Гороскоп Водолій на Лютий

У лютому 2017 року всі, хто народився під знаком Зодіаку Водолій, будуть цілеспрямовані і тверді у своїх рішеннях. Ніхто і ніщо не зможе їх переконати і зіштовхнути з наміченого шляху. Зараз для представників вашого знаку Зодіаку в першу чергу важливі власні бажання і цілі, і навряд чи щось зможе їм перешкодити. Вашій впертості і впевненості в собі позаздрить кожен. З таким напором добиватися поставлених цілей мало кому вдається, а от Водолії швидко і легко дійдуть до пункту призначення і будуть насолоджуватися успіхом. Ви як ніколи будете трудитися, досягати бажаного будь-яким шляхом, незважаючи на всякі дратують дрібниці. Всі рішення, які ви будете приймати в цей період, будуть добре продуманими і своєчасними, що допоможе швидко і легко усувати всі проблеми і завдання.

У першій декаді лютого 2017 сприятливий вплив аспектів Сатурна і Юпітера принесе Водоліям удачу у всі сторони їх життя. Рішучість і впертість допоможуть подолати будь-які труднощі і довести всім, хто сумнівався у ваших можливостях, що ви здатні на багато що. Результати не змусять себе довго чекати, і вже в кінці декади ви будете купатися в променях тріумфу, чим сильно здивуйте оточуючих людей. У цей період захочеться значно розширити свій кругозір, можливо, ви почнете вивчати нові напрямки науки або пристраститесь до якогось нового захоплення, завдяки чому ваші погляди на життя стануть багатогранними, а ви зібраними і впевненими в собі.

У другій декаді лютого 2017 розташування Юпітера буде досить вигідним і сприятливим для представників знаку Зодіаку Водолій. Всі справи, пов’язані з вирішенням професійних питань і виконанням посадових обов’язків, будуть мати благополучний результат. Багато Водолії в цей період проявлять неймовірну працьовитість, настільки, що за ними закріплять звання трудоголіка. Вони з головою порине в роботу, практично не залишиться часу на спілкування і сім’ю. Але так буде лише в середині місяця, після чого можна буде трохи розслабитися і насолоджуватися результатами своєї роботи. Все, що Водолії втратили за цей період вони надолужать з лишком пізніше. До кінця декади фінансове становище почне стрімко поліпшуватися, проте кошти не варто витрачати безглуздо.

У третій декаді лютого 2017 прислухайтеся до своєї інтуїції і робіть наголос на той фактор, що від роботи ви повинні отримувати задоволення. Це допоможе вам багато чого досягти вже в найближчому майбутньому. У особистому житті це час очікується досить насичений яскравими і барвистими моментами і подіями період. Представники вашого знаку Зодіаку будуть випромінювати потужну енергетику і впевненість у власній неперевершеності, ніж залучать масу уваги з боку протилежної статі. Як не дивно, але без вас не обійдеться жодне цікаве пригода і подія. Ви якимось дивом будете опинятися в потрібний час у потрібному місці. Одиноких Водоліїв чекає безліч нових цікавих і перспективних знайомств, деякі з них переростуть в дружні відносини, а яке-то і в серйозні почуття. Батьки-Водолії стануть приймати більш активну участь у шкільному житті своїх дітей, організовувати зустрічі, конкурси та вечірки. В кінці лютого Водоліям випаде чудова можливість погостювати у батьків, відвідати родичів. Так чи інакше, нудьгувати не доведеться. В заключний період місяця представникам вашого знаку Зодіаку буде катастрофічно не вистачати часу на сім’ю, але через тиждень з’явиться можливість компенсувати рідним і близьким дефіцит своєї уваги і турботи. Більш того, Водолії порадують членів своєї сім’ї вагомими досягненнями і стабільним фінансовим станом, яке, при бажанні, дозволить відправитися в подорож.


Залишити відгук