Гороскоп Риби на Липень

Астрологічна обстановка місяця обіцяє Рибам в липні 2017 року безперервний потік натхнення і життєвої енергії. Якщо у вас є якісь таємні бажання чи мрії, вам в цьому місяці вдасться їх здійснити, необхідно просто позбутися власних забобонів, переоцінити свої життєві цінності й пріоритети і почати жити для себе. Не потрібно жертвувати своїм благополуччям і щастям заради щастя своїх близьких. Вони будуть значно щасливішими, якщо ви будете повноцінно радіти життю і насолоджуватися кожним її миттю. У цьому місяці вам буде супроводжувати успіх у всіх починаннях, не бійтеся зробити крок назустріч своїй мрії, тим більше, що вона близько. Вам терміново потрібно щось змінювати у своєму житті і краще почати зі свого внутрішнього світу, світогляду і переконань, тоді почне змінюватися і все навколо. Ви побачите, наскільки прекрасне життя і, як багато граней в ній. Не потрібно побоюватися, що у вас щось не вийде, адже вас оточують люди, які щиро люблять і від усієї душі бажають вам щастя і благополуччя.

протягом всієї першої декади липня 2017 ситуація буде складатися таким чином, що ваш внутрішній голос буде штовхати на нові звершення, але голос розуму буде стояти на своєму. В такому випадку Рибам потрібно буде взяти паузу і вирішити, чого на даний момент хочеться найбільше. Представникам вашого знаку Зодіаку часто дуже складно звикати до нових обставин або змиритися з якими-небудь змінами в житті. Але варто тільки зробити перший крок і вам вже буде набагато легше дихати. Розірвіть свій замкнутий круг будинок-робота-будинок, внести якусь різноманітність у свої сірі будні. Зрештою, рушайте відпочивати або в подорож зі своєю сім’єю. Зірки обіцяють вам море незабутніх вражень і неповторних емоцій. Пам’ятайте, щоб змінити своє життя, потрібно спочатку змінити своє ставлення до неї. Так що вистачить сидіти і скаржитися, починайте діяти!

У другій декаді липня 2017 в професійній сфері життя представників вашого знаку Зодіаку все повинно бути без сучка і задирочки, от тільки вам хочеться більшого. Тому тим Рибам, хто незадоволений своєю роботою чи окладом, краще подумати про зміну робочого місця. Більше того, вплив аспектів Урану сприятливо позначиться на виявлення творчих і професійних здібностей, що істотно спростить пошуки підходящої вакансії. Риби – люди кмітливі і мудрі, а це головні якості для просування по кар’єрних сходах або створення власного бізнесу. Бізнесменам-початківцям в середині цього місяця можна зітхнути спокійно, їх чекають чималі вливання в їх бізнес і залучення додаткового капіталу, що дозволить не турбуватися про розвиток виробництва і дасть можливість зробити перепочинок. А ось тим Рибам, хто шукає роботу, зірки рекомендують звернути увагу на свої захоплення та хобі і розвивати свої здібності в даному напрямку. Також можна записатися на навчальні курси і змінити вид діяльності. Тільки не забувайте одну просту істину, що успішною може бути тільки та робота, яка подобається. Якщо ви тільки приступили до виконання своїх обов’язків на новому робочому місці, постарайтеся обзавестися однодумцями і приятелями, які підкажуть і допоможуть, коли ви будете потребувати. Не варто погоджуватися на мале та брати на себе додаткові обов’язки, які не згадуються у вашій посадовій інструкції. Знайте собі ціну і цінуєте свої сили і час. Ніхто вас за це не засудить.

У третій декаді липня 2017 вплив аспектів Венери сприятливо позначиться на розвитку відносин між Рибами та їхніми обранцями. Тільки от зірки застерігають вас від того, щоб ви не поєднували роботу зі своєю сім’єю. Нехай робота залишиться на роботі, а сім’я вдома. Не уникайте душевних розмов зі своїм партнером, адже це єдиний вірний метод домогтися взаєморозуміння і підтримувати почуття на належному рівні. Будьте уважнішими до свого коханій людині. Він вас дійсно любить і потребує вашої уваги. Виходьте разом люди, приймайте участь в його захоплення, ходіть у гості, відвідуйте концерти і виставки. Ви побачите, як вам буде цікаво в суспільстві вашого улюбленого людини. Не поскупіться, зробіть йому невеликий душевний подарунок. Він відплатить сильними почуттями і вдячністю. Рибам варто уникати стресових ситуацій, щоб зберегти сили і здоров’я для досягнення своєї мрії. Будьте наполегливими і впертіше, йдіть напролом і у вас все буде чудово.


Залишити відгук