Гороскоп Близнюки на Місяць

3-го і 4-го числа Вам буде дуже цікаво те, яким Вас бачать інші люди, але при цьому їх думка не буде визначати Вашу манеру поведінки. Ви будете з великим задоволенням грати в гру під назвою життя, і вміння спокійно приймати судження інших людей буде здаватися Вам невід’ємною її частиною.

9-го та 10-го числа Ви будете виключно активні і винахідливі — Ваше тіло і розум будуть дуже гнучкими. І ця обставина допоможе Вам відчути себе по-справжньому вільним і щасливим людиною.

16-го і 17-го числа Вам з якихось причин буде важко знаходити спільну мову зі своїми рідними, але чи дійсно Вам так важливо їх схвалення? Досить відчувати себе дитиною. Ви вже достатньо подорослішали, щоб жити так, як вважаєте за потрібне.

Якщо 23-го та 24-го числа Ви вирішите розв’язати свою невелику персональну війну, то у Вас буде безліч союзників, готових Вас підтримати, але дійсно це Вам потрібно? Тільки те, що на Вашій стороні дуже багато відданих Вам людей, аж ніяк не означає, що Вам буде по силам повалити існуючий режим.

30-го і 31-го числа Ви будете мріяти про якісь великі зміни, але наші думки далеко не всі матеріалізуються в реальні дії. Тому на цей раз Вам, ймовірно, буде краще утриматися від конкретних практичних кроків.


Залишити відгук