Гороскоп Ваги на Червень

Ваги в червні 2017 року будуть уособленням щастя, благополуччя і веселощів. Протягом усього місяця вони будуть випромінювати неймовірну енергетику, позитив і оптимізм, заражаючи оточуючих. Така привабливість і сильний енергетичний потік привернуть увагу до Ваг сторонніх людей. Загалом, вам потрібно бути готовими до того, що ви завжди будете в центрі уваги і подій, що відбуваються. З боку здаватиметься, що ваше життя безтурботне, а вам на все глибоко плювати. Але ваш метод реально діє, а саркастичне ставлення до проблем просто усуває їх з вашого шляху. Ніхто і ніщо не зможуть у червні зіпсувати вам настрій, а якщо навіть хтось і спробує, то всі його зусилля закінчаться крахом. Яке б випробування або сюрприз вам не підкинула доля, ви з задоволенням приймете дзвінок і легко здобудете перемогу. Вами рухає азарт. Чим більше буде битв, тим більше орденів. Так і ви будете не те, що не уникати пасток і капканів, але і самі будете їх шукати. Терезам важливо довести самому собі, що ви зможете вистояти в будь-якій ситуації і за будь-яких обставин.

У першій декаді червня 2017 Терезам неймовірно легко вдасться завоювати авторитет у суспільстві та утримувати його на високих позиціях, що говорить про хороші лідерські якості. Зараз вам все по зубах, будь-які проблеми і питання ви вирішуєте одним клацанням. Але ваша чарівність і приваблива аура будуть оберігати вас від усіляких неприємностей, при зустрічі з труднощами і перешкодами вам варто тільки посміхнутися, щиро, від усієї душі, і їх як вітром здує. Ось таку магічну силу матиме посмішка народжених під знаком Зодіаку Терези. Ваги – непосидючі натури, особливо зараз, коли літо вступило в свої права, вас буде тягнути на пригоди. Зірки радять зайнятися чимось корисним, що змогло б задовольнити вашу спрагу адреналіну і принести користь або фізичну або моральну, а ще краще матеріальну.

У другій декаді червня 2017 Ваги, під впливом аспектів Юпітера, зможуть добре просунутися по кар’єрних сходах, якщо, звичайно, не взяли відпустку і не поїхали засмагати на морське узбережжя. У вас будуть всі можливості досягти бажаного успіху, здійснити свої плани і навіть більше, а результати перевершать всі сподівання. Щоб не зіпсувати загальну картину неймовірного везіння, постарайтеся діяти у злагоді зі своєю совістю і пам’ятайте, що легкі та сумнівні гроші нічого доброго не принесуть. Але ви досить кмітливі, щоб не потрапити в пастку. Ви так зможете обійти ситуацію десятою дорогою, що отримаєте бажану винагороду, причому абсолютно законним шляхом. Головне, зібратися з думками і трохи включити кмітливість. Особливо варто остерігатися конфліктів з власною совістю тим Ваг, які займають високу посаду або володіють власним бізнесом. У вас є маса інших можливостей і перспектив залучення капіталу, тому гарненько все обміркуйте і приймете виважене рішення. Також є ймовірність заробити швидко, легко і чесним шляхом. Напевно у вас є якісь міркування на цей рахунок. До літа Ваги вже накопичили достатньо грошенят, щоб добре розважитися, відпочити як білі люди, так і гардероб пора б змінити. Тому середина червня стане періодом довгоочікуваних покупок і розваг, на які підуть практично усі ваші заощадження. Але не варто зневірятися, усі накопичені кошти будуть витрачені суто за призначенням, а ваша спорожніла скарбничка зовсім скоро знову буде тріщати по швах, якщо ви проявите наполегливість і кмітливість.

У третій декаді червня 2017 рух Венери застерігає представників знака Зодіаку Терези від необдуманих рішень. Якщо ви вже призначили дату вашого одруження або, не дай Бог, розлучення, не поспішайте, обдумайте все хоча б ще раз. Зірки говорять, що багато хто з ваших рішень прийняті зопалу і не мають під собою розумного підстави. Пам’ятаєте приказку, з бідою треба переспати? Перетерпите кілька днів, охолоньте, прислухайтеся до внутрішнього голосу, до покликом серця. У вас все і так чудово. Посміхніться і всі негаразди розчиняться в повітрі, як ранковий туман. Проводьте якомога більше часу разом, діліться враженнями, думками, ідеями. Робіть покупки, готуйте обід, мийте посуд і прибирайтесь в квартирі теж разом. Адже це так здорово, коли всі одне на двох. Це зближує і возз’єднує душі і тіла. Терезам в кінці червня належить озброїтися тільки карколомної променистою посмішкою і прекрасним настроєм, а всі негаразди і проблеми підуть геть, як і не було їх.


Залишити відгук