Гороскоп Скорпіон на Липень

Липень 2017 року стане для Скорпіонів місяцем роздумів. Вони переосмислять своє життя від початку і до кінця, проаналізують свої досягнення і промахи, зроблять переоцінку життєвих цінностей. Все це допоможе поглянути на світ по-іншому, бачити те, що раніше не помічалося, запобігти нові помилки і можливі невдачі. Раніше життя для вас було як лотерея: пощастить – відмінно, ні — так ні, а зараз ви зрозумієте, що основні інвестиції потрібно робити в себе, в свій розвиток і навчання. Скорпіони стануть старанно працювати над собою, щоб досягти більшого. Ваше майбутнє залежить тільки від вас. По мірі того, як буде змінюватися ваш внутрішній світ, буде змінюватися і навколишнє середовище. Родичі і друзі почнуть більше цінувати вас, колеги і знайомі – поважати, з’являться вигідні пропозиції по роботі, а також у вас буде можливість здійснити свою давню мрію. Нічого не буває в цьому житті просто так, тому будуть на вашому шляху і маленькі негаразди, але ви з легкістю їх подолаєте, так що переживати і турбуватися з цього приводу абсолютно не варто.

У першій декаді липня 2017 уникайте ситуацій, коли вас починає долати лінь або у вас падає настрій. Постарайтеся на щось відволіктися, чим зайнятися або зустрітися з веселим і життєрадісним іншому. Та й взагалі, адже вам приємно, коли людина, з якою спілкуєтесь, заряджають позитивом всіх, хто знаходиться навколо? Так чому б вам самим не стати оптимістом і не бути завжди в прекрасному настрої? Пам’ятаєте, як казав один мудрець: «Якщо проблема вирішена, значить не варто над нею морочитися, а якщо немає, то не варто взагалі про неї думати». І якщо у вас немає можливості вплинути на хід обставин, то змінити своє ставлення до них ви завжди можете. Не беріть все близько до серця. У кожній ситуації намагайтеся побачити позитивні моменти, отримати якусь користь, а кожної перешкоди і перешкоди дивитися в очі з викликом. Ви сильніше, ніж вони. Як казав Соломон, «все проходить, і це пройде». А у вас взагалі все чудово складається на початку цього місяця, тому не давайте можливості зіпсувати собі настрій дрібним подразників, які взагалі не варті вашої уваги. Тим Скорпіонам, хто давно прагнув до підвищення у посаді або мріяв про власний бізнес, розташування Сатурна дасть можливість здійснити все задумане. Головне, залагодити заздалегідь всі домашні та побутові питання, щоб запобігти надзвичайні ситуації, які можуть перешкодити професійного розвитку та кар’єрного зростання. Зірки рекомендують прислухатися до внутрішнього голосу, який не підведе. Іншими словами, якщо вам необхідно прийняти рішення, але вас гризуть сумніви, відразу відмовляйтеся – не ваше це. А ось якщо ваші очі горять, на душі хвилююче і серце невгамовно б’ється, можете сміливо рухатися вперед. Воно того варте. Результати ваших праць стануть видні вже зовсім скоро. Так що навіть і чекати, особливо не доведеться. Ваше прагнення і завзятість буде гідно оцінена, внаслідок чого керівництво щедро винагородить за ваші зусилля, а серед колег істотно зміцниться ваш авторитет.

У другій декаді липня 2017 професійної сфері діяльності Скорпіони і мріяти не могли про таку гучному успіху. Можливо, він застане вас зненацька, але будьте готові викупатися в променях слави і прийняти такий щедрий подарунок долі гідно. Ті представники вашого знаку Зодіаку, хто тільки влаштувався на роботу, можуть себе зарекомендувати як цінного співробітника, надійного колегу і висококласного професіонала. Тому ваш професійний старт буде рівним і гладким. А ті, хто шукає підходящі вакансії, повинні звернути увагу на щось екстраординарне, щось нетрадиційне. Саме там вас чекають успіх і успіх.

У третій декаді липня 2017 сім’я у Скорпіонів стане тим місцем, куди вони зможуть сховатися від важких і перевантажених трудових буднів. В коханій людині ви знайдете натхнення, яке буде підштовхувати вас на нові досягнення, адже тільки заради блага своєї родини ви і працюєте день і ніч. Якщо робота вичавимо з вас всі соки, не переживайте, ваш улюблений чоловік не буде влаштовувати вам сцен, він просто зробить розслабляючий масаж і нагодує ситою вечерею. Усі ваші рідні нададуть вам неймовірну підтримку і допоможуть у скрутну хвилину. Можете не сумніватися. А ось самотнім представникам вашого знаку Зодіаку кінець місяця обіцяє бути бурхливим і пристрасним. Нове знайомство має всі можливості перерости в справжні і глибокі почуття. Скорпіонам варто трохи подбати про своє здоров’я. Адже робота вимотує і забирає всю життєву енергію. Займіться чимось, що заповнить витрачені сили і наповнить вас новою позитивною енергетикою. А якщо є можливість кинути все і помчати ближче до моря, навіть не роздумуйте – збирайте валізи і в шлях!


Залишити відгук