Гороскоп Лев на Лютий

Левам у лютому 2017 року нудьгувати не доведеться. Вас чекає багато яскравих подій, зустрічей і знайомств. Цілком імовірно, що у вас випаде шанс відправитися в подорож або в оздоровчий санаторій, де ви зможете повністю розслабитися і відійти від щоденних побутових і робочих проблем. Представники творчих професій у пориві натхнення зможуть створити справжній шедевр, який принесе фінансову незалежність і славу. Вроджені лідерські якості Львів стануть чудовим важелем для підкорення нових вершин і освоєння нових територій. Прагнення рости і розвиватися допоможе легко вийти на правильний шлях і сміливо рухатися вперед. Амбіційність народжених під знаком Зодіаку Лев допоможе не відступити від задуманого і подолати всі перешкоди, що виникають на шляху. Зараз найголовніше прислухатися до своїх внутрішніх відчуттів і залишатися вірними своїм життєвим принципам. Ви легко зможете відстояти свої інтереси і переконати будь-якого співрозмовника. Це якість допоможе вам знайти союзників, які будуть готові підтримати вас у будь-якій ситуації, підняти ваш авторитет в очах оточуючих. Намагайтеся більше часу проводити в колі близьких і надійних людей, які можуть розділити з вами не тільки поразки, але і від усієї душі радіти вашому успіху.

У першу декаду лютого 2017 фінансове становище справ у Львів буде стабільним. Можливо, навіть з’явиться додаткове джерело прибутку, який зміцнить вашу фінансову платформу. Зараз ви цілком можете дозволити собі розслабитися і не думати про те, що буде завтра. Якщо ви запланували якісь суттєві покупки, які вимагають чималих витрат, то краще всього їх здійснити наприкінці першої декади лютого. Саме в цей час астрологічна ситуація обіцяє Левам досить успішні угоди. Початок лютого також сприятливо для відкриття свого бізнесу і підписання довгострокових контрактів. Намагайтеся не змішувати роботу з особистим життям і зробіть так, щоб вони якомога менше перетиналися. Це допоможе вам тверезо оцінити ситуацію і приймати зважені і продумані рішення.

У другу декаду лютого 2017 для тих Левів, хто працює під керівництвом вищестоящого начальства, розташування планет буде найбільш вигідним. Є шанс отримати високооплачувану посаду або дорогий проект. Не бійтеся брати на себе відповідальність, але в той же час намагайтеся розподіляти повноваження між своїми колегами. Вам зараз важливо не перепрацьовувати, тому не варто звалювати все на свої плечі. Дайте можливість і іншим проявити себе як професіонала у своїй області. Леви за натурою одноосібники, тому і кохана людина має належати їм і душею, і тілом. Постарайтеся в середині місяця знайти золоту середину, яка задовольнить вас і не обмежить свободу вашого обранця. Левам-одиначкам зірки обіцяють багато цікавих знайомств, одне з яких має всі можливості перерости у щось більше. Своє дозвілля самотні Леви будуть проводити дуже весело і безтурботно, ніж привернуть увагу протилежної статі.

третій декаді лютого 2017 намагайтеся вести себе стримано і не розкривати свої почуття до того моменту, поки не переконаєтеся в тому, що вони взаємні. Будьте уважні до свого обранця. Вплив аспектів Венери наповнить життя сімейних Львів невимовної пристрастю, яка кардинально змінить відносини з другою половинкою. Ваше сімейне життя стане багатогранною і цікавою. Не соромтеся говорити коханій людині про свої почуття і бажання. Він зараз готовий на все заради вас. Леви в цей період будуть жадати пригод, які зможуть доставити нові, раніше небачені відчуття. Від надлишку енергії і натхнення Леви поринуть у світ розваг з головою. Направте енергію в мирне русло і насолоджуйтеся результатами.


Залишити відгук