Гороскоп на Січень

Зустрічаючи січень 2017 року, людство перестане себе контролювати. Новорічна метушня під проводом Червоного Півня виявиться більш яскравою і неприборканої, ніж в усі попередні річні цикли. Тільки уявіть – навіть сивочолі варти моралі на початку 2017 року забудуть про свій суворий повчальний тон, щоб стати «ближче до народу». А народ тим часом буде шаленіти, забійно проводячи найдовші канікули року. Вирішуйте самі, яку роль перевагу на цьому загальному святі життя. Ви при бажанні можете злитися з галасливим натовпом або зайняти роль головного цвяха будь-якої вечірки. Головне, про що вам не слід забувати, закружившись у цьому святковому «свавілля» — будь-який «безлад» має ряд серйозних наслідків! Простіше кажучи, весело відриваючись на службовому корпоративі, будь ласка, утримуйтеся від кокетства з начальством і не выплясывайте на столі, як би сильно вам цього не хотілося!

Влаштовувати ці самі танці ви можете тільки в оточенні тих людей, перед ким ви звикли ходити в потертому халаті або в обшарпаних треніках (маються на увазі ваші близькі родичі). У січні 2017 року всередині переважної більшості сімей складеться на диво гармонійна обстановка (це означає, що ви можете співати, танцювати, жартувати і без перерви жартувати, перебуваючи в оточенні домочадців). І, звичайно, підняті настрою січня зіграють на користь вашому шлюбу. Судіть самі – чи можливий який-небудь конфлікт між людьми, які тільки що разом дуріли на черговій вечірці або ледь-ледь закрили двері за гостями? Загалом, спільне дозвілля вашу пару тільки згуртує, але завжди залишається один підводний риф, на який може нарватися ваша сімейна човен. Мова йде про ревнощі, про всепоглинаючої ревнощів, яка, виникнувши ненароком, ризикує перетворити ваше життя в суще випробування! Якщо ви не хочете, щоб ця емоція завадила вам нормально існувати, заздалегідь поговоріть зі своїм партнером по шлюбу і позначте ті межі у спілкуванні з особами протилежної статі, переходити за які вашій парі недозволено. Коли цей «регламент» буде складено, вам залишиться суворо дотримуватися його пунктами (і, звичайно, поглядати, щоб ваш партнер не виходив за межі «регламенту»).

Всім, хто зустріне 2017 рік у статусі одинаки, також варто періодично згадувати про норми моралі. Ми вже відзначали, що січня буде притаманний розгнузданий, разудалый настрій, а значить, ви, як людина, вільна у всіх відносинах, можете занадто захопитися цими легковажними настроями. Що ж… Пара-трійка коротких інтрижок, звичайно, не створить вам репутацію ловеласа або дами легкої поведінки, зате ці інтрижки можуть суттєво віддалити вас від самої заповітної мрії (від по-справжньому серйозною любовної прихильності). Звідси порада – якщо ви плануєте зробити 2017 рік стартовим майданчиком для майбутнього подружжя, в січні не дозволяйте собі пускатися у всі тяжкі. І навпаки, якщо така серйозна мета перед вами поки не варто, відривайтеся по повній програмі (правда, не забуваючи про те, що за вами стежить всевидюче око сусідів, яким властиво прикрашати і перебільшувати ваші любовні пригоди).

Тепер про справи. Їм, цим самим справах, пов’язаних з фінансами і кар’єрою, в січні 2017 року буде відведена остання роль (причому, вона буде такою незначною, що навіть найвідчайдушніші трудоголіки будуть згадувати про свою кар’єру вкрай нечасто!). Усім, хто працює на підприємстві і для когось новорічні свята – це привід від душі побайдикувати, не переживаючи про потенційний дохід, і не варто особливо «заморочуватися» з-за роботи (вона ж не вовк, а значить в лісовій гущавині не сховається). Але! Людям, які працюють на себе, мають відрядну форму оплати або зайняті індивідуальним підприємництвом, все-таки доведеться знайти шляхи, щоб вирвати себе з лап понад несерйозного настрою. Це зробити просто необхідно, якщо ви не хочете проводити навіжений січень у режимі підвищеної економії. В який момент сказати «стоп» своєму святковому настрою? Краще за пару днів до закінчення новорічних канікул. Це час вам знадобиться, щоб гарненько виспатися після божевільного веселощів і впровадити собі думка – «тепер важливіше за все робота, робота і ще раз робота!».


Залишити відгук