Гороскоп Близнюки на Січень

Близнюки в січні 2017 року будуть мати можливість доробити те, що раніше не вдавалося і приступити до реалізації своїх планів на цей рік. Цей місяць – відмінний час для саморозвитку та підвищення кваліфікації. Протягом всього січня представники вашого знаку Зодіаку будуть повні сил і енергії. Весь час будуть проводити в русі, і віддавати перевагу активному способу життя. Січень – місяць чудових перспектив і можливостей. Вам будуть надходити різноманітні цікаві та вигідні пропозиції. Цілеспрямованість допоможе не відступити і незважаючи ні на що рухатися вперед до своєї мрії. Удача буде супроводжувати Близнюкам у всіх без винятку сферах життя. Вам зараз важливо повірити в себе, в те, що ви зможете, і досягнете свого. Намагайтеся оточити себе позитивними і оптимістичними особистостями, які своєю енергетикою не дозволять вам опустити руки, а навпаки, змусять рухатися далі. Але якими б благими ваші наміри не були, не варто занурюватися з головою в роботу, залиште час для відновлення сил і повноцінного відпочинку. Щоб оптимально використовувати час і можливості, які підкидає доля, почніть планувати свій час заздалегідь і чітко слідувати плану. Зараз найголовніше не багато і наполегливо працювати для досягнення своєї мети, а розробити безпрограшну стратегію, яка стане вірним провідником у світ вашої мрії.

У першій декаді січня 2017 в професійній сфері Близнюків очікують хороші перспективи, пов’язані з підвищенням у посаді або переходом на іншу, більш престижну роботу. У вас на початку місяця буде багато привабливих пропозицій, але вибрати треба буде тільки одне. Зберіться з думками і не кидайтеся на великі гроші. Головним критерієм правильного вибору повинна бути привабливість і цікавість запропонованої роботи. Тільки займаючись улюбленою справою, ви зможете викладатися на всі сто. А це в свою чергу принесе набагато більше користі, ніж дорогі пропозиції, душа до яких у вас не лежить. Тому не квапте події. Зупиніться і добре все обміркуйте. Виберіть той варіант, який задовольнить всі ваші запити і вимоги.

Багатьом представникам знаку Зодіаку Близнюки друга декада січня 2017 обіцяє ділові поїздки і відрядження. Це відмінний шанс побачити світ, познайомитися з новими цікавими людьми, обзавестися потенційними партнерами та інвесторами. Після поїздки з’явиться бажання відкрити власну справу. Якщо ви будете впевнені у своїх силах, у вас все вийде. У середині січня вам необхідно буде доробити справи, що залишилися з минулого року, і тільки потім можна буде приступити до виконання поточних справ і реалізації своїх планів. До кінця другої декади під сприятливим впливом Меркурія ви будете насолоджуватися першими результатами виконаної роботи. Особливо легко і просто буде Близнюкам в особистому житті. Їх відносини будуть теплими і ніжними почуттями, в родині пануватиме гармонія. А для тих, хто давно не наважувався зізнатися у своїх почуттях своїй коханій людині, зараз саме час зробити це. Ваше визнання сприйметься з захопленням, а почуття виявляться обопільними. Запросіть свою другу половинку поїхати з вами в поїздку. Навіть якщо ви туди підете для вирішення ділових питань, у вас все одно буде маса часу для романтичних прогулянок і екскурсій.

У третій декаді січня 2017 самотні Близнюки під впливом Венери будуть оточені увагою з боку протилежної статі. Заключний період обіцяє нові знайомства і початок романтичних відносин. Але будьте вимогливими і розбірливими, вибираючи супутника життя. Благо, у вас буде з чого вибирати. Сімейним представникам вашого знаку Зодіаку зірки радять проявляти щирість та довіра по відношенню до чоловіка. Тільки так відносини вийдуть на новий рівень, де вони підсвідомо будуть відчувати один одного на інтуїтивному рівні. Намагайтеся проводити більше часу разом і ділитися своїми переживаннями і планами на майбутнє. У щоденній суєті не варто забувати і про душевному стані. Займіться яким-небудь заняттям, яке допомагає розслабитися і не думати про справи насущні. Здійснюйте прогулянки на свіжому повітрі, насолоджуйтеся кожною миттю, цінуйте життя.


Залишити відгук