Гороскоп Ваги на Липень

В липні 2017 року, народжені під знаком Зодіаку Терези, як, втім, і завжди, не будуть сидіти на місці. Активний спосіб життя, низка цікавих подій, нових знайомств, зустрічей і розваг – ось що чекає Ваг в середині цього літа. Ваги – цілеспрямовані люди і вони ніколи не зупиняються на досягнутому. З кожної завойованої метою, підкореною вершиною вони ставлять планку ще вище, кидають виклик долі і своїм можливостям, весь час вдосконалюючись та розвиваючись. Так і зараз. У вас великі і серйозні плани на майбутнє і ви будете наполегливо втілювати їх у життя, щоб досягти максимальних результатів, вичавити із ситуації якомога більше користі, що буде напрочуд легко даватися. Ваш оптимізм і товариськість відкриють перед вами практично будь-які двері. Зірки радять уникати двозначних ситуацій і прислухатися до своїх внутрішніх відчуттів, лише інтуїтивно ви зможете вибрати правильний напрямок свого руху і не зійти з дистанції передчасно.

У першій декаді липня 2017 у вчинках і прийнятих рішеннях Ваг повинен зберігатися здоровий глузд і розсудливість. Це стане запорукою успішної діяльності та особистісного зростання. На початку місяця хтось із вашого оточення попросить вас про послугу, але не поспішайте погоджуватися, навіть якщо це буде в межах ваших можливостей. Ця людина буде нещирим і ніякої подяки не буде. Краще направте свої сили на допомогу рідним і близьким, або на благодійність. Протягом усього періоду у вас буде сповнене енергії та натхнення. Це допоможе максимально розкритися і багато чого досягти за короткий час. Тим, хто мав намір придбати нерухомість або змінити місце проживання (навіть в іншій країні), зараз саме слушний для цього час. Будьте наполегливими і у вас все вийде. Не ставитися занадто критично до людей, адже не кожна людина володіє такими якостями і здібностями як ви. Є люди слабше і беззахисною. Поставтеся до цього з розумінням і не засуджуйте їх за безхребетність. Краще допоможіть їм стати на вірний шлях, подайте руку допомоги, якщо це у ваших силах. Чеснота завжди винагороджується.

Терези завжди прагнуть до кращого. Вони жадають більше емоцій, більше вражень, більше грошей, більше друзів. І в другій декаді липня 2017 їм забезпечено. Але не варто бігти попереду паровоза. Нехай ваші справи на роботі йдуть своєю чергою, а ви просто якісно виконуйте свою роботу. Якщо відчуваєте, що вам чогось не вистачає, спробуйте зайнятися чимось додатково. Знайдіть собі якесь нове захоплення, яке також буде приносити прибуток. І душі приємно, і гаманець повний. Беручи серйозні рішення, не поспішайте з висновками і остаточним вердиктом. Нехай пройде деякий час, перш ніж ви розкриєте свою думку. Як кажуть: «сім разів відміряй, один відріж». Ви повинні повністю виключити негативні наслідки будь-якого ризику. Якщо ж сумніви вас не залишають, краще залиште все як є. Час сам розставить все по своїх місцях. І навіть, якщо щось піде не так, то ви за це не несете відповідальності. А взагалі, Ваги – люди серйозні і відповідальні, які завжди і все роблять на совість. Тому ніякі дрібниці не зможуть зіпсувати вам загальну картину цього літа. Бути може, вам у середині місяця доведеться трохи бути поблажливішими до самого себе і до оточуючих. Адже ніхто не може бути ідеальним і всім людям властиво помилятися. Це не говорить про те, що хтось поганий або дурний. Це доводить спроможність і бажання йти вперед, бажання долати будь-які перешкоди, що стояли на шляху. А це багато чого коштує. Липень – прекрасний час для відпочинку. Не варто морочитися і завантажувати себе непотрібними справами. Відпочивайте.

Вага – великі поціновувачі домівки і сім’ї, і в третій декаді липня 2017, під впливом Венери, у них взагалі все буде казково. Терези володіють неймовірним талантом здивувати свого супутника життя і зробити йому приємно. Фантазія у них ніколи не відпочиває. Ваги в цей період покладуть на себе трохи більше відповідальності за вирішення домашніх проблем і клопоту, давши більше вільного часу своєму чоловікові. Але зірки радять робити всі домашні рутинні справи разом з коханою людиною. Це скоротить час у два рази і у вас буде більше часу для спільного відпочинку. Але краще всього взагалі втекти з дому куди-небудь на курорт або хоча б за місто. Всі витрати з сімейного бюджету Терезам варто взяти на себе, оскільки у них вроджений талант розпоряджатися грошима. Одиноким зірки обіцяють Терезам масу любовних пригод і цікаво проведеного часу в суспільстві приємних людей. Насолоджуйтеся справжнім і не думайте про те, що буде через місяць. Нехай гарний настрій збережеться на весь липень. Кінець липня – саме час для того, щоб проаналізувати те, що зроблено за минулі півроку, переосмислити свої дії і можливо підкорегувати плани на майбутнє.


Залишити відгук