Гороскоп Козеріг на Лютий

Лютий 2017 року для Козерогів стане періодом пошуку нових відчуттів і вражень. Зараз ви зрозумієте, що старі і перевірені друзі набагато ближче і надійніше, ніж нові. Але і ті, з ким ви зовсім недавно познайомилися, будуть відігравати далеко не останню роль у вашому житті. Для Козерогів нові знайомства – це шлях у світле майбутнє, нові ідеї і нові можливості. Ваше життя аж ніяк не буде нудною, ви почнете цінувати кожен момент, кожну приємну дрібницю. Лютий навчить Козерогів щиро радіти життю. Це надасть представникам вашого знаку Зодіаку ще більше впевненості у власних силах і допоможе легко подолати всі перешкоди на шляху до досягнення мети. У цьому місяці Козероги, швидше за все, не захочуть брати активну участь у суспільному житті та колективних справах. Вони займуть позицію вичікування і спостереження. Це допоможе поглянути на події навколо зовсім іншими очима і тверезо оцінити ситуацію, що важливо для побудови чітких і послідовних планів дії на шляху до успіху. Весь час ви перебували як на долоні і були оточені підвищеною увагою, від якого трохи втомилися. Але лютий дасть вам відмінну можливість відсторонитися і подивитися на своє життя під іншим кутом. Це вдалий час для переоцінки життєвих цінностей і розстановки пріоритетів. Зараз ви зможете набратися сил і відновити енергію яку витратили в останні місяці.

На роботі в першій декаді лютого 2017 Козероги будуть виконавчо виконувати свої посадові обов’язки і рутинні справи. Розташування Сатурна обіцяє представникам вашого знаку Зодіаку, що весь період буде успішним і результативним. В це час ви підженете всі свої хвости, які давно були відкладені в дальній ящик і відчуєте непідробне задоволення від того, що у вашому житті все просто і зрозуміло, що немає недороблених справ, що все лежить по місцях і на робочому місці повний порядок. Козероги зможуть чітко сформулювати свої цілі і плани здійснити які не складе праці. Не варто брати на себе відповідальність за виконання чужої роботи, нехай кожен робить свою справу. Альтруїзм зараз вам ні до чого. Але при цьому будьте ввічливими і чуйними зі своїми товаришами по службі. Не відмовляйте, якщо хтось із них просить вас допомогти або щось порадити, якщо це у ваших силах і не суперечить вашим принципам. Ведіть себе стриманіше перед начальством. Ваша відвертість і здатність говорити прямо в лоб зараз небажана. Якщо ви проявите себе як професіонал, вас чекають приємні зміни, пов’язані з підвищенням у посаді або оплати праці. Будьте розсудливими. Фінансове становище Козерогів буде цілком задовільним і навіть буде можливість для вагомих надбань.

Козероги люблять постійність, але у другій декаді лютого 2017 вам буде не вистачати нових емоцій і вражень. Тому навряд чи самотні Козероги стануть обтяжувати себе новими відносинами. Швидше за все, вони будуть в активному пошуку нових знайомих з якими випробують нові почуття, з ким буде весело і легко. Для Козерогів, які перебувають в шлюбі, зірки обіцяють дуже гармонійні і спокійні стосунки, які вони захочуть урізноманітнити шляхом щоденних подарунків і сюрпризів для своєї коханої людини. Вигідне розташування Венери і Меркурія наповнить життя народжених під знаком Зодіаку Козеріг романтикою та пристрастю. Інтимна сторона життя помітно зміниться і стане більш різноманітною. У відносинах як ніби спалахне полум’я з новою силою.

Щоб в побутових питаннях між подружжям уникнути нерозуміння, Козерогам в третій декаді лютого 2017 потрібно чітко розподілити домашні обов’язки, щоб потім всі були задоволені і щасливі. Будьте справедливі по відношенню до своєї другої половинці і уважні до її потреб. Адже тільки так ви зможете завоювати довіру і розташувати до себе коханої людини. Третя декада лютого стане для Козерогів тим періодом, який принесе масу нових і яскравих вражень, допоможе переоцінити життєві цінності, а це вимагає чимало сил та енергії. Щоб уникнути перевтоми і стресу, будьте уважні до свого здоров’я. Частіше гуляйте на свіжому повітрі, читайте книги і просто насолоджуйтеся часом, проведеним в гордій самоті.


Залишити відгук