Гороскоп Скорпіон на Червень

Скорпіонам в червні 2017 року доведеться докласти трохи зусиль, щоб вичавити максимум з можливостей, які піднесе вам доля. Головне побороти лінь, ознаки якого залишилися ще після травневих свят. Зараз важливо зосередитися, зібратися з думками, поставити перед собою конкретні цілі і скласти чіткий план дій. Для цього доведеться відірватися від дивана і перестати чекати, коли вам принесуть все на блюдечку. У вас чудові перспективи, які нададуть можливість вийти на новий рівень, досягти бажаних вершин і здійснити свої заповітні мрії. Вам потрібно поквапитися, щоб встигнути за швидкою зміною обставин і йти в ногу з часом. Спробуйте бути завжди в курсі свіжих новин, які стосуються безпосередньо тієї чи іншої сторони вашого життя. Червень – місяць активний і щедрий. Багатьом він дарує великі можливості та шанс на щасливе життя, але тільки тим, хто встигає за ним. Скорпіонам необхідно підзарядитися енергією і бадьорістю, що зуміти схопити удачу за хвіст, а вона любить відповідальних та цілеспрямованих людей. Постарайтеся відповідати цим критеріям і успіх вже у вас в кишені. Намагайтеся уникати компанії, які тільки пригнічують. Краще оточіть себе яскравими і позитивними людьми, оптимізм та енергійність яких передасться і вам.

У першій декаді червня 2017 Скорпіонам чекають спокуси, від яких доведеться утриматися, щоб не втратити самоконтроль і контроль над ситуацією. Можливо, це буде запрошення на посиденьки в колі друзів посеред робочого тижня. Якщо ж бажання бути присутнім на вечірці настільки сильно, а на роботу все-таки треба йти, домовтеся перенести зустріч на вихідні, коли ви зможете безперешкодно віддатися ейфорії і самозабуття. Для Скорпіонів, на початку місяця, не настільки важлива перемога, як необхідність утерти ніс своїм конкурентам, що у них непогано вийде. Адже одного працьовитості і старанності занадто мало, щоб досягти великих результатів. А Скорпіони, коли хочуть, можуть такі розгадати головоломки, що нікому й не снилося. Головна їхня зброя в боротьбі за справедливість – розсудливість і нестандартне мислення, яке дозволяє обійти будь-яку ситуацію і подивитися на неї з боку. Розташування Меркурія сприятливо позначиться на розвитку професійних відносин та вирішенні ділових питань в життя Скорпіонів. Їм необхідно відсторонитися від всієї метушні, глянути на обставини свіжим поглядом і продумати кожен свій наступний крок, кожен рух і слово. Така тактика додасть більше впевненості в кінцевому результаті і допоможе вам не зійти з дистанції раніше часу.

У другій декаді червня 2017 цілеспрямованість, розсудливість, рішучість Скорпіонів допоможуть завоювати авторитет серед колег і зміцнити свої позиції в очах начальства. В силу вашої нерозторопності і повільності, вам потрібно попрацювати мізками. Тобто зуміти так розділити повноваження і обов’язки між товаришами по службі і, в тому числі, безпосереднім начальством, щоб справу було зроблено в строк і якісно. Будьте трохи хитріше і дивіться на кілька кроків вперед. Це як гра в шахи, а ви любите вирішувати всілякі головоломки! Так що вже постарайтеся та використовуйте свій шанс змінити життя в кращу сторону. Тим більше, що основну і більше брудну роботу за вас зроблять інші, а вам лише потрібно подумати і придумати, як все це буде виглядати. Що стосується фінансової сторони питання, то вам слід змінити гаманець на більший або взагалі прикупити собі сейф, оскільки такий грошовий потік просто не поміститься в скромних апартаментах вашого гаманця. Незважаючи на вигідне фінансове становище, уникайте марнотратства.

У третій декаді червня 2017 в особисте життя Скорпіонів нічого надприродного не очікується. Все, як завжди. Хіба, що кілька нових знайомств, пара романтичних побачень. Розташування Венери і Марса вказує на те, що одиноким Скорпіонам потрібно трохи знизити планку або ширше відкрити очі. Ваше щастя ходить поруч, тільки ви відмовляєтеся його помічати. Завищені вимоги до потенційного супутника життя загрожують вам гордою самотою. Зрозумійте, що ідеальних людей немає, в тому числі і у вас є маса своїх недоліків, незважаючи на які вас люблять, і люблять щиро, а ви не хочете це визнати і прийняти як є. Щоб знайти своє щастя, зірки рекомендують почати з себе. Якщо самому не вдається розібратися в собі і зрозуміти, в чому прихована причина, покличте друга або подругу, і після третьої чарки розкажіть все як є. Повірте, з боку видніше. Головне потім прислухатися до думки і порад свого приятеля, який виступив у ролі психоаналітика. У сімейному житті у Скорпіонів все буде складатися як не можна краще. Залишайтеся собою і будьте, насамперед, Людиною з великої літери, тоді ваше життя і навколишній світ почнуть потихеньку перетворюватися самі собою.


Залишити відгук