Гороскоп Риби на Січень

У січні 2017 року Риб чекають численні привабливі пропозиції, які дадуть можливість змінити роботу або зайняти керівну посаду. Але не варто приймати рішення необачно. Прорахуйте всі вигоди та недоліки цих пропозицій і тільки потім приймайте остаточне рішення. Місяць буде сповнений яскравих подій, цікавих зустрічей і нових знайомств. Нарешті перед вами відкриються всі двері, в які ви раніше стукали. Особливо сприятливим буде цей період для представників творчих професій. Цілком можливо, що під впливом сильного натхнення і великої кількості невичерпної енергії вони створять шедеври, ніж здобудуть славу і авторитет в суспільстві. Будьте активними, не чекайте, що удача зробить все за вас. Зараз важливо зібратися з духом, сконцентрувати всю свою увагу на досягненні цілі і сміливо рухатися вперед, долаючи всі перешкоди легко і невимушено. Оперативність і швидка реакція допоможуть вам приймати своєчасні рішення, що значно підвищить результативність вашої діяльності. Вибирайте ті стратегії в яких впевнені на всі сто відсотків. Те ж саме стосується і вашого оточення. Воно повинно бути оптимістичним, цікавим і надійним. Але дивіться не перестарайтеся. Ви повинні навчитися розподіляти свою увагу та сили рівномірно і оптимальним чином, щоб вже на початку місяця ваше натхнення не вичерпалося. Вірте в себе і успіх вам забезпечений.

У першій декаді січня 2017 творчі Риби проявлять себе як справжні генії, талант яких раніше дрімав. Вас переповнюватиме натхнення і бажання творити, підкорювати нові вершини і дивувати оточуючих. Ті Риби, хто служить у підпорядкуванні чи державній структурі отримають важливе завдання, за підсумками результатів якого буде оцінена їх продуктивність і професіоналізм. Постарайтеся докласти максимум зусиль та виконати завдання якісно. Від нього залежить ваша кар’єра і відповідно фінансове становище. Не сумнівайтеся у своїх можливостях. Будьте напористими і цілеспрямованими. Під сприятливим розташуванням Меркурія і Сатурна удача буде вам супроводжувати скрізь і всюди.

У другій декаді січня 2017 поверніть ситуацію у свою користь, не втрачайте цей чудовий шанс змінити своє життя. Рибам-бізнесменам зірки обіцяють позитивні прогнози розвитку бізнесу. Можете втілювати в життя найсміливіші ідеї. Все, за що ви не візьметеся, буде перетворюватися в гроші. Загалом, фінансове становище Риб буде зростати, як ніколи. В середині місяця, можливо, ви зробите величезну покупку, на яку раніше не вистачало коштів. Але не варто смітити грошима наліво і направо. Гроші люблять рахунок і дбайливе ставлення. Тому, якщо у вас з’явилася зайва сума, її краще вкласти в рентабельний проект, який стане додатковим пасивним джерелом доходу в найближчому майбутньому.

У третій декаді січня 2017 переглянете свої життєві цінності, і ваше життя зміниться в кращу сторону. Приділяйте більше уваги своєму партнеру і ставитеся з повагою до нього. Він потребує вашої підтримки і вашому суспільстві. Не варто змішувати роботу і сім’ю. Знайдіть чіткі межі між цими двома сферами життя і постарайтеся їх не перетинати. Сприятливий вплив аспектів Венери задасть потрібний темп розвитку ваших відносин. Вам зараз потрібно більше часу приділяти своїм дітям і партнеру. Тим Рибам, які давно в шлюбі, зірки радять навчитися цінувати себе, щоб оточуючі ставилися до вас аналогічним чином. Для самотніх Риб січень стане місяцем відкриттів і нових вражень. Їх чекають численні знайомства, тусовки, зустрічі і корпоративи, де вони не будуть відчувати нестачу уваги з боку протилежної статі. Рибам зараз потрібно навчитися бути в гармонії з собою і навколишнім світом. Буде непогано, якщо ви займетеся медитацією або читанням психотерапевтичної літератури, яка змушує замислитися. Поважайте себе, цінуєте свою працю, свій час, і все у вас буде чудово.


Залишити відгук