Гороскоп Лев на Січень

Січень 2017 року для представників знаку Зодіаку Лев буде щасливим і успішним в матеріальному і фінансовому плані. Леви отримають в цей період багато привабливих пропозицій. Необхідно зважити всі за і проти, в тому числі і щодо нинішнього робочого місця, перш ніж прийняти рішення. У січні багатьом Левам чекають поїздки з ділових питань, які пройдуть на високому рівні, за що вони будуть гідно винагороджені. Січень – оптимальний час для саморозвитку. Можливо, це будуть курси підвищення кваліфікації, курси водіння або індивідуальне вивчення іноземної мови. Не важливо, що ви виберете, важливий сам результат. З вивченням нового предмета і отриманням нових знань буде рости ваша самооцінка і впевненість у собі. А це в свою чергу призведе до великих досягнень, як в особистому, так і в професійній сфері життя.

У першій декаді січня 2017 Леви направлять свої зусилля на усунення хвостів, які залишилися ще з минулого року, після чого з чистою совістю зможуть приступити до планування і реалізації планів на майбутнє. Ставте перед собою великі цілі, не сумнівайтеся у своїх можливостях. Якщо у вас буде конкретна мета, засоби її досягнення знайдуться самі собою. На роботі Львів очікують перспективні зміни, які значно поліпшать фінансовий стан і якість життя в цілому. Лідерські якості, притаманні Льву з народження, допоможуть добитися непоганих результатів в колективній діяльності. У вас чудовий талант впливати на громадську думку. Скористайтеся ним під час виконання робочих обов’язків. Організуйте справу так, щоб кожен з ваших співробітників був задіяний у ньому. Чим більше людей працює, тим більше геніальних ідей, тим краще результат. Ваші здібності лідера будуть гідно оцінені вищестоящим начальством. Швидше за все, в якості винагороди за ваші старання вам запропонують очолити якийсь відділ. Не відмовляйтеся від пропозиції. Трохи більше впевненості, амбіцій і успіх у вас в руках. Найголовніше в цьому питанні зуміти чітко визначити кордони між приятельскими відносинами і робітниками.

У другій декаді січня 2017 Львів-підприємців чекають приємні події в зв’язку з розвитком бізнесу. Нарешті з’явиться можливість втілити нові ідеї в життя і отримати нове джерело прибутку. Сприятливий вплив Сатурна на представників знаку Зодіаку Лев наповнить вас безперервним потоком енергії та наснаги, який ви використовуєте для досягнення поставлених цілей.

У третій декаді січня 2017 Левам необхідно навчитися впоратися зі своїми емоціями і намагатися не домінувати у стосунках. Зробіть все можливе, щоб врівноважити відносини з коханою людиною, і тоді ваше життя наповниться щастям. Прислухайтеся до своєї другої половинки, з повагою ставитеся до думки партнера і рахуйтеся з ним. Натомість ви отримаєте набагато більше, ніж віддасте. Ви будете оточені трепетною і щирою любов’ю, яка стане незамінним джерелом сил і енергії для нових звершень. Постарайтеся частіше дивувати свого обранця приємними сюрпризами, більше часу проводити з ним наодинці і сміливо проявляти свої почуття. Не варто скупитися, говорите компліменти, хваліть за кожне досягнення. Сім’я стане для вас тією пристанню, де ви зможете відпочити від навколишнього світу і відчувати себе в цілковитій безпеці. Поїдьте всією сім’єю до батьків. Посиденьки у великому родинному колі підуть вам на користь. Ви зрозумієте, що немає в світі великих цінностей, ніж велика і дружна сім’я. Самотнім представникам вашого знаку Зодіаку варто зменшити свій запал і темперамент, оскільки вплив Венери обіцяє піднести приємний сюрприз у вигляді знайомства з людиною, яка змінить все ваше життя.


Залишити відгук