Гороскоп Лев на Місяць

1-е і 2-е числа будуть наповнені жорсткими міжособистісними конфліктами, і Ви явно не станете терпіти тих, хто буде намагатися з Вами в чомусь змагатися чи сперечатися. Ви не знаєте собі рівних, і Вам буде дуже важливо, щоб оточуючі знали.

5-е і 6-е число дуже добре підходять для того, щоб постаратися здобути які-небудь нові навички — найкраще такі, якими Ви згодом змогли б похвалитися перед іншими людьми. Вам дуже подобається підкорювати незнайомі Вам перш області, але не турбуйтеся, якщо Вам не відразу вдасться їх освоїти. Відточування нових навичок і умінь вимагає часу.

14-го і 15-го числа Ви будете перебувати в неймовірно життєрадісному умонастрої, і ніщо не буде затьмарювати Вашого щастя. Ваші друзі, ймовірно, будуть щосили ламати голову над тим, що викликало таку щасливу посмішку на Вашому обличчі, але Вам зовсім не обов’язково присвячувати їх у всі свої секрети.

23-го і 24-го числа Ви будете отримувати величезне задоволення від відвідування нових місць, і ті фотографії, які Ви зробите, отримають масу «лайків» в соціальних мережах, що буде Вам безсумнівно приємно.

28-го і 29-го числа Ви будете приділяти дуже багато часу вирішення якихось проблем у відносинах з іншими людьми, але витрачені Вами зусилля, безумовно, не пропадуть даремно. Не розслабляйтеся до тих пір, поки не розберетеся з усіма цими труднощами.


Залишити відгук