Гороскоп Рак на Січень

Січень 2017 року буде досить успішним для Раків. Політ фантазії і творчий підхід до вирішення завдань допоможе домогтися успіху з неймовірною легкістю. Представників вашого знаку Зодіаку очікують зустрічі і нові знайомства, які дадуть відмінні перспективи і стимул для росту і саморозвитку. Раки зроблять роботу над своїми помилками і надалі будуть їх уникати. Представників знаку Зодіаку Рак очікують події, які змусять повірити у власні сили і впевнено йти назустріч своєму щастю. У вас великі плани на цей період і багато перспективних ідей. Зараз головним завданням є зрозуміти, що для вас дійсно важливо і правильно розставити пріоритети. Тільки так ви зможете усвідомити, в який бік рухатися. Якщо сконцентрируете всі свої зусилля на досягненні конкретної мети, то успіх вам гарантований.

У першій декаді січня 2017 не приступайте одночасно до виконання декількох завдань. Тільки вирішивши остаточно одну, можете приступати до наступної. Таким чином, ваша продуктивність зросте в кілька разів, і результат перевершить всі очікування. Не варто боятися помилитися. На помилках вчаться і набирають безцінний досвід. В кінці декади вас чекають вагомі фінансові надходження. Всі ризики в цей період будуть виправдані, якщо ризикувати з розумом і прислухатися до своєї інтуїції. Під сприятливим впливом Меркурія і Сатурна Раків чекають чудові можливості у сфері професійної діяльності. Початок місяця чудова пора для інвестицій у вигідні і надійні проекти. Рішення всіх серйозних і масштабних питань краще відкласти на кінець місяця. Зараз важливо зберігати послідовність ваших дій і починати з виконання більш важливих завдань поступово переходячи до менш значним.

У другій декаді січня 2017 Раків очікують фінансові надходження. Можливо, це будуть інвестиції від партнерів або грошову винагороду за виконання якогось проекту. Удача буде супроводжувати в будь-яких починаннях і справа, що раніше приносило лише задоволення, почне приносити прибуток. На перших порах це буде як додаткове джерело доходу, але якщо докласти більше зусиль і приділити більше часу, то він переросте в основний. Не бійтеся проявляти ініціативу і озвучувати свої ідеї. Цілком імовірно, що вас почують і підтримають. Бізнесменам у другій декаді варто очікувати вагомих капітальних вкладень, завдяки яким з’явиться можливість розширити свій бізнес і отримати більший дохід. А тим Ракам, яких обтяжувала їх постійна робота, випаде шанс змінити її або відкрити власну прибуткову справу.

У третій декаді січня 2017 в справах любовних сімейним представникам знаку Зодіаку Рак зірки обіцяють спокійне і розмірене особисте життя. Ваші відносини будуть будуватися на взаєморозуміння і довіру. Більше того, кожен із подружжя буде викликати непідробний інтерес у іншого. Під впливом аспектів Венери Раки будуть сповнені романтичних почуттів і бажання здивувати свого партнера. Влаштуйте романтичний вечір або замовте столик в ресторані на двох. Вам зараз важливо побути удвох, без сторонніх осіб. Відвезіть дітей батькам і згадайте, як добре вам було разом. Це допоможе розпалити з новою силою вщухає вогонь любові. Будьте більш уважними, не залишайте без зауваження жодна, навіть сама найменша зміна вашого обранця. Так ви дасте йому зрозуміти, що вам не байдужі його почуття і ви підтримуєте у всіх його проявах особистості. Щоб внести в спокійне сімейне життя якісь різноманітності, організуйте сімейне торжество з якогось приводу, запросіть близьких друзів і родичів. Самотніх Раків в заключний період січня очікує бурхливе особисте життя. Несподівано для себе вони повстречают людини, при не зовсім стандартних обставин, з якими зав’яжеться романтичне знайомство і стосунки. Головне, не квапте події. Нехай все розвивається поступово. Це гарантія того, що відносини будуть серйозними і міцними. В силу щільною зайнятості та шаленого ритму життя Ракам в кінці січня варто подбати про власне самопочуття та стан здоров’я. Перегляньте свій раціон харчування і внести якісь корективи. Тим більше, що після святкових столів необхідна невелика розвантаження. Гуляйте на свіжому повітрі, займіться спортом.


Залишити відгук