Гороскоп Стрілець на Січень

Багатьох Стрільців у січні 2017 року чекають великі досягнення, але для цього доведеться гарненько попрацювати. Вже в перші дні 2017 року у вас буде купа ідей і планів, які ви захочете здійснити. Енергії в цей період вам не позичати, тому направте всі свої сили на правильний шлях і не звертайте з нього, поки не досягнете фінішної лінії. У вашому оточенні з’являться люди, які будуть готові підтримати і вислухати в потрібний момент, а також надати матеріальну чи фінансову допомогу. Усі справи, за які ви візьметеся, закінчаться з хорошим результатом. Постарайтеся уникнути великих вкладень і покупок, краще відкласти їх на кінець місяця або на початку наступного. У вас зараз є всі можливості, щоб досягти бажаного і здійснити свою мрію. Зберігайте послідовність у своїх діях, щоб підвищити продуктивність і поліпшити результати своєї роботи. В ваших руках змінити своє життя в кращу сторону і зміцнити своє фінансове становище. У січні Стрільців очікує низка несподіваних подій, які повністю змінять ставлення до життя і змусять зробити переоцінку життєвих цінностей. Зараз найважливіше, зберігати баланс і наполегливо працювати для досягнення бажаних цілей. Незважаючи ні на що, ви повинні залишатися самі собою і не приймати ніяких дій на шкоду оточуючим вас людям.

Перша декада січня 2017 — сприятливий період для вирішення важливих ділових питань. В цей період роботи буде, хоч відбавляй. Не варто впадати у відчай. Саме на роботі ви зможете реалізувати свій творчий потенціал на всі сто. Ваші чудові організаторські здібності і талант лідера допоможе згуртувати колектив і підвищити продуктивність роботи всього відділу, в якому ви працюєте. Але пам’ятайте, що все має бути в міру. Намагайтеся не занурюватися у вирішення робочих питань з головою, щоб не обмежувати себе і свою сім’ю в зв’язку з відсутністю вільного часу. Ваше захоплення буде помічено й оцінено впливовими людьми, які зроблять вигідну пропозицію. Не варто відмовлятися. Це відмінна перспектива особистісного зростання і розвитку ваших творчих здібностей. Тільки уявіть собі, що ви займаєтеся своєю улюбленою справою, відпочиваєте, отримуєте задоволення, а на додачу ще й непоганий прибуток. Цілком можливо, що незабаром на цьому ви зможете побудувати свій власний бізнес і почати працювати на себе. Для власників бізнесу початок січня буде дуже плідним. Під впливом аспектів Юпітера і Сатурна ваші справи підуть різко вгору, і ви зможете реалізувати свої ідеї, пов’язані з розширенням підприємства. Не варто боятися перешкод і труднощів, оскільки удача з вами і всі проблеми розв’яжуться досить легко і просто.

У другій декаді січня 2017 в сімейному житті Стрільців під впливом Венери розпочнеться другий медовий місяць. Ваші почуття спалахнуть з новою силою, а ви в свою чергу будете підливати масла у вогонь щодня. Вас весь час будуть переповнювати ніжність, романтика і пристрасть. Ви знову відчуєте ті ж почуття, що і в самому початку відносин з партнером. Такі зміни у відносинах самим сприятливим чином позначаться на загальній атмосфері у вас вдома. Що стосується відносин з дітьми, то зараз саме час втрутитися в їх виховання і взяти в ньому активну участь. Постарайтеся бути з дітьми гранично відвертими та щирими. Якщо у вас не виходить сходити з ними кудись, то так і скажіть, при цьому пояснивши справжню причину. Не варто придумувати відмовки. Краще гірка правда, ніж солодка брехня. Але, тим не менш, намагайтеся компенсувати втрачений час і приймайте активну участь в розвитку своїх дітей. Загалом, в сім’ї Стрільців буде панувати гармонійна, повна атмосфера взаєморозуміння. Тим, хто перебуває в пошуках своєї любові, середині місяця чекають кілька приємних знайомств, одне з яких при розумному підході переросте у щось більше. Не пропустіть свій шанс, будьте розсудливими.

Третя декада січня 2017 – прекрасний час для того, щоб завести якісь свої сімейні традиції. У кожного це по-своєму, але ефект буде приголомшливий. Не варто сидіти на вихідних в чотирьох стінах свого будинку. Ходіть, розважайтеся, знайомтеся, спілкуйтеся. Життя настільки різноманітна, що шкода витрачати час даремно.


Залишити відгук