Гороскоп Телець на Січень

Січень 2017 року для Тельців місяцем нових і цікавих подій, які урізноманітнюють звичне життя. Представників вашого знаку Зодіаку в цей період очікують довгоочікувані зміни у всіх сферах життя. Більшість Тельців займуться саморозвитком і шукатимуть щастя в абсолютно нових областях діяльності. Це допоможе максимально розкрити свій творчий потенціал і реалізувати свої приховані здібності. Те, до чого ви так довго йшли, до чого прагнули, нарешті опиниться у ваших руках. Тельці доведуть усім оточуючим і своїм близьким, які сумнівалися в їх можливостях, що були праві, і що вони чогось варті. Січень – час, коли представники вашого знаку Зодіаку будуть пожинати перші плоди своїх багаторічних старань. Результати такої наполегливої діяльності приємно здивують не тільки оточуючих, але й самих Тельців, що надихне на нові досягнення.

У першій декаді січня 2017 всі ваші починання увінчаються успіхом. Удача буде супроводжувати протягом всього місяця, тому постарайтеся вичавити із ситуації все, що тільки можна. Не соромтеся своїх бажань, ставте сміливі цілі перед собою. Не варто відволікатися на всіляку мішуру, а наполегливо йти вперед. Всі близькі і друзі будуть готові надати вам підтримку в потрібний момент. Можете розраховувати на допомогу з боку. Найголовніше в цей період – не втрачати віру в себе і свої сили. У вас все вийде. Годі мріяти і будувати плани, пора приступати до дії!

Друга декада січня 2017 буде досить успішною для Тельців і в плані професійної діяльності. Під сприятливим впливом Юпітера і Сатурна улюблене заняття, яке раніше було лише хобі і не давало ніяких результатів, окрім задоволення, почне приносити дохід. Як наслідок, фінансове становище справ з кожним днем почне стабілізуватися, а Тельці скоро відчують повну фінансову свободу. Головне підійти до вирішення цієї задачі розважливо й мудро. Тільки так ви зможете налаштувати джерело пасивного доходу, який забезпечить вам безтурботне життя і дасть можливість насолодитися кожним її миттю у всіх її проявах. Конкуренція, яка раніше лякала і зупиняла на шляху до успіху, зараз залишиться позаду. Ви перевершите всі очікування. Для тих Козлів, які трудяться на благо фірми або компанії представиться можливість переходу на високооплачувану посаду. Швидше за все, вам буде запропоновано очолити один з відділів або серйозний масштабний проект. Не бійтеся брати на себе відповідальність. У вас дар переконання. Тому вам з легкістю вдасться організувати і згуртувати колектив, що призведе до відмінних результатів. Беріть бика за роги і вичавлюйте з життя максимум.

Третя декада січня 2017 стане дуже сприятливим часом у сфері особистих відносин. Для одиноких Тельців представиться можливість зустріти людину, з яким вони захочуть розділити свою долю. Будьте відкриті для нових відносин, і любов обов’язково прийде у ваш дім. Відчуття ейфорії і повноти щастя принесуть на хмари. Але доведеться спуститися на землю і зробити все для того, щоб зміцнити ці відносини і перевести їх на новий рівень. Цілком імовірно, що в найближчому майбутньому у вас з’явиться бажання їх узаконити. На тлі пристрасті і романтичних почуттів Венера буде штовхати Тельців на найбожевільніші вчинки для завоювання серця свого коханого. Не втрачайте голову. Ваш протеже вже і так без розуму від вас. Тельцям, які вже мають свої сім’ї, потрібно більше часу приділяти своїм дружинам і дітям. Вони зараз, точно так само, як і ви потребують любові і взаєморозуміння. Надайте їм це увагу, не соромтеся виявляти свої почуття, навчитеся слухати і чути своїх рідних та коханих. Тоді у вашій сімейній атмосфері оселиться повна гармонія. В силу своєї зайнятості, вам колись буде приділяти час собі коханій. Але пам’ятайте, що найвигідніші інвестиції – це інвестиції у свій розвиток і вдосконалення себе як особистості. Тому постарайтеся в цей заключний період січня виділити час, щоб відновити свої сили і життєві ресурси. Від цього залежить ваше добробут у майбутньому.


Залишити відгук