Гороскоп Стрілець на Липень

Липень 2017 року стане для Стрільців досить активним місяцем. Протягом усього періоду вони будуть кудись поспішати, щось робити, до чогось прагнути, – і не дарма. Кожна ваша дія – це крок вперед, крок назустріч своїм цілям. Створиться враження, що настала біла смуга у вашому житті. Все встане на свої місця, всі питання будуть улагоджені, а вас будуть оточувати тільки позитивні обставини і оптимістичні люди. Стрільцями здолає азарт, але виключно в хорошому сенсі, вони будуть ставити перед собою всі великі і великі цілі і поступово їх домагатися. З кожної підкореною вершиною у вас буде ще більше сил і бажання рухатися далі, і ніхто не зможе вас зупинити.

Стрільці у першій декаді липня 2017 стануть живчиками, які будуть здатні гори зрушити, лише для того, щоб скоріше дійти до кінцевої мети. Зірки обіцяють вам зустріч з давнім другом, зв’язок з яким була давно загублена. Незалежно від того, наскільки ця зустріч буде теплою і доброзичливою, вона вплине на хід ваших думок і змусить задуматися над способом життя. Це ще більше піділлє масла у вогонь, і ви з ще більшим запалом рванетесь кардинально міняти своє життя. Головне, не варто приймати всі слова старого друга близько до серця і довіряти йому повністю. Швидше за все, він захоче прикрасити своє життя та досягнення, щоб уславитися у ваших очах успішною людиною. Але навіть нафантазированный розповідь давнього приятеля підштовхне вас стрімко йти до своїх цілей і мрій, додасть більше азарту і цілеспрямованості, тому не варто відмовлятися від пропозиції посидіти в кафе за чашкою гарячого чаю і згадати минулі часи.

Друга декада липня 2017 – сприятливий і вдалий період для представників знаку Зодіаку Стрілець. Скористайтеся нагодою і кидайте виклик долі. Ви обов’язково вийдете переможцем у цій нелегкій боротьбі. А вже наснаги і енергії вам вистачить надовго. Стрільці будуть мати достатньо часу, щоб приділити увагу собі коханому. Постарайтеся урізноманітнити своє дозвілля, а не сидіти в чотирьох стінах в теплі літні вечори. Розташування Меркурія в цей період дає всі передумови для успішної професійної діяльності. Можете сміливо генерувати нові ідеї та втілювати їх у життя. Чим більше будуть ваші запити, тим більше ви отримаєте в результаті. Вам потрібно знати собі ціну і не погоджуватися на мале. Стрільцям представиться можливість розглянути декілька варіантів одноразових та швидких заробітків. Якщо ці пропозиції не будуть суперечити вашим принципам і не заберуть багато часу, можете сміливо погоджуватися. Додаткова прибуток вам зараз не завадить. В кінці кінців, ви зможете роздати борги або погасити кредити, а в кращому випадку, відкласти гроші і в наступному місяці рвонути куди-небудь ближче до моря.

У третій декаді липня 2017 Стрільці будуть сповнені амбіцій і прагнення завойовувати нові території, але постарайтеся не перестаратися і не обмежувати самооцінку своїх колег і партнерів. Поважайте їхню думку. Уникайте конфліктних ситуацій і намагайтеся не втручатися в різні сварки. Дотримуйтеся нейтральної позиції, щоб у підсумку не залишитися поганим для обох сторін. Більшості Стрільців у цей період запропонують нову посаду, але вам не варто поспішати з відповіддю. Спочатку слід зрозуміти, чи це саме те, до чого ви прагнули, і чи виправдає вона ваші очікування. Тільки коли ви прорахуєте все до останньої дрібниці, можете приймати остаточне рішення. У будь-яких питаннях покладайтеся на свою інтуїцію. Вона вас не підведе, і ви обов’язково прийміть вірне рішення. Розташування Венери сприятливо вплине на ситуацію в сім’ї, з близькими родичами. У вас буде повне взаєморозуміння і довіру, тому в будь-якій ситуації можете розраховувати на їх допомогу і підтримку. При цьому і самі будьте готові до того, що вам неодноразово доведеться простягнути руку допомоги або підтримати морально. Тільки не варто нікого вчити життя. Краще просто знаходитесь поруч, якщо комусь з ваших рідних важко. Це гідно оцінять і будуть вам вдячні. У зв’язку з тим, що ви в кінці цього місяця не зможете всидіти довго на одному місці, ваш улюблений чоловік може трохи хвилюватися, тому постарайтеся більше проводити час разом і навіть брати його з собою в ділові поїздки. І не забувайте про регулярні проявах романтичних почуттів. Це важливо для підтримки того полум’я любові, яке виникло раніше. Також зверніть увагу на захоплення своїх дітей. Підтримайте у їх прагненні та підштовхніть на правильний шлях. Близьким важлива ваша участь у їхній долі.


Залишити відгук