Гороскоп Водолій на Червень

У червні 2017 року Водоліїв чекають чудові перспективи, як в особистому житті, так і в професійній сфері діяльності. Єдине, що від вас буде потрібно, так це відірватися від улюбленого дивана і почати діяти. Зірки радять зібратися з силами, перебороти свою лінь, яка залишилася після свят і приступати до досягнення своїх цілей. У вас великі плани на майбутнє і червень подарує вам шанс на здійснення вашої мрії. Наберіться сміливості і зробіть перший крок. Все інше буде набагато легше і простіше. Все, чого вам буде не вистачати для плідної роботи, так це натхнення. Не варто заздалегідь бити тривогу. Вас очікують приємні сюрпризи, які гарненько підбадьорять і підштовхнуть до конкретних дій. Не варто витрачати свої сили і енергію на всякі непотрібні дрібниці і безглузді розмови. Відмінним джерелом натхнення в цьому місяці може стати близька людина, якій ви найбільше довіряєте і з яким проводите весь свій вільний час. Уникайте конфліктних особистостей і тих, від кого віє негативом. Знаходите в кожній ситуації є свої плюси і позитивні сторони. Для цього необхідно переглянути свої погляди на життя і можливо внести деякі корективи.

У першій декаді червня 2017 не бійтеся ставити перед собою великі цілі. Чим більше мішень, тим більше шансів у неї потрапити. Своє дозвілля зірки радять проводити за тим заняттям, яке допомагає розслабитися і отримати задоволення. Слухайте веселу заводну музику, читайте анекдоти, дивіться комедії. Все це підніме настрій на тривалий час, а цього має вистачити на те, щоб направити отриманий заряд енергії на корисні справи. Не виключено, що дух авантюризму і жага пригод будуть штовхати вас на божевільні вчинки в пошуках нових відчуттів і вражень. Всі важливі питання краще відкласти на деякий час, до тих пір, поки у вас не з’явиться достатня кількість завзяття і прагнення з усім цим розібратися. Будьте послідовні у своїх рішеннях і діях. У тих Водоліїв, кому не вдалося втекти від робочих буднів у відпустку, початок червня видасться дуже насиченим і плідним періодом. Вам зараз важливо виконувати всі свої обов’язки сумлінно і бажано в термін, щоб не залишити вашому начальству ні найменшого приводу для причіпок.

У другій декаді червня 2017 основним вашим справою буде навести порядок в робочих документах і на своєму робочому місці. Якщо хочете зовсім не напружуватися, тоді підкиньте своєму керівництву кілька раціональних ідей для роздумів. Відмінний привід відвести від себе підозри і спосіб проявити свою безпосередню участь у трудовому процесі. Проявіть кмітливість, включіть логіку і що-небудь придумайте оригінальний. Можете сміливо мріяти і планувати, до кінця цього періоду ви покажете всім оточуючим чудові результати. Існує велика ймовірність, що ваш креатив буде гідно оцінений начальством, і в якості винагороди ви отримаєте більш високу посаду. Тим Водоліям, хто шукав підходяще робоче місце, зірки обіцяють кілька вигідних пропозицій. Трохи впевненості в собі, розумного напору і удача у вас в кишені. Якщо в кількох словах, то Водолії при сприятливому розташуванні Сатурна можуть дозволити собі абсолютно все, що душа забажає, головне придумати переконливе алібі. Що стосується фінансового становища, то тут все буде чудово, якщо тільки ви не будете купувати те, в чому немає ніякої необхідності.

У третій декаді червня 2017 в любовних відносинах Водолії віддадуть перевагу, щоб їх любили, пестили і плекали. При тому, що самі не особливо щедрі в цьому плані. І якщо ви хочете підтримувати таке трепетне ставлення до себе вашого коханого, щоб цей вогонь любові горів довго і не згасав, вам, час від часу, необхідно підкидати дрова. Постарайтеся регулярно влаштовувати своєму обранцеві приємні сюрпризи, дивувати його і дарувати йому свою теплоту і увагу. Тоді і він не поскупиться на щедру прояв своїх почуттів, а ви будете оточені турботою. Тим Водоліям, хто давно ходить навкруги, не може зробити перший крок і зізнатися в своїх почуттях, варто подолати свій страх, адже на кону ваше щастя, а ваші почуття все одно, з великою часткою ймовірності, взаємні. Не бійтеся поразки, його не буде, якщо ви не будете продовжувати соромитися далі і любити нишком. Водоліїв дуже люблять навколишні, хоча вони для цього абсолютно нічого не роблять. Вам важливо зрозуміти, що це ваше головне надбання, почніть цінувати його.


Залишити відгук