Гороскоп Лев на Липень

Левам зірки рекомендують у липні 2017 року, під що б то ні стало, відправитися у відпустку, щоб відновити свої сили і витрачену енергію. Тим більше, що літо в самому розпалі, а вам давно пора відпочити і розвіятися. Тим Левам, кого начальство не відпустить або обставини склалися таким чином, що кинути справи і поїхати не представляється можливим, найкраще зайняти нейтральну позицію і уникати стресових ситуацій і перенапруги. Вам зараз потрібно розслабитися і не завантажувати свої думки вирішенням робочих питань. Найуспішнішим цей місяць стане в плані сім’ї, друзів і родичів. Але, як би не склались обставини, липень буде відносно спокійним і врівноваженим місяцем без будь-яких надзвичайних ситуацій та форс-мажорів. Леви можуть дозволити собі помріяти, скласти план на найближче майбутнє, проаналізувати своє минуле і попрацювати над помилками, можливо, що деякі з вас кардинально змінять своє ставлення до життя. Проявлятися такі зміни почнуть з зовнішнього вигляду – зачіски, одягу, аксесуарів тощо.

У першій декаді липня 2017 гороскоп радить вам уникати конфліктів і викликають особистостей, тому що, якщо ви заведетесь, то вас вже не зупинити. Але навіть, якщо ви мимоволі стали свідком такої ситуації, пам’ятайте, що мовчання – золото. Якщо є можливість покинути межі свого міста, зробіть це. Навіть, якщо це звичайна відрядження або ділова поїздка. Вам не завадить зміна обстановки і оточення. Зворотний рух планет на початку цього місяця вплине на сприйняття Львів оточуючими, тому будьте розбірливі в своїх словах, і намагайтеся не виливати свою душу кожному зустрічному. Протягом усього початку місяця Львів буде долати почуття ліні і небажання щось робити. Воно й зрозуміло, адже сили вже вичерпались, та й ви вже багато чого досягли, енергія витрачена, необхідний якісний відпочинок. Якщо Леви не отримають свою порцію приємних моментів і вражень, то до кінця місяця просто проваляются на дивані під кондиціонером. Тому постарайтеся хоч на вихідні звільнитися від своїх посадових обов’язків і викинути з голови всі робочі проблеми, гарненько відпочити і розважитися. Тільки так ви зможете взяти себе в руки і зробити справи, які приведуть вас до гучного успіху. Постарайтеся бути послідовними у своїх рішеннях, думках і вчинках. Це буде свідчити про ваш професіоналізм і допоможе піднятися по кар’єрних сходах.

У другій декаді липня 2017 Левам краще не займатися широкомасштабними проектами і важливими операціями — краще перенести або відкласти їх на невизначений період до настання більш походять часу. Прислухайтеся до порад і думки старших і досвідчених людей, яким ви довіряєте, як собі. Коли у вас не буде сил і натхнення саме вони підкажуть краще рішення вашого питання. Будьте зібраними і тримайте себе в руках. Ні в якому разі не вступайте в суперечки з начальством і не доводьте свою правоту, вона буде видна на ділі, і нікому нічого доводити не доведеться. Будьте впевненіше в собі і пам’ятайте, що ви цар, ви господар свого життя, тому тільки від вас залежить, наскільки ви будете задоволені нинішнім станом речей.

У третій декаді липня 2017 у Львів, під впливом аспектів Венери, на любовному фронті буде всього вдосталь, вони будуть улюблені, обожаемы, бажані і самі будуть любити, любити і бажати, краще не придумаєш. Ось тільки невгамовним Левам така ідилія може швидко набриднути, адже вони повелителі і володарі, вони хижаки. Їм необхідно завойовувати. Тому постарайтеся якось урізноманітнити свою звичну життя яскравими подіями, зустрічами, бесідами і заходами. Проявіть винахідливість і фантазію, і втілюйте найгеніальніші ідеї в життя. Буде весело і цікаво. Це стосується і самотніх представників вашого знака Зодіаку. Їм варто урізноманітнити своє життя і не кидатися на легкодоступну видобуток, щоб продовжити азарт як можна на більш тривалий період. Чим важче дасться битва, тим міцнішими будуть відносини і глибше почуття. Зірки рекомендують Левам більш пильно поглянути навколо, щоб розглянути ті можливості, які вам постійно підкидає Доля. Успіх не прийде сам, якщо до того не прагнути. Тому візьміть себе в руки і сміливо йдіть вперед, назустріч своїй мрії.


Залишити відгук