Гороскоп Скорпіон на Січень

Січень 2017 року Скорпіони почнуть з пошуку додаткового заробітку. І на превеликий подив результат буде досить успішним і швидким. Головне підійти до вирішення поставленого завдання творчо. Напевно, у вас давно були деякі ідеї з приводу прибуткової діяльності, але весь час щось зупиняло. А зараз, під впливом сприятливого розташування планет, ви зможете зважитися здійснити задумане. Те, про що ви так давно мріяли, стане реальністю, і вам для цього потрібно всього лише зробити перший крок. Постарайтеся не квапити події. Для початку все добре продумайте, прорахуйте всі ризики та можливі перешкоди, щоб потім легко їх уникнути. Удача буде супроводжувати вас у всіх починаннях.

Перша декада січня 2017 – прекрасний час для налагодження контактів і ділових зв’язків. Будьте стриманими, щоб показати свій професіоналізм і найкращі якості. Всі великі покупки і придбання краще відкласти на кінець місяця, а зараз всі заощадження варто інвестувати у вигідний проект або власну справу. На початку місяця ваш дохід почне стабільно зростати, а життя змінюватися в кращу сторону. В цей період вас чекають події, які перевернуть уявлення про життя і дадуть стимул для особистісного зростання. Вже з першого тижня чекають приємні зустрічі і нові знайомства, які вплинуть на ваше ставлення до життя в цілому і підштовхнуть до нових досягнень.

У другій декаді січня 2017 на роботі Скорпіонів чекає насичена життя і багато перспектив у кар’єрному зростанні. Вам буде доручено виконання завдання, в залежності від результатів якого запропонують нову посаду. Весь місяць ви проведете у вирішенні ділових питань і на переговорах з партнерами. Завдяки численним знайомств з корисними і впливовими людьми ви наберетеся безцінного досвіду і завоюєте довіру партнерів. Це стане відмінним стимулом для відкриття власного бізнесу і досягнення фінансової незалежності. Постарайтеся бути чуйними і уважними по відношенню до колективу. Уникайте конфліктних ситуацій і людей, які висмоктують з вас енергію. Чітко дотримуйтесь інструкції професійної етики. Це допоможе добитися прихильності начальства і колег. Всі справи успішно завершаться і принесуть чималий прибуток. Обережність і розсудливість не дозволять вам зійти з вірного шляху і зробити помилки. В середині місяця існує велика ймовірність грошових надходжень. Але не розслабляйтеся і продовжуйте працювати в тому ж темпі. На тлі сприятливих впливів Марса і Сатурна вас чекають попереду ще більші здобутки.

У третій декаді січня 2017 в сімейному житті Скорпіони будуть дуже стабільні і вірні. Тому особисте життя буде сповнена гармонії і спокою. Можливо, в кінці місяця вам знадобиться проявити гостинність і організувати сімейне торжество. Вас можуть відвідати далекі родичі або давні друзі. Займіться створенням домашнього затишку, змініть обстановку. Можливо, ви давно замислювалися про те, щоб поміняти фіранки у вітальні або купити новий диван. Зараз саме час щоб якось урізноманітнити своє особисте життя. Вам варто усвідомити, що найвигідніші інвестиції – це вкладення у власний будинок і сім’ю. Постарайтеся в заключний період січня якомога більше вкласти свого часу, почуттів та емоцій. Таким чином, ви створите своїми руками міцну і непорушну фортеця, яка захистить вас від усіх життєвих негараздів. Самотніх представників вашого знаку Зодіаку під впливом Венери очікують приємні романтичні зустрічі, але відносини будуть швидше розважального характеру. Не поспішайте пов’язувати своє життя шлюбними узами. Відпустіть ситуацію, і все прийде само собою. Насолоджуйтеся своєю свободою і кожною миттю життя.


Залишити відгук