Гороскоп Ваги на Місяць

5-го і 6-го числа Ви будете повноправним творцем своєї долі, і тому ці дні ідеально підійдуть для здійснення давнішніх Ваших бажань і мрій. Виділіть час на те, щоб розставити на них чіткі пріоритети, а потім візьміться за здійснення найбільш важливих для Вас планів.

9-го та 10-го числа Ваші навички спілкування досягнуть свого піку, і Вам буде дуже приємно обговорювати нові ідеї з іншими людьми. Якщо Ви спробуєте завести розмову з яким-небудь незнайомцем, то в результаті це може привести Вас до ряду вельми несподіваних відкриттів, тому не уникайте нових людей.

16-го і 17-го числа у Вашій життя може виникнути якась напружена ситуація, і по мірі того, як вона буде ставати все більш серйозною, Вам буде все більше хочеться куди-небудь від неї сховатися. Проте, як випливає все обміркуйте, перш ніж ховати голову в пісок, адже згодом шансів вирішити цю проблему Вам може більше не бути. І Ви будете сильно шкодувати про те, що проявили легкодухість.

23-го і 24-го числа у Вас можуть розігратися довірливість і наївність. Вам буде хотітися вірити, що всі навколишні люди думають виключно про Ваших інтересах, але не дозволяйте цього бажанням затьмарювати Ваш розум, інакше Вас можуть обвести навколо пальця.


Залишити відгук