Гороскоп на Березень

Березень 2017 року виявиться періодом досить специфічним. Природа за своєю старою-доброю традицією почне прокидатися від зимового сну, ось тільки людство на цей раз до цього тріумфального пробудженню виявиться не готове! Як же так, — запитаєте ви, — а як же загальний розквіт почуттів і емоцій? А як же радість від перших променів весняного сонця? Все це буде, але, правда, не в тій кількості, до якого ми всі вже встигли звикнути. Мабуть, нам з вами сподобається характер цієї повільної зими, в ході якого можна покопатися в собі, зайнятися самоосвітою чи споглядальним ставленням до життя. Весна – вона ж наполягає на іншому (на пожвавленні почуттів, на прискорення темпу життя, на загальному підйомі). Так ось. Людство «оживати» буде з великим небажанням, згнітивши серце розлучаючись з монотонною взимку і зі своїм розміреним поведінкою.

Мабуть, з цієї причини для сфери фінансів і кар’єри березень 2017 року виявиться не самим подієвим періодом. Мало хто вирішить битися за свій професійний успіх, не бажаючи виходити з режиму тривалої зимової «сплячки». Хоча… В будь-якому колективі з’являться такі сміливці, які, не маючи навичок в області акробатики, спробують «проскакати» по головах всього службового колективу. На жаль, цим відчайдушним сміливцям судилося дізнатися, як боляче падати з великої висоти. Загалом, навряд чи горе-акробати досягнутий свою головну мету. Кар’єрний успіх у березні зможе дістатися лише тим, хто вибирає чесні методи ведення бою. Людство взагалі на даному відрізку своєї історії буде дбати за порядність, чесність, гуманність. Розвивайте ці риси, і тоді багато закриті двері перед вами самі собою відкриються.

Все вищесказане актуально і для людей, зайнятих у сфері індивідуального підприємництва. Уважно подивіться по сторонах і подумайте – чи все ви правильно робите, вибудовуючи відносини зі своїм персоналом? Ось ви все мрієте про підвищення продуктивності праці цих людей, намагаєтеся впровадити всякі витратні інновації, тоді як перед вами є куди більш простий (і, головне – абсолютно безкоштовний) спосіб досягти великого успіху! Спробуйте налагодити стосунки з тими людьми, яких ви звикли вважати лише безликої масовкою. Навчіться поважати і цінувати свій персонал, немов ви полководець, за яким стоїть рота солдатів, спраглих слів підтримки і схвалення. І ось в той самий момент, коли ви морально надихніть свій колектив, ваш бізнес почне розвиватися (точніше, його невпинно почнуть розвивати люди, яких ви надихнули).

І все ж не варто забувати і про те, що березень за традицією – це період любові і час, коли прекрасна стать отримує подарунки. Жіночий свято, звичайно, і в 2017 році не втратить своєї актуальності (правда, слабка стать цього разу поставиться до нього досить скептично). Від своїх других половин дами зажадають не розкіш і не квіти, а щось безцінне (цілорічне обожнювання, допомога у виснажливій побутової круговерті й увагу, причому, обов’язково також цілорічне). Ось і важлива порада для чоловіків – у березні 2017, вибираючи подарунок коханій, відмовтеся від астрономічних витрат. Краще доведіть на ділі їй свою щиру любов (приберіть непотріб біля комп’ютера, подружіться з мамою своєї другої половинки або здійсніть інший, не менш «геройський» вчинок).

У цілому ж березень 2017 не стане для сфери почуттів великим випробуванням. У світі на даному етапі з’явиться багато нових романтичних пар, кожна з яких має всі шанси зустрітися в Загсі. Чому саме березень буде багатий на серйозного роду романи? Все просто. Початок весни буде притаманна раціонально-вдумлива атмосфера. Це означає, що кожен самотній чоловік, вибираючи для себе гідного супутника, буде тверезо оцінювати кожного кандидата. Причому, в процесі цих аналізів на перший план вийде не пристрасть, не чуттєве потяг і навіть не духовна близькість. Зручність, комфорт, простота – ось ці якості стануть на чолі «природного відбору» других половинок. Закономірно, що романи, побудовані на такому банальному, зате дуже міцному фундаменті, дійсно можуть проіснувати довгі роки.


Залишити відгук