Гороскоп Телець Червень

Життєрадісні Тельці з приходом літа зможуть пізнати всю радість буття і насолодитися нею. Емоції будуть зашкалювати, тому пошук гармонії і балансу вельми важливе і відповідальне заняття, яким будуть зайняті представники вашого знаку Зодіаку протягом червня 2017 року. Тельці захочуть, у що б то не стало, заявити всьому світу про своє існування будь-якими допустимими способами. Благо, тверезий розум присутній, і для цієї мети знайдуться більш ефективні і прийнятні методи. Тельці навчаться обходити гострі кути і дивним чином уникати відповідальності за доручені справи. Вони проявлять природжену кмітливість і кмітливість і зможуть вийти з води абсолютно сухими. Адже необов’язково бути самим розумним і добрим, щоб уславитися таким в суспільстві, можна просто прорекламувати свої позитивні сторони і слава забезпечена.

У першій декаді червня 2017 Тельці в очах оточуючих людей будуть такими, як вони самі себе бачать і оцінюють. Якщо ви постійно скаржитеся на зайві кілограми і вічні невдачі, то оточуючі вас люди теж будуть в це вірити, але якщо ви заявите всім привселюдно, що ви король або королева, то так воно і буде. Ваше оточення сам одягне вам на голову корону. Тільки не треба потім скаржитися, що вона важкувата. Якщо самі взяли на себе цей тягар, так будьте ласкаві, йдіть до кінця. На початку червня у Тельців проявиться неймовірний талант впливу на оточуючих людей. Вони немов будуть їх гіпнотизувати, доводячи свою думку, свою точку зору, хоча, насправді, навіть швидкоплинно проскользнувшая думка вголос з вуст представника вашого знаку Зодіаку стане загальною геніальною ідеєю, яка отримає численних прихильників у свою команду. Тельцям буде лестити громадський успіх, але розслаблятися ніколи. Адже лаври слави потрібно не тільки заслужити, але і зуміти відстояти право на володіння ними.

У другій декаді червня 2017 Тельцям доведеться набратися безцінного досвіду по ходу виконання своїх посадових обов’язків. Ви зможете дізнатися багато нового, що стосується вашої роботи, начальства і колег. Отримані знання після легко зможете використовувати для того, щоб повернути будь-яку ситуацію собі на користь. Розташування Юпітера говорить про те, що емоційним і амбітним Тельцям варто притримати коней і приймати всі рішення холоднокровно, на якийсь час, абстрагуючись від проблем і робочих питань для того, щоб поглянути на них об’єктивно і неупереджено. Постарайтеся бути більш демократичними і толерантними по відношенню до думки і порад своїх товаришів по службі. Хоча навряд чи який Телець прислухається до порад бувалих людей. Адже Тельці такі, що самі запитають, навіть выспросят, потім вислухають, причому уважно, а в підсумку візьмуть своє рішення, яке не буде мати нічого спільного з тим, що їм радили. Тельці звикли набивати власні шишки, щоб остаточно пересвідчитися в істинності того чи іншого твердження. Тому мало хто може дійсно вплинути на рішення владних і волелюбних Тельців, а тим більше їх переконати. Адже тільки власні помилки є для них вагомим аргументом. Якщо вірити зіркам, то фінансове положення справ буде достатньо стабільним і, більш того, ця сторона життя Тельців має позитивні прогнози.

Третя декада червня 2017 подарує масу нових вражень, почуттів і емоцій. Від Тельців так і буде віяти ферромонами, залучаючи численні погляди проходять представників протилежної статі. Саме час розширити своє коло спілкування і можливі горизонти, збільшуючи свій шанс на щастя. Вплив аспектів Венери принесе гармонію у стосунках подружніх пар. У зв’язку з насиченістю життя і щільним робочим графіком Тельцям необхідно так спланувати свій час, щоб нікого не образити, та й не залишитися у програші. Намагайтеся не відволікатися на рішення ділових питань під час вечері або просто душевної бесіди зі своєю коханою людиною. Це може зіпсувати загальне враження, та й виглядати буде неоднозначно. Тельці будуть змушені засвоїти одну просту істину: справи на роботі, сім’я вдома. І нічого посереднього бути не може. В кінці червня Тельцям необхідно розібратися у власних думках, щоб, зійшовши на пік слави і загального визнання, не втратити те, що так довго видобувалося – прості людські якості. Залишайтеся собою за будь-яких обставин, тоді зможете утриматися на плаву навіть у саму неприємну погоду.


Залишити відгук