Гороскоп Телець на Лютий

У лютому 2017 року Тельці як і раніше знаходяться під впливом аспектів Плутона і Урану, що говорить про кардинальні зміни способу життя, способу мислення, переоцінки життєвих цінностей і переродження особистості в цілому. Невгамовні Тельці кожен день будуть випромінювати приплив неймовірної енергетики і натхнення, які будуть штовхати їх на самовдосконалення, пізнання світу і самого себе. Весь час перебуваючи в активному пошуку сенсу життя в боротьбі за справедливість, яка нарешті восторжествує. Багато представників вашого знаку Зодіаку знайдуть своє покликання та місце під сонцем, яке буде найбільш зручним і теплим для вас. У цей період Тельці, які і так відрізнялися зайвою емоційністю, випробують зовсім нові, досі невідомі емоції, змінять своє ставлення до життя і світу в цілому. У цьому місяці вони зможуть знайти душевний спокій, гармонію і розкласти все по поличках. Саме цього так не вистачало весь цей час. Можливо, деякі з представників вашого знаку Зодіаку знайдуть своє продовження в певному занятті, у відносинах або вихованні дітей. Незалежно від області, в якій Тельці зможуть проявити всю свою сутність, зірки гарантують запаморочливий успіх. Більшість представників вашого знаку Зодіаку зможуть розгледіти чудові можливості і перспективи, які раніше не бачили. Прагматичність і сильне прагнення поліпшити якість свого життя допоможуть зорієнтуватися і рухатися в правильному напрямку.

Тельці – вроджені борці. Тому, напевно, у них є в запасі пара-трійка геніальних ідей і планів, які, на їхню думку, здатні змінити світ. У першій декаді лютого 2017, настав час для реалізації цих планів. Ви вже встигли і психологічно і фізично дозріти для втілення задуманого в життя. Зараз важливо набратися хоробрості і перестати прислухатися до думки оточуючих вас людей. Зумійте сконцентрувати свої зусилля на досягненні однієї найголовнішої мети. Направте увагу та енергію в справу, і, вже зовсім скоро, ви будете сильно здивовані результатами, які перевершать всі ваші очікування. Ваше фінансове становище буде досить стабільним, а на початку місяця очікуйте грошову прибуток з несподіваного джерела. Отримані гроші краще вкласти в розвиток власного підприємства або в себе. Розвивайтеся в різних напрямках. Це допоможе завоювати авторитет серед колег і начальства. Можете очікувати на підвищення в посаді. Ваша зацікавленість у розвитку компанії, в якій працюєте, відкриє для вас відмінні перспективи кар’єрного росту. На початку лютого Тельців чекає стрімкий підйом. Зумійте втриматися на досягнутій висоті.

У другій декаді лютого 2017 під активним впливом аспектів Венери Тельців буде переповнювати насичений емоційний фон. Від надлишку емоцій вони почнуть активно роздаровувати свої почуття. Ваші близькі та рідні будуть приємно здивовані таким палким проявом уваги і турботи. Постарайтеся стримувати трошки свої почуття і не тиснути на улюблених людей. Дайте час їм звикнути до вас новим. Середина лютого — час великої любові. Тому Тельці будуть не тільки любити, але бажати відповідних почуттів. Щоб у відносинах була гармонія і повне взаєморозуміння, представником вашого знаку Зодіаку необхідно не тільки навчитися тримати свої емоції під контролем, але бути більш уважними до потреб своїх рідних і близьких людей. Самотні Тельці будуть перебувати в центрі уваги, оскільки їх емоційність, щирість та відкритість стануть як магніт, притягують до себе погляди інших людей. Уникайте конфліктних ситуацій і шукайте компромісні рішення, які приведуть ваші стосунки з коханими до любовної ідилії.

У третій декаді лютого 2017 багато представників знака Зодіаку Телець, ймовірно, мати одну характерну слабкість – після піднесеного настрою і шаленого ритму життя їх починає долати звичайна лінь. Але зараз не варто з нею боротися. Залиште все як є. Побалуйте себе парою днів під теплою ковдрою з чашкою гарячого шоколаду і цікавою книгою або фільмом. Дозвольте собі трохи розслабитися і відновити сили.


Залишити відгук