Гороскоп Рак на Лютий

Раків у лютому 2017 року очікують позитивні зміни в житті. Зміни відбудуться практично у всіх сферах життя представників вашого знака Зодіаку. Де-то вони будуть не надто суттєвими, а де-то кардинально змінять ваш спосіб життя. Але, так чи інакше, звичне життя значно покращиться, ніж надихне на нові звершення і творчість. Ці обставини будуть радувати вас, і вселяти віру у власні можливості. Раки протягом усього місяця будуть перебувати у піднесеному настрої, сповнені сил і енергії. У лютому ви відчуєте свою значущість серед оточуючих вас людей. Раків оточать увагою і турботою рідні і близькі, які будуть готові в будь-який момент прийти на допомогу. Не варто відмовлятися від підтримки. Вам зараз це дуже необхідно для того, щоб відчути за своєю спиною надійний тил і досягти великих результатів. Нарешті ви зможете насолодитися плодами своєї праці і бути по-справжньому щасливими. Сильний характер і гострий розум допоможуть вам уникнути багатьох перешкод на шляху до успіху. Багато хто з вашого оточення будуть вражені вашим прагненням і завзятістю, особливо, якщо вони раніше не сприймали вас всерйоз. Зараз у вас з’явиться чудова можливість використовувати будь-яку ситуацію собі на благо, незважаючи на всі супутні фактори. Фінансове становище Раків у лютому 2017 року буде досить стабільним, але всі істотні придбання та інвестиції краще відкласти на більш сприятливий період.

У першій декаді лютого 2017 представників знаку Зодіаку Рак очікують приємні події, які відкриють нові можливості та перспективи. Вигідне розташування Плутона і Юпітера дасть можливість Ракам легко просуватися по кар’єрних сходах або змінити місце роботи з гідною оплатою праці. Прийняття всіх важливих ділових рішень та підписання контрактів варто перенести на початок лютого. Зірки обіцяють вам успішне завершення всіх розпочатих справ. В цей час у вас, як би, відкриється друге дихання, і з’явиться безперервний потік енергії і сил для нових досягнень і втілення найсміливіших планів. Все, над чим ви працювали протягом останніх кількох місяців, принесе хороший прибуток. На початку місяця Ракам чекають ділові поїздки і знайомства з потенційними партнерами, які запропонують співпрацю на взаємовигідних умовах. Але не варто в очікуванні швидкого зльоту в кар’єрі відкладати дрібні робочі завдання. Постарайтеся продуктивно використовувати свій час. Чим більше ви зробите, тим значнішими будуть результати. Пробуйте свої сили в різних напрямках, розвивайте свої здібності, і успіх вам гарантований.

У другій декаді лютого 2017 річним Ракам буде дуже не вистачатиме тепла. Раки як ніколи потребуватимуть глибоких і гарячих почуттях, і завдяки впливу Венери, самотніх Раків в морозні вечори зігріють палкі почуття в нових відносинах з протилежною статтю. Вже в середині місяця вам представиться можливість зустріти свою половинку. Головне зуміти розгледіти і не упустити цей шанс. Для тих, хто в шлюбі, зірки обіцяють новий спалах пристрасті у стосунках, масу позитивних емоцій і нових вражень. Інтимне життя представників вашого знаку Зодіаку істотно урізноманітнюється. У відносинах з’являться трепетні нотки, яких раніше не було. Подружжя навчаться цінувати свого супутника життя, і будуть вдячні за все, що вони зробили один одному.

У третій декаді лютого 2017 Ракам зірки радять бути більш відкритими і щирими по відношенню до коханим. Це значно зміцнить довіру і зробить стосунки міцнішими. Ваші обранці будуть вдячні за елементарне увагу до своєї персони, за що будуть радувати вас приємними сюрпризами, і кожен день дивувати чимось новеньким. Ракам необхідно наслідувати приклад своєї другої половинки і з тим же завзяттям виявляти глибину і чистоту своїх почуттів. Незважаючи на щільну зайнятість і ейфорію від приголомшливих результатів праці, Раки будуть приділяти час і для себе коханих, весь свій вільний час перебуваючи в роздумах, прагнучи розкрити свій творчий потенціал. Не соромтеся своїх бажань. Все у ваших руках.


Залишити відгук