Гороскоп Ваги на Лютий

Життя представників знака Зодіаку Терези в лютому 2017 року буде схожа на безпрограшну гру. Вас буде долати почуття азарту, тому навряд чи щось зупинить на шляху до досягнення мети. Весь місяць Ваги будуть жити за принципом максималізму, не стануть задовольнятися крихтами там, де є шанс зірвати великий куш. Заради задоволення своїх амбіцій Ваги будуть лавірувати з неймовірною легкістю між перешкодами на своєму шляху, які буде підкидати доля. Уміло вирішуючи всі проблеми, Ваги будуть наполегливо йти назустріч успіху і великих досягнень. Все, що ви не вирішите, приведе до позитивних змін у вашому житті. Ви будете випромінювати неймовірну впевненість та цілеспрямованість, і навряд чи комусь вдасться вас зламати. Ваші рішення будуть тверді і остаточні, тому сумнівам місця у вашому житті не буде. Всі ризики будуть виправдані. Прислухайтеся до своєї інтуїції, яка в цей період підкаже вам правильний напрямок. У цей період ви зможете поглянути на своє життя об’єктивно та тверезо оцінити ситуацію. Ви зрозумієте, що життям потрібно насолоджуватися, а вона, в свою чергу, повинна приносити задоволення. Такі висновки допоможуть вам стати незалежними від думки оточуючих і діяти за велінням серця. Вам зараз важливо усвідомити, що тільки від вас залежить ваше щастя. Ніхто не вправі приймати рішення за вас. Беріть кермо правління своїм життям у свої руки і вперед! Будьте сміливіше!

У першій декаді лютого 2017 на професійному терені у Терезів справи будуть складатися як не можна краще. Навіть рутинна робота буде виходити набагато краще, доставляючи задоволення. Цілком ймовірно, що більшість з вас знайде ще один постійне джерело доходів. Тому з фінансами проблем у представників вашого знаку Зодіаку не буде. Ваша старанність та відданість улюбленій справі зіграє свою роль, і ви будете гідно винагороджені за свої старання. Сприятливий вплив аспектів Меркурія допоможе розкрити ваш потенціал і у вас відкриється друге дихання. Помітивши вашу цілеспрямованість, начальство буде доручати виконання більш серйозних завдань і реалізацію серйозних проектів. Ви з легкістю візьмете на себе відповідальність за виконання доручень і зробите це якнайкраще. Найпрацелюбнішим запропонують більш престижну посаду або вакансію в іншій фірмі. Не соромтеся, ви цього заслужили. Можливо, хтось оцінить ваші творчі роботи, і запропонує вигідний контракт. У будь-якому випадку, нова посада принесе вам багато радості і задоволеності. Ви будете пишатися собою. Не залишайте без уваги і дрібні повсякденні завдання. Вони також відіграють чималу роль в досягненні поставлених вами цілей.

другій декаді лютого 2017 в особистому житті Ваг під впливом Марса і Венери очікуються неймовірні збіги і приємні події, які кардинально змінять життя. Можливо, це буде випадкова зустріч, на якій ви дізнаєтеся свою давню любов і зав’яжете нові відносини. Життя представників вашого знаку Зодіаку наповниться яскравими фарбами і новими цікавими знайомствами. Весь цей період ви проведете весело і невимушено, просто отримуючи задоволення від самого процесу. Нарешті-то у вашому житті відновиться природний баланс, якого раніше так не вистачало. Ваші любовні стосунки будуть нагадувати гарний фільм про кохання, і здаватися казковими. Ви спочатку самі не зможете повірити в реальність того, що відбувається, але незабаром звикнете і почнете задовольнятися ситуацією. Ті з вас, хто давно вже перебував у серйозних відносинах, зможуть розпалити багаття кохання з новою неймовірною силою. Ваші відносини будуть наповнені пристрастю так, що ви ніби поринете в свій медовий місяць.

У третій декаді лютого 2017 Терезів чекає дуже насичене життя. Зараз багато з вас зазнають легку приємну втому. Щоб відновити енергію і сили для нових звершень, варто приділяти трохи більше уваги зміцненню захисних сил організму. Займіться активними заняттями, які не вимагають сильної напруги розумової діяльності. Це допоможе відволіктися від роботи та отримати новий заряд енергії.


Залишити відгук