйність.

Перша декада березня 2017 – сприятливий час для представників знаку Зодіаку Водолій, щоб переосмислити свій спосіб життя, свої вчинки, виявити помилки і недоліки, успішно їх виправити й уникнути в майбутньому. На початку місяця Водолії докладуть максимум зусиль для досягнення поставленої мети. Але не варто чекати швидких результатів. Наберіться терпіння і успіх не змусить себе довго чекати. Повірте, це того варто. У цей період березня зірки віщують початок романтичного періоду в житті Водоліїв, життя стане яскравим і насиченим різними подіями.

Друга декада березня 2017 для представників вашого знаку Зодіаку буде досить спокійним періодом в професійній сфері життя. Водолії то і справа будуть чітко дотримуватися робочої інструкції, підганяти хвости і виконувати повсякденні текучі справи. До речі, такий розклад вас цілком задовольнить, оскільки, виконуючи машинально свої обов’язки, можна насолоджуватися в той же час власними роздумами про життя, і мріяти про щасливе майбутнє. Такі розкопки в своїй голові допоможуть Водоліям навести порядок у своєму внутрішньому світі і відновити гармонію між тілом і душею. Однак середина березня буде надзвичайно активною, тому часу на роздуми у представників вашого зодіакального знаку, швидше за все, не буде. Водолії будуть зайняті своєю роботою, яка урізноманітнюється новими контрактами, проектами та договорами. Деякі з них зможуть стати щасливим квитком на керівну посаду. Не відмовляйтеся від такої можливості і виконуйте свої обов’язки на відмінно, щоб потім не було до чого причепитися. Якщо у вас будуть народжуватися нові ідеї, які допоможуть поліпшити умови роботи і якість праці в компанії. Не умалчивайте про них, поділіться своїми ідеями з керівництвом, напевно ваша ідея виявиться ковтком свіжого повітря в кадрову політику підприємства. Що стосується фінансів, то під сприятливим впливом Юпітера і Урана Водоліям не потрібно боятися проблем з надходженням грошових коштів. Головне, дбайливо до них ставитися, витрачати з розумом і за потреби.

У третій декаді березня 2017 в особистому житті представників знаку Зодіаку Водолій ніяких надзвичайних подій і змін не передбачається. Зірки обіцяють спокійне і розмірене сімейне життя, стабільні відносини. Час від часу будуть спалахувати пристрасть і жага романтики, тому Водолії будуть досить непередбачувані, ніж сильно обескуражат, в хорошому сенсі цього слова, свого партнера. Кінець місяця стане виключно періодом романтики і любові. Водолії будуть обдаровувати свою другу половинку маленькими простими і у той же час оригінальними подарунками, оточать увагою і турботою. Перед таким натиском навряд чи хто встоїть. Тим, хто шукає свою другу половинку, можна сподіватися на удачу, десь у двадцятих числах місяця. Швидше за все, знайомство відразу після зустрічі не відбудеться, тільки через кілька днів Водолії зможуть зав’язати невимушену розмову, яким підкорять свого співрозмовника. Відносини зав’яжуться практично відразу і почнуть поступово розвиватися. Будьте щирі і доброзичливі.


Залишити відгук