Гороскоп Лев на Червень

Представникам знаку Зодіаку Лев у червні 2017 року посміхнеться удача. Місяць буде дуже насиченим і активним, не тільки в професійній сфері, але й у сфері дозвілля та розваг, пізнання і навчання, а також у розвитку амурних справ. Основний упор зірки рекомендують зробити на створення гармонійних і міцних відносин між членами сім’ї, яка стане вашим надійним тилом, вірним супутником і соратником у будь-яких питаннях. Головна ваше завдання в цей період – здобути впевненість у собі, своїх силах і здібностях, підвищити свою самооцінку і згадати, що Лев – цар звірів, повелитель. Саме лідерські якості зможуть привести вас до успіху і серйозним досягненням. Не варто чекати відповідного моменту, щоб зловити удачу за хвіст, стати автором такого випадку, створіть його самі. Протягом усього червня, Леви будуть заводити нові знайомства, серед яких будуть не тільки цікаві та привабливі представники протилежної статі, але і впливові люди, які допоможуть вам прокласти свій шлях до успіху та фінансової незалежності. Тому не варто закривати себе в чотирьох стінах, намагаючись придумати оригінальний слоган для майбутнього проекту, беріть сонцезахисні окуляри, портмоне і вперед розширювати своє коло спілкування.

У першій декаді червня 2017 самим оптимальним рішенням у такій ситуації буде відвідування різних колективних заходів і культурних закладів. Існує ймовірність, що деякі представники знаку Зодіаку Лев зустрінуть свого старого друга, якого не бачили вже більше десятка років. І ця зустріч стане, мабуть, самим цінним і дорогим для душі подією, яка змусить згадати минуле, знову пережити приємні моменти юності і дитинства, а найголовніше, що ця зустріч змусить вас задуматися над нинішнім життям і переосмислити її. Це буде відмінний стусан, який направить Львів вірному шляху і зробить їх більш цілеспрямованими та наполегливими.

У другій декаді червня 2017 Леви зможуть обзавестися підтримкою впливових і заможних осіб, які матимуть безпосередній вплив на кар’єрний ріст, а деякі з вас навіть зуміють організувати свій невеликий, але прибутковий бізнес. На роботі у Львів все буде складатися як не можна краще, тому вони не будуть переживати і витрачати свої сили на участь у безглуздих сварках і з’ясуваннях стосунків. Леви спочатку займуть правильну позицію – позицію спостерігача. Життя навколо вирує, офіс живе своїм життям, а Леви тим часом насолоджуються позитивною динамікою своїх досягнень, що робить їх ще більш спокійними і врівноваженими. Колеги будуть дивуватися, як вам вдається зберігати спокій, коли навколо стільки всього відбувається. А ви у відповідь просто мило посміхатися, адже не скажете ж ви у чому секрет вашого спокою. А все тому, що ви зумієте відновити справедливість та повернути собі колишню владу, владу над часом, над задачами та проблемами.

У третій декаді червня 2017 Леви зрозуміють, що варто тільки взяти себе в руки, як тут же все вирішиться само собою. Не треба нервувати і витрачати дорогоцінний час, якого і так дефіцит. Леви проявлять неймовірну силу волі і мудрість, яка властива з народження, що підкорять всіх своїх колег і навіть начальницький склад. Загалом, справи на роботі почнуть поступово налагоджуватися, а фінансове благополуччя стабілізуватися. Краще й бути не може. В особистому житті у Львів під впливом аспектів Венери повинно бути, як і скрізь – вам повинні підкорятися. Якщо щось зроблено всупереч бажанням Лева, він відразу оскалит свої великі і хижі зуби. Перший раз – це попередження. Другий раз може вже не буде. Так що з Левами жарти погані. Не варто сунути їм палиці в колеса, а тим більше зазіхати на найсвятіше, на те, що належить лише Левові. Тому партнерам Львів можна бути спокійними, адже улюблений і обожнюваний Лев їх нікому не віддасть і захистить від всіх жадібних і голодних очей. Леви розумні, вони нутром відчувають де брехня, а де правда. Тому тільки щирим людям знайдеться місце в теплих обіймах владного Лева. Сімейні відносини у Львів будуть складатися найкращим чином, так, що ніхто і ніщо не зможе порушити цю гармонію. Левам залишається тільки оберігати своє щастя і насолоджуватися теплими, рівними і довірчими відносинами.


Залишити відгук