3 Сонячний Місяць – Хаурват

Третій сонячний місяць присвячується Смертній Людині. Існує нерозривний зв’язок між реальною людиною, який наділений смертним фізичним тілом, і його небесним двійником, чия безсмертна сутність перебуває поруч з Богом і бере участь у Вселенській битві проти сил зла. Будь-який живий організм – творіння Бога, що представляє собою гармонійну замкнуту цілісну структуру. Порушення початкової цілісності в організмі тягне за собою виникнення хвороб. Цей місяць закликає займатися оздоровленням допомогою духовного очищення і нагадує про те, що потрібно активно нести мир у відносини з оточуючими людьми.

Цей місяць відповідає зодіакальному знаку Близнюки, пов’язаний з Місяцем, із збереженням цілісності світу, цілительством, милосердям і допомогою іншим людям. Символ цього місяця – дзеркало – відображення, пошуки близьких. Народжені в цьому місяці люди завжди шукають свою другу половину.

3 Сонячний Місяць – Хаурват

Покровитель місяця – Хаурват. Амеша-Спента Хаурват протегує стихії Води, відповідає холодної або «мертвій» воді, що живить і дає життєві сили втіленому світі, він закликає до очищення і оздоровлення тіла, підтримання рівноваги в організмі, відновлення втраченої цілісності. Вища завдання людей, народжених в цьому місяці, – бути ідеальним провідником інформації, учнем, вміти змінюватися і відповідати кожному моменту часу, опановувати вербальної магії і магією Слова.

Людині, народженій в місяць Хаурват завжди необхідно виконувати ритуали, пов’язані зі зціленням, з гігієною. Як нікому іншому йому потрібно завжди стежити за собою, за своїм тілом, здійснювати вербальне обмивання, берегти себе від будь-якого осквернення. Тоді й інші будуть у його присутності зцілюватися. Навколо нього завжди буде поле здоров’я. Він сам буде здорова, і будуть здорові всі люди навколо нього. Предки передають йому цю Хварну здоров’я, що поширюється через нього на його близьких і Хварну зцілення, пробудження совісті і милосердя. Сестра милосердя, медбрат – це теж талант, мистецтво. Це та Хварна, яка успадковується від роду.

Тотем 3 місяці — Золотий заєць

Тотем місяця – Золотий заєць (агути). Такий заєць водиться в Центральній і Південній Америці. Він досить великий за розмірами, має золотисту шерсть і короткі вуха, не косою, з жировим горбом на спині. Ватажок всіх гризунів – Золотий заєць з білою мордою і білими лапами. З короткими за слонячі круглими вухами (чебурашка), розміром з собаку. Цей тотем, як і місяць, пов’язаний з Місяцем. Місяць – це містична чаша Хаурвата, в якій відображається як в дзеркалі те, чого нам не вистачає. Пов’язаний з вченням і дзеркалом, це символ відображення – шукає свою половину, своїх близьких, у яких шукає те, що він втратив. Вміє відобразити як у дзеркалі вищий світ, провідник навчання, прояв Идама. Повинен бути ідеальним дзеркалом, адекватним будь-якого моменту часу, постійно миттєво змінюється.

Той, хто буде чинити нещастя Золотого Зайця, паскудити йому, обмовляти на нього, той отримає нагороду у вигляді хвороб, операцій, а в кінцевому підсумку, якщо буде упиратися, – летальний результат. Агути – гризун, найближчою родичкою йому доводиться морська свинка. Є одним з найбільш ошатних видів всього сімейства і має густу, гладко прилеглу шерсть. Зовні вони нагадують одночасно великих короткоухих кроликів, копалин лісових предків коня і мініатюрну антилопу: кругла спинка, дуже тонкі, тендітні на вигляд ніжки. Довжина тіла від 40 до 62 див. Довгі задні ноги мають тільки 3 пальця. Хвіст майже непомітний. Забарвлення одноколірне: золотисто–коричнева або червонувата. Шкурка світла, з золотистим блиском.

Агути веде денний спосіб життя. Це переважно лісові тварини. Агути мешкає в лісах, що ростуть в долинах річок, а також у сухій місцевості в глибині материка. Частіше поблизу від води. Здатні влізти на склонившееся дерево за плодами. Агути добре плаває, але не пірнає, чудово стрибає (стрибки на 6 м з місця). Ховається в дуплах стовбурів і пнів, у ямах під корінням або в норах інших тварин. Харчуються листям, що впали плодами, горіхами, а також корінням. У своїх норах роблять запаси насіння, транспортуючи їх в невеликих защічних мішках. Агути абсолютно нешкідливий, боязливий звір і тому піддається багатьом небезпекам. Легко збуджується. Із зовнішніх почуттів найбільш розвинене в нього нюх, але й слух також дуже чуйний, зате зір, навпаки, дуже слабо і смак далеко не тонкий. Так само як і пака, агути – бажана здобич мисливців.

Прояв тотема

Зовнішність: це чарівну істоту, добре і товариська, ласкаве і ніжне, може поговорити з будь-якою людиною по душах. Він – душа компанії, без нього нудно й сумно, йому все «плачуться в жилетку». Він як якийсь магнетичний центр, навколо якого все крутиться. Золотий Заєць дарує радість лише одним своїм виглядом. У нього є внутрішнє тепло, стійкість, налаштованість на несення добра і щастя. Золотий Заєць – це сангвінік з стійким темпераментом. Це людина, яка не створює проблем, за це його і люблять.

Безстрашний, жвавий, спритний, рухливий, лавирующий, невловимий – відображення інших, з кожним різний. Зовні несерйозний, вільна людина. Може бути бездітним, безплідний знак. Циклічність, періоди підйому змінюються тугою, занепадом, депресією, можуть запити (Пушкін). Всього навчається. Володіє даром передбачення. Життя заплутана, сексуальна заклопотаність. Справжній заєць має право тільки на флірт, але не більше. Кришталево чистий. Не залишає кармічних боргів, так як незалежний, ні з чим не ототожнюється і не залишає слідів.

Збирає в пучок загальну ауру і розряджає її як громовідвід. Містичне занурення під час спадів, можуть здаватися невидимими, проходити через натовп, так як у них немає джерела світла, вони лише відображають. Чекають потоку, імпульсу з боку. Заєць Іван Сусанін для зла – запутыватель темряви. Коридор дзеркал – сонячний зайчик, який постійно вислизає, змушуючи зло ганятися за його тінню.

Прояв Хварны місяця

Хварна третього місяця – захист в будь-яких справах, пов’язаних зі здоров’ям, людині завжди будуть попадатися хороші лікарі і завжди буде дана можливість підтримувати своє здоров’я на належному рівні. Основне завдання Золотого Зайця бути лікарем і цілителем, вносити мир і порядок у взаємини з людьми, особливо з дітьми, які до нього тягнуться. Він любить багато говорити, їздити, подорожувати. У нього маса нових друзів і знайомих, він з усіма встигає поспілкуватися. Така людина – джерело самої хорошої інформації. Хварна – дар передбачення, заплутування сил темряви. Провідник зцілення, зцілення словом. Вербальна магія.

Антитотем 3 місяці — Руда, пацюк

Протистоїть тотему цього місяця – руда, пацюк, яка в Авесті носить ім’я НАНХАТЬЯ. Найбільша з щурів нашої фауни. Завдає величезної шкоди сельскохазяйственным угідь. Носій збудників багатьох захворювань. Щур є найбільш огидною храфстрой. З нею пов’язані не просто хвороби, а саме бруд, поширення бруду, підлоти, чвар, заздрощів, ницості, гидоти, крадіжки. Людина, у якого проявляється цей антитотем – метушливий, жадібний, дріб’язковий, стяжатель. Злодій, брехун. Похотлив. Нанхатья – жирна і злобна, разносчица зарази у вигляді пліток, чвар і наклепу, хитра і підступна, мстива і амбітна. Щур – це собака Ангра–Манью.

Свята 3 сонячного місяця

25 травня – Свято Хаурвата (коли Сонце знаходиться в 5-му градусі Близнюків). Це один із днів шанування Амеша-Спента. Дні Амеша Спента відзначаються читанням молитов, відповідним служінням цього святого.

18 червня – Особливо шанований день, пов’язаний з Хаурватом і Чистої, холодної («мертвої») водою, чашею зцілення і преображення. Свято цілителя Хаурвата зороастрійці наголошують в момент літнього сонцестояння, що припадає на 18 червня. У цей час Сонце знаходиться в 28-му градусі Близнюків.

Вважається, що справжній лікар, той, хто відновлює цілісність людини, тобто зцілює у фізичному, душевному і духовному плані. Подібні властивості в цей день вода набуває в природних джерелах, вона може очистити від усякої скверни, відновити структуру. Це, так звана, «мертва» вода, якщо згадати слов’янський міф про «мертвої і живої» води. Напившись з чаші Хаурвата, можна знайти гармонію, позбавити від розколів, протиріч на фізичному і духовному рівні. Хаурват відроджує віру, відновлює втрачені цінності, очищає і перетворює Душу. Стихія його – Вода, колір – блакитний, якість – досконалість. В цей день можливе об’єднання людей на основі світла, взаємодопомоги, безкорисливості. Належить усім відпити із спільної чаші напою – соку, молока або води, є перші плоди. Святкують від сходу Сонця до заходу. Запалюють 4 вогню. Вважається, що в цей день в чаші Хаурвата можна побачити вищий світ, який служить взірцем для всіх живих.


Залишити відгук