Гороскоп Риби на Червень

Червень 2017 року видасться для представників знака Зодіаку Риби спокійним і сприятливим періодом, коли вони зможуть без поспіху, в своє задоволення, займатися своїми справами і насолоджуватися цим процесом. Червневий гороскоп рекомендують спрямувати основні сили в свою сім’ю і домашнє вогнище. Уникайте великих навантажень і перенапруги, більше відпочивайте. Якщо справ навалилося так багато, що не видно ні кінця, ні краю, розподіліть обов’язки між членами сім’ї. Адже щось робити в колективі значно веселіше, та й час заощадите. А ось дозвілля краще проводити поза домом, на природі, подалі від міської суєти. Неважливо, буде це відпочинок у вузькому колі рідних або у великій компанії друзів. Важливо те, що ви зможете від душі повеселитися і відновити витрачені на роботу сили. Хоча Риби і не звикли скаржитися на свою нелегку долю, але те, що вони втомилися, видно неозброєним оком. Пора здригнутися, зайнятися собою, можливо, аж до кардинальної зміни іміджу. Найголовніше, щоб переродження відбувалося зсередини, тільки таким шляхом можна досягти гармонії і балансу в життя.

У першій декаді червня 2017, тіхоні з народження, Риби почнуть вести більш активний спосіб життя і брати участь у колективних і громадських заходах, чим неабияк здивують своїх близьких і рідних. З боку створиться враження, що Риби ніби ожили. Вас почнуть цікавити останні світські новини, модні тенденції і найсвіжіші плітки, до чого раніше ви були абсолютно байдужі. Що найголовніше, так це те, що Риби впритул займуться налагодженням свого особистого життя. Початок червня – відмінний період для саморозвитку і пізнання чогось нового. Якщо у вас раптом виникне гостре бажання вивчити мову програмування або вивчити нову іноземну мову, не варто придушувати його в собі. Розвивайте цю думку, плануйте та дійте. У вас чудові здібності і таланти, користуйтеся ними.

У другій декаді червня 2017 зірки не радять Рибам брати відпустку, оскільки під сприятливим розташуванням Юпітера на горизонті з’являться хороші можливості, які змінять життя на краще. У представників вашого знаку Зодіаку в цей період буде добре розвинена інтуїція, приймаючи важливі рішення в своєму житті вам обов’язково потрібно до неї прислухатися. У вас стільки запалу та енергії, що навряд чи хто зможе вас зупинити або збити з правильного шляху. Покладаючись у всьому на свої внутрішні відчуття, ви можете не боятися неприємних сюрпризів, оскільки удача слід за вами по п’ятах. Рибам в цей період можуть доручити масштабні проекти або навіть ділові переговори з потенційними інвесторами. Хоча Риби і не красномовні, у них чудово вийде завоювати визнання ділових партнерів і успішно презентувати їм фінансову політику своєї компанії. Такий успіх буде для Риб дещо несподіваним, тому вони ще довго будуть ходити під враженням. Внаслідок вражаючих результатів проведеної роботи, Риби отримають гарну винагороду.

Часто Риби задоволені своєю роботою і не особливо прагнуть до кар’єрного зростання, але в третій декаді червня 2017 все буде по-іншому. Якщо вам запропонують в якості винагороди нову посаду, ви не побоїтеся взяти на себе відповідальність і приймете таке пропозицію. Ваша блискавична реакція ніяк не вплине на якість і правильність прийнятих вами рішень. Це допоможе зміцнити авторитет у колективі та заручитися підтримкою своїх колег. Кінець місяця запам’ятається численними зустрічами і знайомствами. Ваші комунікативні здібності з кожним днем будуть удосконалюватися і розвиватися. Вам не складе труднощів переконати і схилити на свій бік будь-якої людини, яка хоч трохи задіяний у спільній справі. Особисте життя під впливом аспектів Венери принесе Рибам в кінці місяця масу незабутніх емоцій та неповторних відчуттів, які раніше для них були чужі. Вони нарешті зможуть розкритися і проявити всю свою привабливість. Самотні Риби не знатимуть спокою від настирливих шанувальників, які будуть липнути до неї, як бджоли на мед. Сімейні представники вашого знаку Зодіаку пізнають нові грані своїх відносин, що зробить їх ще більш проникливими і щирими, а сім’я тільки зміцниться. Зірки радять Рибам насолоджуватися кожним приємним моментом свого життя, проживати їх кожною клітинкою свого тіла, і тоді ви зрозумієте, наскільки щасливі, хоча раніше цього впритул не помічали.


Залишити відгук