Гороскоп Діва на Липень

В липні 2017 року у звичній і розміреного життя Дів почнеться смуга змін. Не варто чекати, що все станеться в один момент, зміни будуть відбуватися, потроху проникаючи в звичний вам спосіб життя. Можливо, це будуть якісь нові звички або захоплення, зміна виду діяльності, нові знайомства або навіть погляди на життя. Діви по своїй натурі люди стабільні і воліють бути впевненими в завтрашньому дні і в усьому, що їх оточує, але не варто турбуватися, що нововведення, які увійдуть у ваше життя якимось чином позначаться на вашому добробуті або самопочутті. Все буде відбуватися так природно, що ви навіть не зрозумієте, коли настав переломний момент. Багато хто з представників вашого знаку Зодіаку увійдуть у смак і самі почнуть міняти своє життя. Деякі захочуть викоренити свої шкідливі звички, замінивши їх новими і корисними. Хтось захоче одержати другу освіту або освоїти нову професію, записавшись на навчальні курси. У будь-якому випадку, у Дів в цьому місяці буде багато спілкування, зустрічей і знайомств, які принесуть в життя різноманітність і безліч перспектив.

протягом всієї першої декади липня 2017 Дівам потрібно бути обережними і уважніше придивлятися до того, що відбувається навколо. Щоб залишатися весь час у піднесеному настрої і бути натхненними, нікому не розповідайте про свої плани і не виливайте душу першому зустрічному. Вам буде трохи втомлює пристосуватися до нового способу життя, тому відпочинок стане найкращими ліками. Не варто закриватися в собі, краще будь-якими способами намагайтеся себе розвеселити, провести приємно і з користю вільний час, випробувати нові позитивні емоції та почуття. Якщо ви ще не зустріли свою другу половинку, можете дозволити собі закохатися. Це почуття піднесе вас до хмар і стане незамінним еліксиром бадьорості і азарту. Краще всього ви використовуєте свій потенціал, коли будете виконувати відокремлені завдання, з колективних робіт користі буде небагато. Так що мрійте, плануйте, радійте життю і вперто йдіть вперед до своєї мети. Вона вже зовсім близько.

У другій декаді липня 2017 аспекти Сатурна чудовим чином позначаться на ставленні Дів до своєї професійної діяльності. Ви зможете поглянути на себе з боку. У вас з’являться відмінні здатності навчати і пояснювати. Тому не дивуйтеся, якщо ваші колеги будуть постійно просити вас про допомогу і вашого ради. Ніхто краще за вас цього не зробить. Будьте терплячі. Вам це воздасться. У середині липня Діви будуть швидше працювати розумово, ніж фізично. Безперервний потік раціональних ідей і пропозицій стане непоганим приводом для демонстрації своїх професійних здібностей та кар’єрного зростання. Навіть начальство почне цінувати вашу думку і буде радитися з вами з важливих питань. Фінансове становище Дів буде стабільним, але не варто на цьому зупинятися. Ви можете більше, тому варто подбати про додаткове джерело доходів. Краще всього, якщо це буде пасивний дохід. Наприклад, створіть свій веб-ресурс і сміливо розвивайте його. Незабаром він принесе вам прибуток. Але пам’ятайте, що те, чим будете займатися, вам приносити ще й задоволення від самого процесу.

Ті Діви, хто шукав підходяще місце роботи, отримають в третій декаді липня 2017 кілька пропозицій. Ваші професійні і розумові здібності будуть оцінюватися на високому рівні. Постарайтеся виділити час і добре підготуватися. Не погоджуйтеся на першу пропозицію. Почекайте трохи. Коли у вас буде з чого вибирати, можна буде взяти ситуацію під свій контроль і вже самим ставити умови. Нехай роботодавці самі борються за вас, а не ви за них. І пам’ятайте, що кожна престижна вакансія вимагає випробувального терміну. Наберіться терпіння і покажіть, чого ви стоїте на самому справі. Одиноким Дівам в заключний період місяця, під впливом аспектів Марса і Венери, гороскоп обіцяє початок службового роману. Швидше за все, ця людина давно вам симпатизував, але стосунки далі приятельських не заходили. Діви будуть випромінювати неймовірне тяжіння, тому дефіциту уваги з боку протилежної статі ви не відчуєте. У сімейних відносинах у Дів все буде злагоджено і гармонійно. Тільки не варто занадто тиснути на свого партнера і нав’язувати йому свою думку. У будь-яких питаннях шукайте компроміс. Така тактика призведе до повного взаєморозуміння і довірчих відносин.


Залишити відгук