Гороскоп Близнюки на Лютий

Близнюків у лютому 2017 року чекає маса приємних сюрпризів і подій, які залишать помітний слід у житті, а можливо і в корені її змінять. Більшість справ і завдань, які раніше давалися з великими труднощами або були практично нездійсненними, будуть вирішуватися швидко і просто. Буде приємно дивувати результат вашої роботи, який перевершить всі очікування. Також вам слід бути готовими до загальній увазі, що ви залучите своєю цілеспрямованістю і неординарністю. На піку слави і великих досягнень почне рости самооцінка і підвищуватися впевненість у власних силах. Лютий 2017 – відмінний місяць для боротьби з затятими комплексами і шкідливими звичками. Зараз саме час приступити до виконання своїх бажань і здійснення своєї заповітної мрії. У вас є всі можливості підкорити бажану вершину. Будьте трохи наполегливіше і цілеспрямованою. Удача буде супроводжувати у всіх ваших починаннях і в кінці місяця чекає неймовірний успіх. Навіть ті ідеї, які вам здавалися раніше казковими, можна буде втілити в життя і зробити їх реальністю. Перед Близнюками в цей період відкриються всі двері. Зараз саме головне зуміти спіймати удачу, вичавити із ситуації максимум вигоди і користі для досягнення своїх цілей. У вас зараз є багато можливостей і перспектив для початку нового життя, яка буде значно краще колишньою. Не бійтеся змін.

У першій декаді лютого 2017 Близнюків очікують гарні перспективи на професійному терені. Сприятливе розташування Сатурна і Урана додасть представникам вашого знаку Зодіаку впевненості у власних силах, що допоможе проявити ініціативність у вирішенні робочих питань. Натхнення буде переповнювати вас, а нові ідеї народжуються самі собою. У цей період Близнюки зможуть поглянути на ситуацію відстороненим поглядом, що допоможе об’єктивно оцінити ситуацію і відкрити для себе безліч нових можливостей. Важливо, щоб народилися ідеї не залишилися згасати у вашій уяві, а стали загальним надбанням. Ваш нестандартний підхід і амбітність будуть щедро винагороджені. Намагайтеся уникати сумнівних пропозицій, особливо якщо вони вже казково вигідні для вас. Пам’ятайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

У другій декаді лютого 2017 навчіться цінувати те, що маєте і намагайтеся удосконалити свої здібності. При спілкуванні з колегами та керівництвом вам краще зберігати ділову етику і необхідну дистанцію. Це підкреслить ваш професіоналізм і вкаже на серйозність намірів, що добре позначиться на результаті при вирішенні питання про підвищення в посаді. Що стосується відносин з протилежною статтю, то під впливом вигідного розташування Венери, одиноких Близнюків в цей період чекає випадкове знайомство в досить нестандартній ситуації. Тому простежте, щоб ви завжди виглядали на всі сто. Ця зустріч може стати доленосною, і цілком імовірно, що в найближчому майбутньому у вас зав’яжуться нові серйозні стосунки на грунті глибоких щирих почуттів. Намагайтеся приділяти більше часу для своєї коханої людини, а не йти з головою в роботу. Постарайтеся уникати з’ясування відносин і навчитеся контролювати свої емоції, оскільки приводу для переживань у вас зовсім не буде. Всі негаразди і розбіжності в думках будуть просто дріб’язковими і легко розв’язуються.

У третій декаді лютого 2017 сімейні Близнюки будуть оточені любов’ю і турботою, тому вдома їх завжди буде чекати тепла постіль і розігрітий вечерю, де вони зможуть розслабитися після напруженого та насиченого робочого дня. Цінуйте і дорожите ставленням і почуттями своїх рідних і близьких. Вони з усіх сил намагаються створити комфортні умови і затишок, щоб схилити вас до себе і звернути на себе вашу увагу. Влаштуйте невелике сімейне свято, де ви зможете продемонструвати свої почуття і щирість по відношенню до членів своєї сім’ї. У зв’язку з насиченим життям і численними турботами, вам варто подбати про зміцнення імунної системи організму. Займіться спортом, більше гуляйте на свіжому повітрі, пийте вітаміни і перегляньте свій раціон харчування. Будьте більш уважними до сигналів свого організму, не перевтомлюйтеся.


Залишити відгук