Гороскоп на Червень

Червень 2017 року виявиться місяцем по-справжньому божевільним. Вулкани пристрастей, неймовірна динаміка відбувається і загальний неробочий настрій стануть, мабуть, визначальними рисами початку цього літа. Звичайно, всім нам звично, що з приходом сезону моря і відпусток мало хто думає про роботу. Однак по своїм «неробочим» настроям цей червень перевершить всі колишні червні! Якщо ви – справжній трудоголік, якого постійно ставлять у приклад, який ледь не живе на роботі, будьте готові, що в червні 2017 ви будете згадувати про кар’єру і про інших справах лише в перервах між постійними розвагами. І, треба помітити, жити саме так, без тяжкого гніту проблем, які все одно ніколи не закінчаться, вам дуже сподобається! Але не переживайте, цей божевільний червень навряд чи стане тією самою причиною, через яку ви назавжди перетворитеся в нероби!

Це лише короткий етап, і його треба прожити саме так: весело, яскраво та динамічно. Особливо це стосується тих людей, які поки повністю вільні від уз щасливого шлюбу. Ловіть момент! Фліртуйте, спілкуйтеся, дружите, закохуйтеся! Навряд чи ви втомитеся від того, що протилежну стать сам прагне до зближення (у червні істотно посилиться тяжіння між статями, що стане ще однією важливою рисою цього місяця). Загалом, навряд чи на початку цього літа ви будете нудьгувати, знемагаючи від самотності. Яскравий роман вам забезпечений. От тільки перш, ніж сприймати всерйоз цей флірт, проведіть самі з собою невелику бесіду. Вам треба раз і назавжди визначитися, що відносини, що почалися в момент, коли ви і ваш партнер дуже несерйозно ставитесь до життя, навряд чи виявляться тривалими. Якщо ви хочете, щоб вони закінчилися шлюбом, цей роман варто розвивати, «впроваджуючи» у нього не тільки спільні поїздки і розваги, але і дещо побанальней (наприклад, побутові турботи, до яких, до речі сказати, не будете готові ні ви, ні ваша червнева пасія).

Всім, хто вже створив сім’ю, червень 2017 року подарує багато яскравих миттєвостей. Подорожі та розваги, якими ви займетеся разом з дорогими своєму серцю людьми, варто фіксувати на численних фото. Коли настане момент, і ви разом з родиною знову будете з тугою зустрічати холоди, подумки готуючись до тривалим вечорами, проведеними вдома біля телевізора. Так ось. Прикрасить ваш зимовий дозвілля саме він – той фотоальбом, в якому будуть зберігатися ваші червневі спогади. Але не тільки для цього призначене літо! Ви можете (та що там – повинні!) протягом цього короткого місяці позбутися від усього, що заважало вашій подружній парі вважати себе щасливим і гармонійним. Зрештою, коли, якщо не зараз, поки ви разом проводите величезну кількість часу, ви і ваш партнер можете впустити в свою пару той шалений запал, який притаманний юним закоханим! Струсивши пил зі свого монотонного шлюбу, вам вдасться надовго застрахувати його від сімейних скандалів.

Червень, звичайно, всім нам подарує великий позитив, але не варто забувати і про те, що далеко не у всіх відпустка випадає саме на цей благодатний період! Тим, хто буде на початку цього літа ділити час на відпочинок і на справи, призначені всі нижче наведені рекомендації. Дозвілля дозвіллям, але вам не слід забувати, що і робота вимагає від вас граничної зосередженості (навіть у тому випадку, якщо ваш бос весь місяць буде відсутній, насолоджуючись морем і сонцем десь на тропічному острові). Червень 2017 – це самий підходящий момент, щоб навести порядок в своїх поточних справах і закінчити все те, що ви довго відкладали. Звичайно, навряд чи в ході цього легковажного червня ви досягнете нових професійних перемог (вони стануть нагородою тільки для тих людей, які є справжніми трудоголіками і готові відмовитися заради роботи навіть від незабутнього літнього дозвілля). Зате на даному відрізку вам вдасться скласти невеликий стратегічний план, в якому напрямку далі ви будете розвивати своє професійне майбутнє. Поки це всього лише проект, здійснювати його ви почнете трохи пізньої. А поки, проводжаючи червень, куди важливіше для вас стануть фінансові турботи (яскравий дозвілля боляче б’є по кишені, а тому ще на самому початку місяця сплануйте, що, коли і в якій кількості ви будете витрачати свої «кровні»).


Залишити відгук