Гороскоп Ваги на Січень

Січень 2017 року для представників знаку Зодіаку Терези буде успішним у всіх відносинах. У цьому місяці з’явиться можливість зробити вагоме надбання, на яке давно відкладалися кошти. Ваші справи підуть різко вгору, але необхідно зуміти втримати ситуацію під контролем, щоб не упустити удачу. Енергія буде бити ключем. Постарайтеся правильно і раціонально використовувати свої життєві ресурси. Правильно розставлені пріоритети допоможуть досягти бажаних результатів і підвищать вашу продуктивність. Якщо ви давно збиралися в подорож, то зараз саме час починати пакувати валізи. Не варто цілком занурюватися в роботу. У вас є час на відпочинок і на саморозвиток. Дихайте на повні груди і насолоджуйтесь життям у всіх її проявах.

У першій декаді січня 2017 ваша практичність і оптимізм стануть вірними супутниками на шляху до успіху. Займіться спортом для зміцнення організму в цілому. Ведіть активний спосіб життя, виймайте з неї максимум користі. Комунікативні здібності привернуть до вас посилену увагу. Будьте готові до того, що завжди будете в центрі подій. Проявіть проникливість, цілком можливо, що ви неабиякої ситуації зможете розгледіти відмінні можливості та перспективи зростання. Постарайтеся стримувати своє самолюбство і ставитися з розумінням і співчуттям до оточуючих вас людям. Так ви зможете завоювати армію прихильників і соратників.

У другій декаді січня 2017 в професійній сфері життя Терезів очікують хороші перспективи. Під впливом аспектів Сатурна ви будете енергійні, а вашим ідеям не буде кінця. Проявляйте ініціативу у вирішенні робочих питань, не бійтеся вносити свої пропозиції і озвучувати ідеї. За ваш креатив начальство зробить вигідну пропозицію. Можливо, це буде пропозиція про переведення на більш високу посаду або очолити виконання широкомасштабного проекту. Швидше за все, у другій декаді місяця вам належить відправитися в ділове відрядження на переговори з потенційними інвесторами. Результати поїздки будуть дуже успішними, внаслідок чого в вас з’явиться можливість відкрити свою справу або стати співзасновником компанії в якій ви працюєте. Ваші фінансові справи поступово почнуть налагоджуватися. Проявіть толерантність по відношенню до товаришів по службі і постарайтеся приймати активну участь у вирішенні їх ділових завдань. Надана вами допомога стане відмінним стимулом рухатись далі і підвищить ваш авторитет в очах колег. Не бійтеся зробити помилку, не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Сміливо йдіть вперед, досягайте поставлених цілей. Удача на вашому боці.

У третій декаді січня 2017 особисте життя Терезів буде повна романтики і ніжних почуттів. В сім’ї очікуються приємні зміни. У відносинах все буде рівно і гладко. Але не варто розслаблятися, постарайтеся якось урізноманітнити своє буденне життя. Організуйте сімейна вечеря, сходіть зі своєю коханою людиною в кінотеатр або замовте в ресторані вечеря на двох. Зробіть партнеру несподіваний подарунок. А щоб приємно здивувати і висловити свої почуття і трепетне ставлення, прислухайтеся до того, про що говорить ваш обранець. Навчіться розуміти його з півслова. На тлі успіхів на професійному терені Ваги будуть перебувати в прекрасному настрої і випромінювати неймовірну позитивну енергетику. Сприятливе розташування Венери позначиться самим позитивним чином на представників вашого зодіакального знаку. Ваги щосили намагатимуться створити затишок у відносинах і у власній оселі, а одиноких Терезів чекає доленосна зустріч, яка змінить життя докорінно. Кінець декади буде для Ваг насичений численними змінами, досягненнями і роботою. Але, незважаючи на все це, вам захочеться спробувати свої сили в чомусь новому або розвинути свої таланти у вже відомому напрямку. Ваші амбіції і впертість допоможуть реалізувати все задумане і знайти щастя.


Залишити відгук