Гороскоп на Липень

Липень 2017 року буде сповнений різних турбот, але вони нас не втомлять, а, навпаки, доставлять невичерпний заряд позитиву. Та й як, власне, може втомити підготовка до відпустки, часті поїздки на пляж (одним словом – суцільний відпочинок і розваги)? Проте відпочивати теж потрібно з розумом, та так, щоб потім не відчувати докори сумління, згадуючи про події середини цього літа! Порада для всіх, хто вважає, що хороший відпочинок повинен включати в себе алкоголь і повна відмова від будь-яких самодисципліни – для вас липень 2017 може перетворитися в хронічний стрес, а не в період довгоочікуваного відпочинку! Поки ви «куражитесь», забувши про все, життя не буде стояти на місці, і ось потім, коли період самашедшого «куражу» завершиться, ви залишитеся наодинці з великими проблемами.

І лихоманити у липні 2017 року насамперед буде сферу фінансів. Якщо у вас і раніше були деякі борги, будьте гранично уважні (не дозволяйте, щоб список ваших боргів істотно збільшився). Так, літо має великі витрати, але ви завжди можете віддати переваги на користь бюджетного відпочинку! Простіше кажучи, якщо ваш сімейний бюджет навряд чи потягне ГОА або Мальдіви, їдьте-ка ви, як більшість жителів нашої країни, на вітчизняні курорти. Звичайно, ви завжди можете влаштувати собі «відпочинок в кредит», але це і безглуздо, і зовсім безглуздо (навіщо вам весь майбутній рік платити по рахунках за пару тижнів незабутнього дозвілля?).

Якщо в сфері фінансів у липні 2017 року все-таки слід обрати економічний підхід, то сфера почуттів не сприймає ніякої «економії»! У цьому аспекті варто повністю спустити себе з гальм, жити по повній програмі, знайомитися, зустрічатися, любити, насолоджуватися спільним зі своїм партнером дозвіллям. Якщо у вас поки немає коханої людини, разом з яким ви можете провести довгоочікувану відпустку, не біда! На курорті ви навряд чи будете нудьгувати від самотності (протилежну стать буде переслідувати вас по п’ятах, і в цьому й полягає головна перевага вашого одинокого статусу). Кількість липневих романів для вас залежить тільки від ваших понять про моральність. Якщо вам не здається аморальним міняти партнерів з періодичністю раз на тиждень (або, бути може, навіть значно частіше), що ж… Значить цей гарячий липень ви проведете по максимуму різноманітно! От тільки всі ці інтрижки на пляжі не замінять вам найголовнішого – вони не подарують вам той самий щасливий роман, про який ви так довго мріяли.

Якщо ви сімейна людина, вам варто частіше залишатися один на один зі своїм партнером по шлюбу. Це допоможе вам не тільки урізноманітнити свій сімейний союз, а й убезпечити його від сторонніх вторгнень. У липні 2017 легковажний настрій торкнеться дуже багатьох людей (і ваша друга половинка не є винятком). Якщо ви не подаруйте їй всю гаму почуттів, які передбачає щасливий роман, не можна виключати, що вона відправиться шукати їх десь за межами дому. Загалом, вирішуйте самі, як вести себе в такій ситуації. Якщо ви не противник (противниця) вільних відносин, і ваша пара їх абсолютно неприйнятний, означає в майбутньому ви і ваш постійний партнер, неспішно потягуючи якийсь напій, будете ділитися один з одним всім тим, що сталося з вами в ході липня.

Звичайно, є ще один важливий аспект, про який в середині літа 2017 забувати вкрай небезпечно – це службові справи, бізнес і кар’єра. Інформація для всіх, хто в липні не відправляється у відпустку. У сезон відпочинку і відпусток багато знизять свій трудовий ентузіазм, і ви навряд чи станете винятком з цього пункту. Навіть якщо в минулому ви вели себе як хронічний трудоголік, це не виключає, що в липні 2017 у вашій поведінці на роботі з’являться такі риси, як лінь, безініціативність, апатія. Навіть не думайте картати себе за подібна поведінка! Це – нормально! Та й до чого, погодьтеся, вам виснажувати свій організм, поки ваш бос і колеги відпочивають десь на пляжі? У вас є основний список справ, за які ви і отримуєте зарплату (ось на цьому списку і зосередьтеся). Загалом, у липні не вимагайте від себе чергові професійні подвиги, бо їх все одно ніхто не оцінить. Краще займіться тим, що вам дійсно цікаво (в цей список можна включити вивчення іноземної мови, інноваційного методу роботи або якесь ваше особисте хобі).


Залишити відгук