Гороскоп Стрілець на Лютий

Лютий 2017 року стане найбільш вдалим періодом у житті Стрільців за останній час. У вас будуть народжуватися геніальні ідеї одна за одною. Азарт буде штовхати вас на нові звершення та підкорення нових вершин. Ви будете ризикувати і не даремно. Все, за що б ви не взялися, увінчається гучним успіхом. Але щоб зуміти обернути ситуацію собі на користь, Стрільцям необхідно подолати всі свої комплекси і знайти упевненість в собі і своїх силах. Постарайтеся оточити себе людьми, які сприятливо впливають на ваш світогляд і спонукають до активних дій. Уникайте людей, про яких кажуть, що вони енергетичні вампіри. Вам зараз важливо накопичити необхідну енергію і сили щоб впевнено і напевно дійти до своєї мети. Емоційний фон Стрільців буде досить стабільним, але, щоб його нічого не похитнуло, потрібно бути дещо поміркованішими і стриманіше. Саме час для створення затишку в своєму сімейному гніздечку. Якщо ви мріяли зробити ремонт або змінити інтер’єр, то лютий найоптимальніший для цього період. У другій половині лютого вас чекають поїздки, які будуть мати досить вдалий результат. Постарайтеся йти в ногу з часом і не відкладати справи на потім. Вирішуйте всі питання по мірі їх надходження. Якщо на початку місяця ви прикладіть трохи зусиль, щоб розібратися в собі і своєму житті, то вже у другій декаді лютого знайдете повний спокій і душевну гармонію. Всі важливі справи плануйте заздалегідь.

Стрільців у першій декаді лютого 2017 чекають приємні зміни на професійному терені. Можливо, це буде зміна роботи або просування в кар’єрі. Вплив Юпітера і Сатурна відкриють перед вами прекрасні можливості, але і вам потрібно добряче напружитися і попрацювати над собою. Перегляньте манери своєї поведінки і знання ділової етики. Можливо, ви відчуваєте труднощі у спілкуванні чи вам просто важко знайти спільну мову з підлеглими. Попрацюйте над своїми помилками і удоскональте свої професійні навички. Всі ваші зусилля будуть щедро винагороджені. Розвивайте свої ораторські здібності і не бійтеся озвучувати свої ідеї та думки. Постарайтеся робити свої справи вчасно і не затягувати з виконанням доручених вам завдань.

Пунктуальність і педантичність важлива в досягненні успіху. Фінансове становище Стрільців у другій декаді лютого 2017 буде досить стабільним, і більше того, у середині місяця можливі грошові надходження з нового джерела. Якщо ви схильні до завчасного планування своїх витрат і відкладаєте на «чорний день», то вам не страшні ніякі непередбачені ситуації. Зараз Стрільцям необхідно навчитися раціонально використовувати свій робочий час, щоб максимально збільшити результат своєї роботи. Выкладывайтесь на повну, а результат не змусить себе чекати.

Лютий 2017 – місяць закоханих. Тому позитивний вплив Венери і Меркурія на представників знака Зодіаку Стрілець в третій декаді лютого 2017 наповнить вас романтичними почуттями і додасть пристрасті у відносини. Самотніх Стрільців чекає доленосна зустріч, яка стане початком зародження нових відносин і майбутньої осередку суспільства. Зустріч із потенційним партнером може відбутися в колі друзів на вечірці або в робочий час у колективі. Почуття повністю поглинуть Стрільців і відносини почнуть розвиватися з неймовірною швидкістю. Цілком ймовірно, що з новим партнером ви вирушите в подорож. Для тих Стрільців, які вже пов’язали своє життя з коханою людиною шлюбними узами, зірки обіцяють спокійне і розмірене сімейне життя в інтимні відносини якої додасться пристрасть і більш глибокі почуття. Постарайтеся приділяти один одному більше уваги і заведіть нові сімейні традиції. Це додасть відносин якусь родзинку і таємницю, яку знаєте тільки ви вдвох. Зараз саме час зайнятися розвитком і вихованням своїх діточок. Запишіть їх в які-небудь спортивні секції або гуртки, і приймайте активну участь в виконанні домашнього завдання. Це зближує сім’ю, подарує вам відчуття захищеності і щастя.


Залишити відгук