Гороскоп Рак на Липень

Зірки обіцяють Ракам безтурботний і сприятливий період у липні 2017 року. Незважаючи на те, що кожен день вони будуть крутитися як білка в колесі, це будуть приємні клопоти, які доставлять справжнє задоволення. Найголовніше, не розтрачувати свої сили на дрібниці, уникати конфліктних ситуацій та особистостей, від яких віє негативом. Оточіть себе тільки доброзичливими, безкорисливими і чуйними людьми, які в будь-який момент підставлять своє плече і допоможуть вибратися з колотнеч. Але і вам доведеться творити добро на благо своїх рідних і близьких. Зараз багато з них потребують вашої підтримки і розуміння, будьте уважніше до їх почуттів і бажань, оскільки більшість з них просто не скажуть про те, що їм потрібна допомога. Липень пройде досить позитивно і весело, буде маса приємних моментів, які подарують нові щирі і неповторні відчуття і враження. Раки будуть повні сил і енергії для звершень і досягнення власних цілей, а от результат старань здивує представників вашого знаку Зодіаку, оскільки на такий сприятливий і успішний результат ви навіть не розраховували.

Раки – люди винахідливі. З ними навряд чи скучиш, але перша декада липня 2017 — той період, коли вони просто не зможуть ні секунди всидіти на одному місці, весь час у русі, щось придумувати, винаходити, фантазувати і втілювати в життя. Ніякі дрібні перешкоди не зможуть завадити. Сприятливе розташування планет позитивно позначиться на можливості Раків (народжених у липні) відзначити свій день народження. Краще провести цей день не вдома, на природі, з багаттям і піснями під гітару. Але якщо ви проти такої розважальної програми або погода не сприяє, то варто подумати заздалегідь, щоб замовити святковий стіл в якому-небудь затишному ресторані або кафе. Ракам належить продумати все до дрібниць і заздалегідь подбати про сценарії свята, а ідей у вас на цей рахунок більше, ніж достатньо.

У другій декаді липня 2017 на професійному терені у представників знаку Зодіаку Рак буде все гладко, навіть можна сказати, що ідеально. Відносини з начальством і колегами будуть на вищому рівні, а ті, хто не бажає підтримувати приятельські відносини, будуть ставитися до Ракам з глибокою повагою. Що стосується фінансової сторони, то тут все буде стабільно, якщо Раки не почнуть смітити грошима. Зірки обіцяють липневим Ракам подарунок до дня народження – вагому грошову прибуток, яка надійде до них з абсолютно несподіваного джерела. Найкращим рішенням буде вкладення коштів у нерухомість та інвестиції в людський капітал. Але найціннішим буде оплата навчання. Середина липня – час надходжень абітурієнтів у вищі навчальні заклади. Багато Раки мріють про другу освіту. Так чому б і ні? Тим більше що зірки обіцяють легкий і успішний шлях у навчанні та засвоєнні нових дисциплін. Деякі Раки внаслідок надходження у вуз отримають непогані перспективи в кар’єрному зростанні. Прагнення і старанність принесуть свої плоди, одним з яких може стати керівна посада. Вам необхідно підготуватися до цього презенту ретельно, щоб прийняти його з гідністю і всіма почестями. На вас покладено великі надії, які ви зумієте виправдати, якщо проявіть свій організаторський талант і справедливо розподіліть обов’язки між своїми підлеглими. Удача сама пливе вам в руки, будьте розсудливими і мудрими, щоб зуміти утримати її як можна довше.

У третій декаді липня 2017, під впливом аспектів Венери, особисте життя Раків наповниться яскравими подіями та новими враженнями, які подарує вам ваш обранець. Постарайтеся не змішувати роботу з особистим життям і не носити додому робочі проблеми. Це може сильно зачепити почуття вашого улюбленого людини. Приділяйте свій вільний час тільки йому, ходіть разом в гості, відвідувати культурні заходи, робіть домашні справи теж разом. І ваш партнер зробить все для того, щоб ви відчули себе щасливою людиною. А ось Ракам-одиначкам зірки обіцяють численні знайомства, які просто не залишать вам часу для роздумів і нудьги. Але будьте уважнішими і не поспішайте відкривати свою душу. Заключна декада липня – пора розпалу літа, період року, коли можна чудово провести час. Краще віддати перевагу активному відпочинку або зайнятися спортом, що не тільки весело, але й корисно. Ракам варто стати реалістами і навчиться цінувати кожну мить свого життя.


Залишити відгук