Гороскоп Козеріг на Червень

Козероги в червні 2017 року будуть дуже чутливі і довірливі. Вам варто уникати компаній з недоброзичливцями і жадібними людьми. Зірки радять взяти відпустку і вирушити на моря-океани. Це допоможе вам розвіятися, відволіктися від повсякденних турбот, прискіпливого начальника, занудливий колег і віддатися насолоді легким морським бризом і променями ласкавого курортного сонечка. Якщо у вас немає можливості побалувати себе поїздкою на закордонний курорт, не забувайте про те, що літо в самому розпалі і на батьківщині є місця, де можна поніжитися на морському узбережжі. На крайній випадок підійде і дача за містом у компанії веселих і галасливих друзів під шашлики і пісні на гітарі. У будь-якому випадку Козерогам не варто перепрацьовувати і брати на себе додаткову відповідальність. Ваші сили і ентузіазм вже практично вичерпалися, тому вам вкрай необхідно відновити свою життєву енергію, щоб з гордо піднятою головою рухатися далі по шляху до успіху. Постарайтеся стримувати себе, коли емоції почнуть зашкалювати. У цьому місяці багато захочуть скористатися вашою добротою, а вам в свою чергу потрібно бути уважними до оточуючих вас людям і тим більше до їх прохань.

У першій декаді червня 2017 Козерогам належить навчитися говорити тверде ні, якщо прохання суперечать принципам і усталеним поглядам, а також, якщо погоджуючись, ви дієте на шкоду собі. В цілому початок червня буде спокійним і приємним періодом, за умови їли Козероги зможуть проявити наполегливість і твердість у своїх рішеннях. У вас добре розвинений талант переконання, тому, якщо начальство буде вмовляти вас залишитися і пропонувати натомість на довгоочікуваний відпустку символічні преміальні, просто відмовтеся. І нехай відмова ваш буде безапеляційним. Будуть ситуації, коли друзі попросять виручити їх або витягнути з безглуздої ситуації, в яку потрапили по своїй дурості, якщо це не завдасть вашій дружбі непоправної шкоди, відразу відмовляйтеся, оскільки це поламає всі ваші плани, так і всі дорослі люди повинні відповідати за свої вчинки самі. А ви поринете в Нірвану і насолоджуйтеся відпочинком. Цей період дуже сприятливий для відпустки, і навряд чи в кар’єрі відбудуться які-небудь істотні зміни. Щоб начальство швидко погодилося підписати заяву про відпустку, зробіть так, щоб за вами не залишалося ніяких хвостів. Також постарайтеся все, що в межах можливостей, зробити наперед або розподілити свої обов’язки між колегами. Тоді питання з вашими службовими обов’язками буде вирішено, а ви отримаєте бажане згоду на заслужений відпочинок. На жаль, не всім Козерогам пощастить відпочити, будуть і ті, кому просто не вдасться вирватися з міста хоча б на тиждень.

Друга декада червня 2017 – час щільною зайнятості для Козерогів, а це значить, що роботи буде багато. Постарайтеся виконати все, що в ваших силах максимально якісно, щоб начальство змогло віддячити за таку каторжну працю в наступному місяці, але при цьому не йдіть в роботу з головою. Відпочити і розвіятися вам все одно необхідно. Зустрічайтеся з друзями, запрошуйте їх до себе в гості, а ще краще виїжджайте на вихідні за місто на свіже повітря, на природу. В середині місяця Козерогам надійдуть декілька ділових пропозицій, які треба добре обміркувати і прийняти зважене рішення. Не відмовляйтеся від відряджень і ділових зустрічей. Це розширить коло вашого спілкування і подарує нові можливості в кар’єрному зростанні. Ні при яких умовах не варто сумувати, адже ваша праця і жертви будуть гідно винагороджені. Нехай не зараз, в наступному місяці, але все ж. А чекати і терпіти ви чудово вмієте.

У третій декаді червня 2017 особисте життя Козерогів стане тим затишним куточком, де вони зможуть сховатися від усіх повсякденних турбот, отримати необхідну підтримку та розуміння, а також глибокі і щирі почуття, які наповнять новими силами і натхненням. Сприятливий вплив Венери на самотніх представників вашого знаку Зодіаку допоможе їм знайти своє щастя в обіймах коханої людини, який весь час знаходився поруч, але дороги, чомусь, не перетиналися. Сімейним людям з числа Козерогів зірки радять більш уважно поставитися до побажань і потреб своєї коханої людини. Це зайвий раз доведе, що незважаючи на свою зайнятість, вам чоловік небайдужий і ви щиро за нього переживаєте. Будьте трохи толерантнішими і доброзичливіші, і ваш партнер захистить вас від усіх можливих проблем і розчарувань, стане вашим ангелом-охоронцем або музою для творчості. Козерогам в кінці червня 2017 року варто стати кілька наполегливіше і цілеспрямованою. Тільки так ви зможете здолати всі перешкоди і досягти бажаної мети.


Залишити відгук