2 Сонячний Місяць – Аша-Вахішта

Другий сонячний місяць присвячується Законом, тому він знаменує собою втілення порядку, завдяки якому світ перебуває в гармонії і рівновазі. В цей час вся природа перетворюється і постає у всій красі: зацвітають дерева, пахнуть квіти, настає шлюбний період у тварин, а все разом це нагадує про світ, не знающем зла. Найбільш сприятливим є обробітку землі, бо хто сіє хліб, той сіє праведність. Цей місяць присвячується накопичення духовного і матеріального багатства.

Цей місяць відповідає зодіакальним знаком Тельця і пов’язаний з Небесним Вогнем, втіленим на Землі. Це час миру, гармонії, стану благодаті і турботи про збереження рівноваги у всіх благих творінь. В цей місяць, якщо у вас є ділянка землі, зробіть його подобою раю, очищайте землю, саджайте корисні рослини, доглядати за тваринами, насолоджуйтеся цвітінням садів, вдихайте аромат квітів, що розпускаються, заряджайтеся благодатною енергією земного життя, і тоді запалиться ваш внутрішній вогонь. Слідуйте шляхом праведних накопичень, будьте вдячні, радійте життю, любові і всіх земних дарів. Вища завдання людей, народжених в цьому місяці, – виконувати земний борг і радіти життю на Землі, захищати мир, гармонію і справедливість, займатися розширенням родючих земель і зміцненням багатства.

2 Сонячний Місяць – Аша-Вахішта

Покровителем місяця виступає Аша–Вахішта – Вища справедливість. Чоловік, який народився в місяць Аша–Вахишты, приносить щастя своїм близьким. Навіть друзі, всі його близькі люди стають багатшими при ньому. До нього просто притягуються гроші. Слон – тотем цього місяця – приносить удачу в матеріальних справах. Така людина має відповідати тій програмі, яка для нього є чільною, тоді буде проявлятися його тотем. Якщо у людини виражений антитотем, в його присутності стають все біднішими. Антихварна миші поширюється і на покоління, яке живе за цією людиною. Вона забирає у них багатство, стабільність. Цілі покоління стають жебраками, рід нащадків цієї людини стає жебраком. Миша відбирає багатство у своїх нащадків. Або ж цього потомства у людини може не бути взагалі.

Тотем 2 місяці — Слон

Тотем Слон – хранитель мудрості і духовного багатства, символ Аша–Вахишты. На планетарному рівні прояв Сатурна. Сила, вірність, терпіння, мудрість, подружня вірність, довголіття, процвітання, щастя; символ царської влади – усе це поняття, що характеризують тотем цього місяця. Тотем цього місяця більше схожий на африканського слона – більш активного ніж індійський. Бойовий слон – захисник землі. Слони живуть за законами матріархату і взагалі воліють «роздільне проживання». Одні стада складаються з слоних і дитинчат, інші – з самців. Якщо врахувати, що слониха виношує своє дитя 22 місяці, то можна зрозуміти, чому слони рідко заходять до своїх подруг.

Життя популяції цілком і повністю залежить від лідерських якостей матриарха жіночого стада. Зазвичай матріархом стає слониха у віці 50 років. Матриарх вирішує, хто небезпечний для стада, а хто ні. І все стадо поводиться залежно від її реакції. Таким чином, Слон – тотем, що відображає образ (суть) п’ятдесятирічної жінки. Мудру, хитру, самодостатньою, володіє беззаперечним авторитетом. Жінки, яка пройшла через неабиякі випробування і знайшла в них силу і справжню велич. Слон – найбільше ссавець на нашій планеті. Всі процеси у слона протікають дуже повільно. Він повільно звикає до людині, його довіру потрібно завоювати. Зло пам’ятає дуже довго. По природі не агресивний, але якщо його розізлити, то в гніві страшний.

Слону не можна падати. Якщо слон впаде, піднятися він, як правило, не може і гине. Не можна потрапляти в пастки. У відкритій битві мало хто наважиться на сутичку зі слоном. Але добре замаскована пастка погубить будь-якого слона. З ями ні один слон не вибереться. Тому сплять слони стоячи, збиваючись в щільну групу, тільки дитинчата лягають на бік. На сьогоднішній день слони перебувають у списку тварин, занесених у Червону книгу.

Прояв тотема

Зовнішність: велике статура, великий ніс, протяжний носовий голос, товста, щільна шкіра. Слон незворушний, ніколи не червоніє, неквапливий, завзятий, міркує повільно, але серйозно і грунтовно. Того, хто піде проти Слона або навіть щось погане замыслит, карають через власний рід і будинок. Прокляття впаде на всю сім’ю зловмисника. Погані події будуть відбуватися не особисто з ним, а з його дружиною, дітьми. Так само, як він непорушний зовні, так само урівноважений внутрішньо: Слона дуже складно вивести з себе, правда, якщо це вдається, його вже не зупинити. Він дуже сильний. Будучи консервативним по натурі, він, тим не менш, здатний знехтувати умовностями, якщо це необхідно. Повільний, але дуже наполегливий і цінує співробітництво з іншими людьми. Слон – хранитель традицій і домашнього вогнища, голова і опора сім’ї. Незважаючи на зовнішню міць, він дуже невпевнений в собі і часто упускає наданий шанс.

Характер людини з виявились тотемом Слона: повільний і надзвичайно працездатний. Володіє стійкими поглядами на життя і величезним енергетичним потенціалом. Упертий, але здатний сприймати раціональні пояснення, хоча до всього доходить з працею. Вміє приборкувати і відштовхувати будь-які пристрасті і небезпеки, невразливим для будь-яких сил зла. У будь-якій ситуації зберігає психологічну рівновагу, має абсолютно здоровою психікою. Релігійний, чітко виконує обряди, володіє загостреним почуттям колективізму, вміє направляти інших на істинний шлях. Скромний, вміє і любить заробляти гроші. Добрий та щедрий господар, але ніколи не розбазарює те, що вже накопичено. Точний, педантичний, володіє чіткою життєвою позицією, вибудовує довгострокові плани. Працює з малих років і до останнього дня життя. Має міцну, стійку сім’ю і багато дітей. Домосід, майже нікуди не виїжджає. Нерідко стає засновником династії, його діти і внуки спадкують родові традиції.

Символіка тотема

Згідно з давньою картині світу, Земля спочиває на спинах трьох слонів, які в свою чергу стоять на панцирі велетенської черепахи. Три слони, стоячи на черепасі, контролювали рівновагу Всесвіту. Слон – це мудрість, що тримає Землю, а також символ багатства і накопичення. Слони завжди супроводжували богів і царів. В античному світі слона шанували як втілення величі, спокою і мудрості. У Китаї – як втілення сили і розуму. В індуїстському пантеоні є слоноголовий бог Ганеша, якого шанували як бога мудрості. У давньоіндійській міфології існують космічні слони – диггаджи – охороняють сторони світу. В Азії слон символізує врівноважений характер, а також поєднання розуму і хитрості (якості мудрих правителів).

Особливий вид – білий слон. Абсолютно білих слонів не буває, але зустрічаються альбіноси. Білий слон – символ королівства Сіам, нині Таїланду. За давніми законами тільки король може володіти білими слонами. У Таїланді білий слон – символ удачі. У кожній тайської родині був свій комод з сімома білими слониками (7 – число Сатурна). У Таїланді на білих слонів не їздять. Їх прикрашають дорогоцінними каменями і дуже добре містять. Вони беруть участь в урочистих церемоніях. Зараз їх саме сім. Існує спеціальний департамент з проблем білих слонів, а в бюджеті закладена окрема стаття асигнувань на їх утримання.

За законами реінкарнації в тіло білого слона вселяється душа, яка дуже швидко йде по шляху вдосконалення. Згідно з тайським повір’ями, Чумацький Шлях – це велике стадо білих слонів… В Китаї слон є уособленням верховної влади і обачності, а також символом перемоги над смертю. Білий слон – символ звільнення людей від пут земного буття. У християнській традиції слон теж займає почесне місце. Слон символізує перемогу Христа над смертю.

Прояв Хварны місяця

Хварна другого місяця – це хварна сім’ї і вдома; сім’я і дім такої людини будуть надійно захищені. Для того, щоб хварна другого місяця проявилася, потрібно ставитися до всього як до обов’язку і шанувати предків, прагнути взяти краще від них. Слон також є тотемом одного з днів сонячного календаря – 3-го сонячного дня, присвяченого Аша-Вахиште. А також тотемом 19-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем 2 місяці — Миша

Антитотем Миша — дрібний гризун-шкідник. Зовні маленькі, плюгавенькие, жадібні, їдять більше, ніж їм потрібно, меркантильні. У них постійно повні засіки. Слон – людина свого клану, а Миші – вони з усіма. Вони надзвичайно товариські, у них кругова порука, ділові зв’язки, але не за принципом клану, а за принципом подібності. Миша надзвичайно плодюча.

Свята 2 сонячного місяця

3 травня – Свято Аша–Вахишты – Амеша–Спента, охороняє основний закон цього світу, Закон Небесного Вогню, втіленого у всіх земних творіннях. Свято достатку Аші–Вахишты уособлює вищу справедливість, праведність, вищий сенс життя. Цей священний принцип має вогненну природу, відповідає червоному кольору і пов’язаний з творчими починаннями. Аша–Вахішта – зберігач основ і традицій життя. Знайти гроші в цей день – до достатку, багатства. Аша–Вахішта ратує за накопичення майна благим шляхом. Символ дня – слон. Свято ще називають пічним: належить розпалювати печі, вогнища, випікати круглі (як монета) коржі, різні пряники. Запалюють 12 вогнів.

9–го травня настає Другий Гаханбар, коли Сонце рухається по 19–му градусу Тільця. Він присвячений Спента–Манью, Святому Духу в кожній людині, царства правди і справедливості; будівництва будинків, початку посіву. Свято Спента–Манью – це свято квітів, творчості, радості і веселощів, пробудження внутрішнього світу та духовного вибору. Він пов’язаний з достатком й щастям. День пов’язаний з початковим світлом, вічністю, перемагаючої час, тому займаються будь-якими омолоджуючими практиками і процедурами, у тому числі відвідують лазні. Символ свята – Жар–птиця, Павич – уособлює Дух. Цей день проводять в радісному піднесеному стані, відкривають свої серця назустріч дорозі любові і творчості. Запалюють багаття. Варять священне пиво.

У році святкується 7 свят, званих Гаханбар (Gaahanbaar). Слово Гаханбар можна перевести як «час зберігання, заощадження», наприклад, фруктів або злаків (Gaah – час, Anbaar – зберігання, заощадження).

2 комментарів к “2 Сонячний Місяць – Аша-Вахішта”


  1. Андрей:

    Очень хорошо !

  2. Думаю это правильно…


Залишити відгук