Гороскоп Водолій на Липень

Водоліям у липні 2017 року належить стати більш розторопними і оперативними, оскільки події будуть безперервно змінювати один одного, а приймати рішення потрібно буде досить швидко. Не варто побоюватися, що ви можете помилитися або піти неправильним шляхом, ваше шосте чуття підкаже вірний напрямок, рухаючись по якому досягнете значних успіхів. Побережіть свої нерви і не переживайте через дрібниці, у вас все буде просто чудово, причому у всіх сферах життя. Залишайтеся такими доброзичливими і привітними, якими ви є, тільки трохи терпіння і поблажливіше до слабкостей людей, що оточують вас, адже ви теж не ідеальні.

У першій декаді липня 2017 проявіть трохи співчуття до тих, хто його потребує, постарайтеся зрозуміти і підтримати тих, кому просто необхідна ваша допомога. Таким чином у вас з’явиться ще кілька друзів, які допоможуть досягти вашої мети і подолати виникаючі труднощі на шляху. Ваше прагнення буде наприкінці періоду щедро винагороджено. Є ймовірність, що у надбавку до основної нагороди можна розраховувати на приємний бонус. Вирішуючи завдання, постарайтеся використовувати нестандартні методи, тоді результат буде більш ефективним. Використовуйте різні способи вирішення питань і проблем, щоб удосконалити свою майстерність і отримати додатковий досвід. Не будьте такі категоричні, прислухайтеся до думки інших людей. Якщо будете уважними, то зумієте розгледіти справжній скарб серед численних рад. Це допоможе вам прискорити процес підкорення бажаних вершин і швидше добитися відмінних результатів. Постарайтеся дивитися трохи глибше і на пару кроків вперед, щоб передбачити і виключити всі несприятливі моменти. Таким чином, ви відчуєте себе в цілковитій безпеці і скоротіть ймовірність ризику. Водолії – найефективніші генератори ідей, але вам просто не вистачає сміливості для втілення їх у життя. Варто усвідомити, що ваше майбутнє залежить виключно від того, чи зумієте ви зробити перший крок чи ні. Припиніть сумніватися у власних здібностях і приступайте до дії. Будьте впевнені в собі і власних силах. У вас стільки нерозкритих талантів, що ви навіть і не здогадуєтесь.

Друга декада липня 2017 для представників знаку Зодіаку Водолій обіцяє бути досить спокійною і врівноваженою. Нічого особливого не станеться, чого Водолії будуть несказанно раді. Адже у них тепер з’явиться можливість разом зі своєю сім’єю поїхати у відпустку. Тільки от потрібно ще подбати про наповнення сімейного бюджету. До речі, у вас буде кілька цікавих варіантів, тільки не варто братися за кілька відразу. Бережіть сили для сімейного відпочинку. А одна підробіток зможе вам забезпечити повноцінну відпустку. Можливо, це буде допомога комусь із ваших знайомих або позаурочна робота. Не варто відмовлятися, навіть якщо вам з першого разу це не припало до душі. Дана пропозиція буде досить привабливим і дуже цікавим, навіть розважальним, що додасть вашій звичайній роботі яскравих фарб і внесе деяку різноманітність. Розташування Сатурна говорить про те, що в середині місяця ви зможете розрахуватися за кредитом і почати нове життя, без боргів і зобов’язань. Зекономлені гроші відкладіть на довгоочікувану покупку. Тільки не варто їх зберігати вдома. Гроші повинні працювати. Звідси випливає, що оптимальним варіантом буде, наприклад, відкриття депозитного рахунку в банку. В якості бонусу отримаєте ще і відсотки. Чим не додатковий прибуток?

Одиноким Водоліям в третій декаді липня 2017, під впливом аспектів Венери, посміхнеться удача, і деякі з вас заведуть нові романтичні відносини, які незабаром переростуть у велику і щиру любов. А ось сімейних представників вашого знаку Зодіаку зірки переконливо просять бути зі своїми обранцями кілька ніжніше і уважніше. Їм дуже важко зрозуміти вашу любов, коли ви їх постійно критикуєте, не помічаєте зміни в їх настрої, самопочутті і зовнішньому вигляді. Будьте більш уважними і співпереживайте разом зі своєю коханою людиною. Не варто розповідати про те, як сильно ви любите, партнер чекає від вас простих вчинків, які доведуть любов. Якщо Водолії в заключний період липня будуть трохи романтичними і уважними, то у відносинах буде панувати любов і взаєморозуміння. Тому вже постарайтеся зменшити свій запал і втихомирити свій норов, поважайте почуття коханої людини. Водоліям варто в кінці цього місяця завести нову звичку, яка зміцнювала б їх витривалість, нервову систему і загальний стан організму. Можливо, це буде перехід на правильний раціон харчування, або встановлення режиму дня або заняття йогою. У будь-якому випадку, вирішувати вам.


Залишити відгук