Гороскоп Водолій на Січень

2017 рік під завдяки впливу Сатурна і Юпітера почнеться для Водоліїв досить сприятливо. Протягом усього місяця представники вашого знаку Зодіаку будуть наполегливо йти до своєї мети. У прийнятті всіх важливих рішень Водолії будуть керуватися виключно своєю інтуїцією не змінюючи життєвим переконанням і принципам. В цей період на вас буде покладена велика відповідальність і доручено виконання серйозних проектів. Не варто лякатися брати на себе всю відповідальність. У вас є всі необхідні якості для успішного завершення розпочатих справ, і це відмінна можливість проявити себе як першокласного професіонала у своїй області. Удача буде супроводжувати вас протягом всього січня, тому постарайтеся витягти із ситуації максимум користі і вигоди. Плануйте кожен свій день так, щоб підвищити продуктивність і отримати кращі результати. Зараз вам важливо розібратися в собі і переглянути свої життєві цінності. Вам в січні необхідно проявити наполегливість і сміливо домагатися свого незважаючи на дрібні негаразди і всі відволікаючі маневри. Завзятість і віра в свої сили допоможе Водоліям завоювати повагу оточуючих людей і підвищити свій авторитет. Будьте розумні і розважливі. Прислухайтеся до голосу розуму, а не приймайте рішення в емоційному пориві. У другій половині січня на вас чекають приємні зустрічі і знайомства з вельми цікавими та креативними особистостями, які суттєво вплинуть на ваше ставлення до життя.

Перша декада січня 2017 – сприятливий період для вирішення ділових питань і завдань. Швидше за все, ви зарекомендуєте себе як незамінного і неординарного співробітника за що вам буде доручено очолити виконання масштабного проекту. Всі сумніви геть і вперед до світлого майбутнього. Ваша практичність і педантизм зроблять свою справу, і ви досягнете приголомшливих результатів. Це відкриє перед вами хороші перспективи у кар’єрному зростанні і навіть створить якусь платформу для відкриття власного бізнесу. З кожним неподоланою перешкодою і вирішеним завданням ваша впевненість у своїх силах буде зростати, а самооцінка підвищуватися. Вами будуть захоплюватися оточуючі вас люди, що дуже буде вам лестити. Прислухайтеся до думки інших, більш досвідчених людей, виймайте для себе корисні знання, які допоможуть уникнути багатьох помилок. Фінансове становище почне стабілізуватися і рости, що значно розширить ваші можливості. На початку січня вам запропонують підписати кілька контрактів для подальшого співробітництва. Але перш, ніж прийняти всі умови, ретельно обміркуйте і оцініть свої можливості. Ризик повинен бути виправданим. Інвестування і великі покупки краще відкласти на більш сприятливий період.

У другій декаді січня 2017 в сім’ї Водоліям зірки обіцяють тихі і спокійні стосунки. Під впливом аспектів Венери представників вашого знаку Зодіаку будуть переповнювати ніжні романтичні почуття. Водолії будуть проявляти свої почуття по відношенню до своєї другої половинки найрізноманітнішими способами. Під таким напором ваш партнер не зможе встояти і буде відповідати взаємністю. Часті обопільні подарунки і сюрпризи будуть вам забезпечені. Темпераментним і амбітним Водоліям потрібно буде навчитися стримувати свої емоції і знаходити компромісні рішення. Тоді ваш шлюб стане справді, як у казці. Самотніх представників знаку Зодіаку Водолій чекають знайомства, які подарують велику любов і чудових друзів. Але не судіть про людину по його словами, нехай про нього скажуть вам його вчинки. Ваші нові знайомі повинні на ділі довести, що ви можете на них розраховувати і довіряти їм.

У третій декаді січня 2017 займіться облаштуванням свого сімейного гніздечка і створенням затишку. Почніть змінювати своє життя зі свого будинку і себе. Зовсім скоро вас чекають великі зміни, які підуть на користь вам і вашим домочадцям. Будьте сміливіше, удосконалюйтеся, набирайтеся досвіду і підвищуйте самооцінку. Щастя не за горами.


Залишити відгук