Гороскоп Риби на Лютий

Риби в лютому 2017 року будуть парити в хмарах від щастя, мріяти про своєму майбутньому. Напевно, саме зараз вам захочеться реалізувати свою найзаповітнішу мрію. Тим більше, що в цей період є всі можливості зробити своє життя щасливим і гармонійним. Все, що будуть робити Риби, буде тільки для морального і душевного задоволення. Ті з вас, хто давно мріяв відпочити в санаторії і пройти оздоровчі процедури, зможуть собі дозволити це. А любителям подорожей випаде чудова можливість придбати путівку в теплі країни по великій знижці. Головне не упустити момент і завчасно підготуватися. У цей період біля вас будуть люди, які допоможуть зібратися з думками, будуть готові підтримати в будь-яку хвилину. Проникливість і уважність стануть вірними супутниками на шляху до досягнення поставлених цілей. У першій половині лютого вам доведеться трохи докласти зусиль, щоб залагодити всі незавершені справи і залишити порядок на своєму робочому місці. Заздалегідь виберіть та підготуйте особу, яка буде виконувати ваші обов’язки на час відсутності.

Перша декада лютого 2017 буде дуже насичена. Багатьом з вас чекають відрядження і ділові переговори, які пройдуть досить успішно. В цілому місяць буде повний приємних подій і наповнить ваше життя радісними моментами. Лютий – чудовий час, щоб оволодіти новим видом мистецтва або вивчити нову іноземну мову. У першій декаді лютого 2017 у Риб величезні плани, але частина з них доведеться відкласти на деякий час у зв’язку зі сформованими обставинами. Не варто зневірятися, що ви не встигнете щось зробити, адже вам випаде прекрасний шанс здійснити свою мрію, а від такого відмовлятися просто гріх. Щоб усе встигнути, якомога правильніше організуйте і раціонально розпорядитися тим часом яке у вас є. Тільки так ви підвищите свою продуктивність і досягнете великих результатів. Керівництво буде лояльним і вельми доброзичливим, використовуйте цю обставину собі на користь. Більше того, зараз дуже вдалий час для того, щоб просити про підвищення платні або переведення на іншу посаду.

Вплив аспектів Сатурна відкриє перед Рибами у другій декаді лютого 2017 хороші перспективи, які варто лише розглянути, і встигнути зреагувати на них, щоб не упустити свій шанс. Уникайте конфліктних людей і стресових ситуацій. Зараз вам це ні до чого. Середина лютого — час задоволення і великих досягнень. Не дозволяйте нікому псувати вам настрій, тим більше, що поруч з вами дорогі та надійні люди. Для вирішення поточних завдань, що вам потрібен свіжий погляд на них, тому відкладіть їх на кілька днів і вже з новими силами приступите до виконання.

У третій декаді лютого 2017 Риби, цілком можливо, зустрінуть людину, з яким їм буде приємно і комфортно, але більшість з вас не захочуть деякий час розголошувати про них оточуючим. Для Риб ці відносини будуть як віддушина, як тиха гавань, де вони зможуть сховатися від мирської суєти і відпочити і душею, і тілом. Тому вони з усіх сил будуть оберігати своє щастя від злих і заздрісних очей. Розташування Венери буде сприятливо впливати на розвиток відносин і поява більш глибоких почуттів. Захочеться проводити час наодинці з коханою людиною, нікого не посвячуючи у ваші таємниці. Швидше за все, ви проведете відпустку удвох з коханою людиною. Це зміцнить стосунки і зробить їх більш гармонійними і довірчими. Сімейним Рибам варто очікувати приємних змін в сімейному житті. Швидше за все, ці зміни будуть пов’язані з близькими родичами вашого чоловіка або вашими дітьми, але так чи інакше, ці зміни змінять ваше життя на краще. Ваша друга половинка буде з великим напором демонструвати свої почуття і робити вам романтичні приємні сюрпризи, що наповнить відносини новою хвилею почуттів та емоцій.


Залишити відгук