Гороскоп Близнюки на Липень

Липень 2017 року стане сприятливим і вдалим періодом у житті Близнюків. Нарешті вони зможуть кардинально змінити своє життя, свій внутрішній світ. А все тому, що Близнюки в цьому місяці наберуться сміливості і в один прекрасний момент переборют свій страх, свою невпевненість і нерішучість. В цьому місяці в життя представників вашого знаку Зодіаку трапиться одна важлива і приємна подія, яка підштовхне на рішучі дії і змусить переосмислити все своє колишнє життя. Те, що раніше здавалося недосяжним і нереальним зараз буде настільки близько, що тільки варто простягнути руку і отримаєте бажане. А адже удача і так все життя супроводжує Близнюків, тільки багато хто в неї не вірять і не хочуть нею користуватися, посилаючись на те, що безкоштовний сир тільки в мишоловці. А ось і ні! Ніхто вам безкоштовно і безкорисливо нічого не пропонує, від вас лише потрібно подивитися на навколишній світ іншими очима, зрозуміти, що ви маєте таке саме право бути щасливими і успішними, як і інші жителі нашої планети. Тоді, коли ви відкриєте очі ширше, ви побачите, як прекрасне життя, скільки всього цікавого і захоплюючого навколо, а можливостей і перспектив взагалі не злічити. Ви просто цього раніше не помічали, сліпо вірячи в те, що вам вселили оточуючі.

Близнюками в першій декаді липня 2017 опанує почуття авантюризму, жага свободи і екстриму. Спробувавши на смак адреналін, вони більше не захочуть його відпускати і повертатися до колишнього способу життя. Життя таке коротке, що просто гріх самому позбавляти себе задоволення насолоджуватися кожним її миттю. Ті, кого влаштовувала їх передбачувана, тиха та спокійна, але без всяких емоцій життя, будуть приємно здивовані кардинальними змінами і новими відчуттями, які Близнюки захочуть відчувати знову і знову. На подив легко Близнюки почнуть стрімко розширювати своє коло спілкування, заводити нові знайомства і зв’язки, завдяки чому впевненість у своїх силах зросте, а самооцінка суттєво підвищиться.

У другій декаді липня 2017 більшість Близнюків відмовляться від ідеї взяти відпустку, оскільки на горизонті намалювалась стільки перспектив, що вони просто не зможуть відмовитися від такого чудового шансу і зроблять все для того, щоб добитися фінансового благополуччя або навіть незалежності, а також зміцнити свій авторитет у професійному колі. Але знову ж, представникам вашого знаку Зодіаку не потрібно буде навантажувати себе додатковими обов’язками, купою монотонної роботи. Вам необхідно просто включити фантазію і підійти до вирішення робочих питань творчо і неординарно, тим більше, що від геніальних ідей у Близнюків в середині липня цього року просто голова піде обертом. Так чому б не поділитися кількома такими ідеями зі своїм начальством?

У третій декаді липня 2017 зірки обіцяють, що вас у цей період сильно підтримають і приймуть вашу сторону в будь-якому спорі і конфлікт. А ось в кінці місяця, під впливом аспектів Плутона, багато Близнюки будуть святкувати перемогу над самими собою. Адже вони змогли показати свій професіоналізм, компетентність і зацікавленість у розвитку своєї компанії. Якщо в кількох словах, то ділова сторона життя Близнюків в кінці цього місяця буде досить вдалою, успішною, притому, що вони не докладуть до цього жодних особливих зусиль. Все, що необхідно для цього зробити, так це перенести свою відпустку на наступний місяць або взагалі на оксамитовий сезон. Все інше відбудеться само собою. Вам належить тільки чекати, причому, не склавши руки, а живучи повним і яскравим життям, отримуючи задоволення від кожного прожитого миті. Близнюки, під впливом аспектів Венери, в цей заключний період липня почнуть будувати серйозні стосунки з коханою людиною і, можливо, навіть зважаться на серйозний крок, узаконять свої стосунки. А ось тим Близнюкам, хто давно зв’язав своє життя шлюбними узами, зірки обіцяють спокійні і рівні відносини, наповнені любов’ю і гармонією. Постарайтеся в цей період проводити більше часу зі своєю коханою людиною, робити йому маленькі романтичні сюрпризи або відправитися з ним разом за місто на вихідні. Життя Близнюків кардинально зміниться в кращу сторону, наповниться яскравими фарбами і подіями. А будь-які зміни краще починати з самого себе. Так чому б не обзавестися парою-трійкою корисних звичок і позбутися від старих шкідливих?


Залишити відгук