Гороскоп Козеріг на Січень

Для Козерогів січень 2017 року розпочнеться з активної творчої роботи. Вам вже давно хотілося внести деякі зміни у своє буденне життя і зараз саме час для реалізації своїх творчих ідей і планів. Робота, яка здавалася сірим і нудним, почне приносити вам задоволення. Продуктивність зросте в рази, оскільки ви станете викладатися на всі сто. Відповідно, і результати будуть зовсім інші. Під кінець місяця вас чекають поїздки, які принесуть багато користі, як для фінансового стану, так і для особистого розвитку. Є ймовірність познайомитися з впливовими людьми, які можуть в майбутньому стати меценатами і спонсорами реалізації ваших ідей. Життя потихеньку почне налагоджуватися, а вам в свою чергу необхідно приділяти більше часу для створення затишку у власному будинку і зайнятися викоріненням шкідливих звичок. У всіх сферах життя Козерогів почнуть відбуватися позитивні зміни. Не стримуйте політ фантазії, сміливо можете мріяти. Не соромтеся ставити перед собою великі цілі. У багатьох справах успіх вам гарантований. У цьому місяці ви зможете побалувати себе новими покупками і дозволити собі більше, ніж зазвичай. Постарайтеся контролювати свої емоції і бути більш терплячими. Пам’ятаєте приказку: «Терпіння і труд все перетруть»? Вона повинна стати в цьому місяці вашим головним кредо.

У першій декаді січня 2017 в професійній сфері Козерогам доведеться викластися по максимуму щоб встигнути реалізувати свої плани. Вас чекають численні можливості і перспективи, які повністю змінять ваше життя. Швидше за все, ви захочете змінити звичне місце роботи або відкрити свою справу. Будьте чуйними і готовими допомогти, якщо того вимагають обставини. Це допоможе зміцнити ваш авторитет серед товаришів по службі і обзавестися новими друзями. Емоції будуть бити через край і вам необхідно навчитися з ними впоратися щоб довести свій високий рівень професіоналізму і зарекомендувати себе з кращої сторони. На початку січня під впливом Юпітера у вас буде цілком спокійна і розмірене життя. У цей період вам потрібно буде закінчити справи, які залишилися з минулого року, навести порядок в робочих документах і чітко розпланувати свої подальші дії на залишок місяця. Постарайтеся не розпорошувати свої сили на участь у конфліктних ситуаціях, а сконцентруйтеся на вирішенні більш важливих справ. Ця декада місяця буде вельми насичена діловими зустрічами, переговорами і відрядженнями, де вам випаде чудова можливість розкрити свої здібності і продемонструвати свої професійні якості.

У другу декаду січня 2017 розслабитися і відволіктися від справ насущних вам допоможе спокійна і гармонійна атмосфера в сім’ї. Всі ваші домочадці будуть радувати вас своїми успіхами і оточувати своєю увагою і турботою. У відносинах з партнером відкриється друге дихання. Козероги будуть відчувати такий прилив ніжності і трепетних почуттів який піднесе їх до хмар. Але на землю спуститися доведеться. Вам зараз життєво важливо навести порядок в домі, змінити інтер’єр або щось ще в цьому роді, позбутися від старих і непотрібних речей, щоб очистити простір для потоку нової позитивної енергетики.

У третій декаді січня 2017 для одиноких Козерогів зірки обіцяють дуже захоплюючу життя. Ваша чарівність і дотепність приверне до вас ще більше уваги з боку протилежної статі і протягом усього цього періоду, ви будете завжди і скрізь цвяхом програми. Ваша популярність з кожним днем зростати. Проявляйте гнучкість і спритність щоб уникнути всіх неприємних ситуацій. В цей період саме час зайнятися самовдосконаленням. Можливо, ви давно мріяли поліпшити фігуру, так чому б не придбати абонемент у фітнес-клуб? А може ви не вирішувалися приступити до вивчення іноземної мови? Або зайнятися йогою? Пробуйте свої сили в різних напрямках. Шукайте те, що найбільше вам підходить, і щастя обов’язково прийде.


Залишити відгук