Гороскоп Телець на Липень

Тельців в липні 2017 року чекає неймовірне везіння, адже те, до чого вони прагнуть, почне просто йти до них в руки. Важливо залишитися на тому ж шляху і в жодному разі не згортати, щоб не розминутися з власною вдачею. Доля вам подарує саме ту річ або пошле у ваше життя тієї людини, яка зможе направити вас на істинний шлях, напоумити і змусити переосмислити своє колишнє життя. Більше не потрібно буде бігати з кутка в куток і намагатися балансувати між крайнощами. Гармонія сама прийде у ваше життя і розставить все по своїх місцях, всі сумніви підуть у минуле, а ви станете більш впевненими в своїх силах і цілеспрямованими.

У першій декаді липня 2017 єдине, що Тельцям доведеться зробити перед зустріччю зі своєю новою життям, так це зрозуміти, що майбутнього не буде, якщо вони не зможуть відпустити своє минуле і пробачити всіх, хто коли-то заподіяв біль. Удача буквально ходить за вами по п’ятах, а ви будьте готові прийняти своє нове життя з чистим серцем і доброю душею, на якій більше немає вантажу минулих років. Чим швидше ви зможете звикнутися з думкою про нового життя і прийняти цей дар долі, тим багатше і шикарніше буде ваше майбутнє, тому не варто сумніватися, боятися змін, а вперед, назустріч своїй мрії. Будьте зібраними і рішучими, а також готовими зубами вигризти своє щастя, якщо це знадобиться. Після такого запалу і прагнення, ніхто і ніщо не зможе стати поперек шляху і перешкодити рухатися далі. Зірки радять розібратися зі своїм внутрішнім світом, привести в порядок думки, розставити пріоритети, зрозуміти, чого ви хочете насправді, чим готові пожертвувати, на що і на кого розраховуєте, у чиїй підтримці і розумінні потребуєте. Тільки після того, як всередині вас буде повний порядок, все буде лежати за своїм поличках, ваше життя кардинально зміниться. Тельцям життєво необхідно відновити природний баланс між голосом розуму та покликом серця, щоб все, що вони зробили, було й душі приємно, та тілу корисно.

Друга декада липня 2017, під впливом аспектів Сатурна, — не найоптимальніший період, щоб завантажувати всі свої думки робочими питаннями. Тому якщо у вас є шанс на місяць ухилитися від виконання своїх робочих обов’язків і втекти далеко, то не сумнівайтеся ні хвилини, беріть найнеобхідніше і швидше від набридливої і нудної роботи. Але якщо такої можливості немає, варто подумати над тим, як розвантажити себе і звільнитися від вирішення серйозних робочих питань. Якщо є можливість перенести заплановані зустрічі і переговори, то скористайтеся цим шансом. Загалом, постарайтеся розвантажити себе і максимально звільнитися від професійних турбот, щоб не витрачати сили і енергію, так і не псувати собі настрій на майбутній період. У професійному житті Тельців можуть виникати дрібні проблеми чи негаразди, з якими необхідно розбиратися сходу і не чекати, коли дрібниця переросте у велику і серйозну проблему. Постарайтеся бути уважнішими і миттєво приймати раціональні рішення.

У третій декаді липня 2017 Тельці отримають ідеальну можливість заробити пристойну суму грошей за відносно короткий проміжок часу і не докладаючи особливих зусиль. Такий заробіток стане швидше виграшем в лотерею, ніж джерелом додаткового прибутку. Фінансове становище справ в липні 2017 року буде помітно поліпшуватися, але Тельцям, як і раніше, варто бути економними та мудрими у справах щодо розпорядження грошовими активами. Непогано допоможе стати на ноги, в переносному сенсі, повага та підтримка співробітників і колег. Тільки от для цього знадобиться бути кілька терпиміше до оточуючих і з розумінням ставитися до їхньої думки і поглядам. Особисте життя Телят у цей період стане тією віддушиною, де вони зможуть отримати в будь-який момент підтримку і сховатися від усіляких негараздів. Якщо проявити трохи поваги до свого обранця, то ваше життя наповниться сенсом і властива вам порожнеча заповниться ніжними і трепетними почуттями. Одиноким Тельцям розташування Венери принесе романтичні зустрічі і знайомства. Можливо, що хтось з представників вашого знаку Зодіаку закохається глибоко і надовго, а решта просто приємно проведуть час.


Залишити відгук